Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri.

2 participanți

In jos

Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri. Empty Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri.

Mesaj Scris de Toorop Vin Mar 11, 2011 3:08 pm

Salut tuturor.
Stiu ca, poate intrebarile au mai fost puse, dar nu imi permite timpul si nici nu am rabdare sa stau sa caut raspuns pentru fiecare. Asa ca poate topicul o sa ajute si pe altii ca mine.
Asadar :

1. Am un fel de cosuri pe brat, stiti cum sunt punctele alea albe in piele care ies daca strangi cu unghia. Nu le pot scoate pe toate si la un timp apar altele. Afecteaza in vreun fel tatuajul ? O sa fie probleme atunci cand este batut ?
2. Daca de exemplu, dupa ce imi fac un tatuaj pe brat ma apuc de sala. Si zic asa fac sala vreo 5 ani, muschiul de dezvolta nu gluma ... cum o sa arate tatuajul ? O sa se deformeze ? O sa se intinda aiurea odata cu pielea ? O sa arate nasol ?
3. Ce crema pentru ingrijire recomandati ? Ca sa fie totul ok sa nu am probleme cu el mai tarziu.

Cam astea ar fi principalele griji deocamdata ... daca mai e ceva o sa mai postez pe parcurs.
Multumesc anticipat.
Toorop
Toorop

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Location : jud. Iasi
Data de inscriere : 11/03/2011

Sus In jos

Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri. Empty Re: Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri.

Mesaj Scris de Toorop Mar Mar 15, 2011 2:19 pm

imi poate raspunde si mie cineva ? No
Toorop
Toorop

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Location : jud. Iasi
Data de inscriere : 11/03/2011

Sus In jos

Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri. Empty Re: Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri.

Mesaj Scris de sever Mar Mar 15, 2011 6:27 pm

nu cred ca o sa iti raspunda cineva pt ca astea sau discutat de zeci de ori,citeste si tu pe forum cand iti permite timpul ,ai sa gasesti tot ce vrei.

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 44
Location : Lupeni-Hunedoara,Odense-Danemarca
Data de inscriere : 06/11/2010

http://www.severtattoo.com

Sus In jos

Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri. Empty Re: Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri.

Mesaj Scris de Toorop Mier Mar 16, 2011 2:22 pm

Ok, dar macar la intrebarea asta, cei care cunosc cu adevarat ... Rolling Eyes

Toorop a scris:Salut tuturor.
1. Am un fel de cosuri pe brat, stiti cum sunt punctele alea albe in piele care ies daca strangi cu unghia. Nu le pot scoate pe toate si la un timp apar altele. Afecteaza in vreun fel tatuajul ? O sa fie probleme atunci cand este batut ?
Toorop
Toorop

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Location : jud. Iasi
Data de inscriere : 11/03/2011

Sus In jos

Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri. Empty Re: Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri.

Mesaj Scris de sever Mier Mar 16, 2011 5:03 pm

eu unul nu am intalnit asa ceva deci nu stiu sincer,imi pare rau.

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 44
Location : Lupeni-Hunedoara,Odense-Danemarca
Data de inscriere : 06/11/2010

http://www.severtattoo.com

Sus In jos

Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri. Empty Re: Vreau sa imi fac un tatuaj. Cateva lamuriri.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum