Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

+2
nick_style
Ion Ramaru
6 participanți

In jos

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!! Empty cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

Mesaj Scris de Ion Ramaru Lun Mar 21, 2011 4:53 pm

salut! nu m am putut abtine sa nu postez acest mesaj....avand in vedere ceea ce fac acesti oameni.....oare nu se gandesc ca daca cineva isi pune mintea cu ei....ar putea raspunde in fata unei instante judecatoresti pentru INSELATORIE?????duceti va cu acest ACT la Fortele de Munca si veti avea surpriza neplacuta de a constata ca nu este recunoscuta legal de catre nimeni si nimic!!!!
bravo mey bajetzi....prost e cine va da......nu cine cere .....pentru a fii mai explicit.....in cazul in care intereseaza....acesti oameni va pot oferii pe banii dumneavoastra bineinteles:))) o saptamana de vizita pe la salonul lor.....va ofera cadou chiar si o cutie de creioane colorate cu guma de sters!!!!!Smile))....totul in schimbul a 600 de euro sau cat e acum acest fals!.....(inainte cereau vreo 1000):DDD....roade soricelul la stomac mai tare.....de!:DDD dorm oamenii in pat cu criza!!!Smile
DAR!!!!!!Exista acest cal de lemn care nu se cauta in cavitatea....bucala!.....si va veti bucura de o diploma buna de admirat pe peretele dumneavoastra....intr-un colorit exotic:))) cu multe stampile...."k sa ia ochiu' la barosan".....un XEROX!!!
Pt.cei interesati....ofer si eu acelasi atestat la pretul unei copii xerox! bonus....o minunata ascutitoare KDO!!! SI DAK SUNATI ACUM PRIMITI SI O STICLA DE PROPOLIS!!!:ddd
Ion Ramaru
Ion Ramaru

masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 43
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 21/03/2011

Sus In jos

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!! Empty Re: cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

Mesaj Scris de nick_style Lun Mar 21, 2011 6:29 pm

Pai faza e ca diploma aia mai putin conteaza,ceea ce conteaza de fapt e ce inveti la aceste cursuri.
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!! Empty Re: cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

Mesaj Scris de mariusik Lun Mar 21, 2011 7:05 pm

Dap... nu cred ca diploma valoreaza ceva. La orice salon te-ai duce nu te intreaba de diploma ci de portofoliu. Acolo se vede ce sti sa faci, nu unde ai invatat sa o faci si cu ce poti atesta... Ca trebuie sa cunosti si probleme de sterilizare si altele asta este partea a doua.
mariusik
mariusik
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 980
Varsta : 40
Location : tulcea
Data de inscriere : 01/07/2010

Sus In jos

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!! Empty Re: cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

Mesaj Scris de alinalin24 Vin Apr 01, 2011 1:23 pm

ok,probabil aveti dreptate,dar vreau sa fac acest curs si nu stiu daca ma angajeaza cineva la salon fara el.Acum nu stiu voi sunteti toti angajati in saloane fara acest curs sau orice alt tip de curs?
alinalin24
alinalin24

masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 38
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 20/01/2011

Sus In jos

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!! Empty Re: cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

Mesaj Scris de mariusik Vin Apr 01, 2011 1:34 pm

Eu unul sunt novice in aceasta arta si nu cunosc exact toata partea legala care tine de saloane dar cred ca mai mult ai nevoie de intructajul care tine de securitate si sanatate in munca, de norme de sterilizare etc. Un curs pe partea asta poate este obligatoriu dar nu stiu sigur. Cred ca Ova te-ar putea lamuri aici mai bine.
mariusik
mariusik
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 980
Varsta : 40
Location : tulcea
Data de inscriere : 01/07/2010

Sus In jos

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!! Empty Re: cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

Mesaj Scris de tattoo_by_flo Vin Mai 27, 2011 3:03 pm

iar ma prapadesc de ras Smile)))

tattoo_by_flo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 458
Varsta : 74
Location : romania
Data de inscriere : 07/06/2010

Sus In jos

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!! Empty Re: cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

Mesaj Scris de Kelloo Joi Feb 02, 2012 3:23 pm

de ce in U.T.R.-ul ala care promoveaza cursurile nu gasesc multi dintre artistii buni din ro??? si stiu vreo cativa....(o gramada)

Kelloo

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 48
Location : Brasov
Data de inscriere : 02/02/2012

Sus In jos

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!! Empty Re: cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

Mesaj Scris de mariusik Joi Feb 02, 2012 4:18 pm

Sincer, eu unul am vazut lucrarile celor care fac cursurile astea, petru ca nu vin toti artistii aia pe care i-ai vazut tu sa stea cu tine sa te invete, ci anumite persoane de la Craiova, din cate stiu!! Si nu am fost impresionat nici de stilul lor si nici de tehnicile lor! Cel putin nu intr-atat incat sa dau 600 euro pt o diploma care nu ma ajuta cu nimic.
mariusik
mariusik
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 980
Varsta : 40
Location : tulcea
Data de inscriere : 01/07/2010

Sus In jos

cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!! Empty Re: cursuri tattoo:)))...este o jegmaneala cu multe stampile!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum