Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

vand kit profesional pentru tatuaje

In jos

 vand kit profesional pentru tatuaje Empty vand kit profesional pentru tatuaje

Mesaj Scris de doia alexandru Mar Oct 04, 2011 12:36 pm

kitul este luat din anglia de la new image ink este nou nu e vreo chinezarie ,e pentru cine vrea intradevar sa faca tatuaje,am incercat decat o data sa fac cu el pe o piele artificiala.eu am dat pe el 600 de euro si vreau sa l dau cu 350euro nenegociabil ,pt ca sta degeaba si macar sa se foloseasca cineva de el si eu de bani Razz . kitul contine ;1 linear ,1 shader numai aparatele valoreaza peste 200 de lire,sursa de alimentare cu pedala ,10 culori new image ink f bune 3 nuante de negru din care una e kuro sumi ,o piele artificiala,toata gama de ace si gripuri sterilizate si sigilate,un litru de green soap concentrat,un pulverizator new image,2 seturi de manusi alb si negru sterile,un toc se hartie de transfer profesionala 100 de bucati,2 cutii vaselina,set de capacele pentru tus cu suport special difetite zgarciuri pt aparat .


Ultima editare efectuata de catre doia alexandru in Mar Oct 09, 2012 7:14 am, editata de 2 ori

doia alexandru
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 42
Location : romania
Data de inscriere : 04/10/2011

Sus In jos

 vand kit profesional pentru tatuaje Empty Re: vand kit profesional pentru tatuaje

Mesaj Scris de doia alexandru Mier Oct 19, 2011 12:53 pm

Kit Tatoo complet (nu chinezarie) pret fix 350E

doia alexandru
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 42
Location : romania
Data de inscriere : 04/10/2011

Sus In jos

 vand kit profesional pentru tatuaje Empty Re: vand kit profesional pentru tatuaje

Mesaj Scris de doia alexandru Mier Dec 07, 2011 10:35 am

pretul nou este 200 euro

doia alexandru
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 42
Location : romania
Data de inscriere : 04/10/2011

Sus In jos

 vand kit profesional pentru tatuaje Empty Re: vand kit profesional pentru tatuaje

Mesaj Scris de doia alexandru Mar Oct 09, 2012 7:14 am

vandut

doia alexandru
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 42
Location : romania
Data de inscriere : 04/10/2011

Sus In jos

 vand kit profesional pentru tatuaje Empty Re: vand kit profesional pentru tatuaje

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum