Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chestionar despre tatuajele in Romania

3 participanți

In jos

Chestionar despre tatuajele in Romania Empty Chestionar despre tatuajele in Romania

Mesaj Scris de AlexandraIulia Sam Mai 25, 2013 3:06 pm

Buna! Numele meu este Alexandra Ion si sunt studenta la Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala din cadrul Universitatii Bucuresti. Anul acesta imi dau licenta si am ales ca tema " tatuajele in Romania". Pentru partea de cercetare am facut un chestionar ( pe care l-am atasat mai jos ) si am nevoie de cat mai multe raspunsuri. Mi-ar fi de mare ajutor raspunsurile voastre, pentru o mai buna cercetare. Va multumesc frumos!

www.isondaje.ro/sondaj/283768727/

AlexandraIulia

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 32
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 17/05/2013

Sus In jos

Chestionar despre tatuajele in Romania Empty Re: Chestionar despre tatuajele in Romania

Mesaj Scris de Iulia-Elena Mar Apr 01, 2014 3:39 pm

Buna, numele meu este Iulia si sunt studenta in cadrul Facultatii de Drept si Stiinte Sociale, specializarea Sociologie, si mi-am ales ca tema de licenta tipologii sociale si culturale a tatuajelor. Drept urmare, ai fi amabila sa imi trimiti rezultatele cercetarii tale, in scop academic, pentru a arata ceea ce s-a mai facut in domeniul (literatura de specialitate). Multumesc anticipat!

Iulia-Elena

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 32
Location : Craiova
Data de inscriere : 01/04/2014

Sus In jos

Chestionar despre tatuajele in Romania Empty Re: Chestionar despre tatuajele in Romania

Mesaj Scris de Tizu Vin Apr 11, 2014 7:48 am

Hmmmm de ce ti-ai ales ca si tema de licenta tatuajele?Nu cred ca sunt foarte multe persoane interesate de acest subiect in Romania, cred ca nu sunt fff raspandite…Dar, ce sa zic bafta, te-as ajuta doar ca nu stiu ff multe despre tatuaje:D

Tizu

feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 03/04/2014

Sus In jos

Chestionar despre tatuajele in Romania Empty Re: Chestionar despre tatuajele in Romania

Mesaj Scris de Iulia-Elena Dum Apr 13, 2014 11:08 am

De ce am ales aceasta tema? Am ales aceasta tema in primul rand pentru ca niciodata nu am avut curajul sa imi fac unul, in al doilea rand reprezinta o tema care iti lasa o mare posibiliatate de a te detasa de teorie, drept urmare iti poti dezvolta mai bine si mai corect partea de cercetare, adica aceea parte care intradevar ne reprezinta si pentru care merita sa fi punctat in cadrul oricarui tip de lucrare. Am ales tipologiile, deoarece mi s-a parut mult mai interesant sa observ care este seminificatia si reprezentatia sociala, cat si culturala. Ti-am solicitat ajutorul, deoarece as fi interesata sa observ care au fost concluziile la care ai ajuns in urma cercetarii pe care ai intreprinso,urmand a le utiliza in scop academic in lucrarea mea.

Iulia-Elena

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 32
Location : Craiova
Data de inscriere : 01/04/2014

Sus In jos

Chestionar despre tatuajele in Romania Empty Re: Chestionar despre tatuajele in Romania

Mesaj Scris de Tizu Joi Apr 17, 2014 1:19 pm

Buna, dap interesant, poate vreodata ai curajul sa iti faci unul, si eu as vrea dar ceva micut….nu inteleg partea asta: “ Ti-am solicitat ajutorul, deoarece as fi interesata sa observ care au fost concluziile la care ai ajuns in urma cercetarii pe care ai intreprinso,urmand a le utiliza in scop academic in lucrarea mea”- care cercetare?Very Happy

Tizu

feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 03/04/2014

Sus In jos

Chestionar despre tatuajele in Romania Empty Re: Chestionar despre tatuajele in Romania

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum