Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tattoo and Music fest, editia a 2-a.

3 participanți

In jos

Tattoo and Music fest, editia a 2-a. Empty Tattoo and Music fest, editia a 2-a.

Mesaj Scris de senzation Mar Feb 08, 2011 9:19 am

Am sa postez mai jos toate informatiile stranse pana acum de la organizatorul evenimentului, deoarece dupa cum bine stiti intre noi sa legat o relatie de amicitie. Anul acesta speram sa fim mai multi.
Evenimentul se va desfasura intre 3-5 junie 2011, la Casa de cultura a studentilor din IASI, aceeasi locatie in care a fost organizat evenimentu si anul trecut. Dupa cum am vazut pe site vor veni multi artisti de peste hotare. Cred ca anul acesta vor fi si concursuri pt cei homemade, plus alte surprize, nu stiu sigur ce concursuri vor fi findca am vb fugitiv. Pt mai multe detalii puteti accesa siteul: http://tattoofestiasi.uv.ro/
senzation
senzation
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 667
Varsta : 35
Location : IASI ; Rromania
Data de inscriere : 06/02/2010

Sus In jos

Tattoo and Music fest, editia a 2-a. Empty Re: Tattoo and Music fest, editia a 2-a.

Mesaj Scris de articole tattoo Vin Mar 11, 2011 4:45 pm

a fost fain anul trecut, sper sa vina de data asta si cei care nu au venit la prima editie.
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Tattoo and Music fest, editia a 2-a. Empty Re: Tattoo and Music fest, editia a 2-a.

Mesaj Scris de senzation Vin Mar 11, 2011 7:25 pm

nush atti, daca vin astia de la noi, ca astia se mananca intre ei nu-i vezi, am observat o chestie, sau facut bisericute si la conventiile astea. Oricum daca vine jack my bro si tu e bine pt mine Smile)
senzation
senzation
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 667
Varsta : 35
Location : IASI ; Rromania
Data de inscriere : 06/02/2010

Sus In jos

Tattoo and Music fest, editia a 2-a. Empty Re: Tattoo and Music fest, editia a 2-a.

Mesaj Scris de tattoo_by_flo Vin Iun 03, 2011 5:05 am

cine vine la iasi sambata??? eu am sa trag o fuga pana acolo !!!

tattoo_by_flo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 458
Varsta : 74
Location : romania
Data de inscriere : 07/06/2010

Sus In jos

Tattoo and Music fest, editia a 2-a. Empty Re: Tattoo and Music fest, editia a 2-a.

Mesaj Scris de senzation Vin Iun 03, 2011 1:05 pm

e costy si mornel, atti, castor,god of war si inca cativa baieti, e ok miscarea Razz
senzation
senzation
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 667
Varsta : 35
Location : IASI ; Rromania
Data de inscriere : 06/02/2010

Sus In jos

Tattoo and Music fest, editia a 2-a. Empty Re: Tattoo and Music fest, editia a 2-a.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum