Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Imi poate spune si mie cineva daca am facut o achizite buna?

2 participanți

In jos

Imi poate spune si mie cineva daca am facut o achizite buna? Empty Imi poate spune si mie cineva daca am facut o achizite buna?

Mesaj Scris de mariusika.ucv Mier Feb 05, 2014 2:30 pm

acum ceva zile am cumparat depe amazon un kit tatuaje nu prea stiu multe despre el findca nu scria mai nimic ...va rog ajutatima si pe mine si datimi cateva detali ce marca sunt aparatele de cati wrapi sunt ...SI CEL MAI IMPORTANT SPUNETIMI CUM TREBUIE SA LE SETEZ !!! cel cu diamantul roz este shader iar celalalt liner!!!
 
AM MARE NEVOIE DE AJUTOR PENTRU A LE SETA FINDCA NU PREA MA PRICEP SI ACUM 2 ZILE MI-AM INCEPUT UN TATUAJ SI SURPRIZA APARATUL LINER NU BAGA TUSUL SUB PIELE AM INCERCAT SA IL SETEZ ASA CUM AM VAZUT LA ALTI SI NIK BA CHIAR DUREA INGROZITOR CA UN FEL DE CURENTAT CEVA DE GENU:))... APOI AM FOLOSIT APARATUL SHADER CA SA FAC CONTURUL NU PREA SUNT MULTUMIT FINDCA TUSUL IN UNELE ZONE SA IMPRASTIAT SUB PIELE IN UNELE LOCURI NU A RAMAS...
DECI TOT CE VA ROG ESTE :
1 : SPUNETIMI CE SETARI SA FOLOSESC PENTR-U APARATE ! ATAT PETRU LINER CAT SI PENTRU SHADER
2 : CE VOLTAJ SA FOLOSESC
3 : CE FIRMA SI MAI MULTE DETALII DESPRE ACESTE APARATE !
4 : SUNT  BUNE DE CEVA SAU A FOST O ACHIZITE PROASTA?
 
Imi poate spune si mie cineva daca am facut o achizite buna? F6fec
Imi poate spune si mie cineva daca am facut o achizite buna? 2jg5ngp
Imi poate spune si mie cineva daca am facut o achizite buna? 1t3aky
Imi poate spune si mie cineva daca am facut o achizite buna? 35lu2jo

mariusika.ucv

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 28
Location : london
Data de inscriere : 05/02/2014

Sus In jos

Imi poate spune si mie cineva daca am facut o achizite buna? Empty Re: Imi poate spune si mie cineva daca am facut o achizite buna?

Mesaj Scris de Razvan Dum Feb 16, 2014 11:48 pm

citeste ce scrie in topicul acesta :  DISCUTII DESPRE TEHNICA,LINING,SHADING-MACHINE SET-UP,poate iti va fi de ajutor ,daca nu reusesti te ajut eu pe messeneger,nu poti explica in cateva randuri ,si depinde de mai multe ...cu un web rezvolvi mai repede Smile

Razvan
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 43
Location : sinaia
Data de inscriere : 10/01/2014

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum