Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Salut !

2 participanți

In jos

Salut !  Empty Salut !

Mesaj Scris de gsheet Joi Apr 19, 2012 6:24 am

Buna ziua , am nevoie de idei.

Am eu ceva in cap, insa tatuajul pe care mi-l doresc momentan trebuie sa il si creeze cineva,un artist , cineva cu talent in artele desenatului liber,sau ceva de genul...

Asa ca pot sa va dau un mic "challenge". Am sa postez mai jos o poza, si am sa vreau sa va descriu putin din ce as vrea de la acel tatuaj. Sper sa nu deranjez pe nimeni, si poate cineva ma poate ajuta sa gasesc tatuajul ideal.



-sa fie un inger ce iese dintr-un zid de caramizi , sau ceva in genul de mai sus. Aripi, un inger ranit .

Sper sa ma bage cineva in seama Smile si eventual cineva sa piarda cateva zeci de minute desenandu-mi "visul".


Pentru cei care reusesc sa il deseneze, daca sunt din Iasi,Piatra Neamt, Ploiesti, Bucuresti, Constanta . . SPECIFIC CA POT SA MA DEPLASEZ LA EI LA SALON PENTRU REALIZAREA TATUAJULUI.





gsheet

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Location : Iasi
Data de inscriere : 19/04/2012

Sus In jos

Salut !  Empty Re: Salut !

Mesaj Scris de gsheet Joi Apr 19, 2012 6:25 am

Sad nu am putut atasa poza . .eventual am sa va contactez altfel . .deoarece vad ca nu ma lasa sa postez alte linkuri.


gsheet

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Location : Iasi
Data de inscriere : 19/04/2012

Sus In jos

Salut !  Empty Re: Salut !

Mesaj Scris de razvanmihai Joi Apr 19, 2012 10:47 pm

Ne-am mutat pe http://tattooart.uv.ro
razvanmihai
razvanmihai
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 99
Varsta : 33
Location : Romania
Data de inscriere : 28/12/2011

Sus In jos

Salut !  Empty Re: Salut !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum