Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Salutare

3 participanți

In jos

Salutare Empty Salutare

Mesaj Scris de cappadonna Lun Ian 24, 2011 12:21 am

Buna,sunt nou pe forum va salut pe toti.As vrea sa invat sa tatuez,am cateva cunostinte despre desen.Stiu ca nu este usor insa m-am ambitionat foarte tare cand a trebuit sa-mi angajez la salon pe cineva care tatueaza.Vazand ca deseneaza mult mai slab ca si mine,banii nefiind o problema pentru mine,mi-am spus:Asta vreau sa fac!!!
cappadonna
cappadonna

masculin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 41
Location : Arad
Data de inscriere : 22/01/2011

Sus In jos

Salutare Empty Re: Salutare

Mesaj Scris de sever Lun Ian 24, 2011 6:53 pm

salut,bine ai venit. daca vrei sa incepi asa serios si repede parerea mea mergi la un curs specializat undeva, nu ai sa inveti sau intelege prea bine de pe forumuri daca nu ai minim de idee depre asta.am vazut ca intra si cineva de la craiova de la asociatie are numele aici U.T.R. ,ia legatura cu dumnealui poate te ajuta,bafta!

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 44
Location : Lupeni-Hunedoara,Odense-Danemarca
Data de inscriere : 06/11/2010

http://www.severtattoo.com

Sus In jos

Salutare Empty Re: Salutare

Mesaj Scris de mariusik Lun Ian 24, 2011 8:57 pm

Daca banii nu sunt o problema asculta sfatul lui sever: fa un curs! Forumul nu te invata mare lucru doar daca nu cumva iei legatura cu un artist tatuator profesionist cu experienta care este dispus sa iti acorde atentie (ceva aproape imposibil!!). Cauta pe cineva care tine aceste cursuri sau este un artist tatuator foarte bun si recunoscut si invata de la el (contra cost - e clar). Nu te chinui singur sau din ce crede unul si altul! O spun din experienta!
mariusik
mariusik
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 980
Varsta : 40
Location : tulcea
Data de inscriere : 01/07/2010

Sus In jos

Salutare Empty Re: Salutare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum