Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sport extrem free-ride cross,downhill

4 participanți

In jos

sport extrem free-ride cross,downhill Empty sport extrem free-ride cross,downhill

Mesaj Scris de paulhd2003 Dum Ian 13, 2008 8:12 am

ce fain e sa fii pe 2 roti sa dai la pedale...............dar e naspa cand iei in greutate apar problemele si nu mai poti face nica.........nui chiar asa..........iti iei motor/////// cheers cheers cheers cheers cheers
paulhd2003
paulhd2003
Full Membru
Full Membru

masculin
Numarul mesajelor : 776
Varsta : 40
Location : lupeni
Data de inscriere : 30/12/2007

https://tattooart.forumgratuit.ro/

Sus In jos

sport extrem free-ride cross,downhill Empty Si eu...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Dum Ian 13, 2008 8:28 pm

paulhd2003 a scris:ce fain e sa fii pe 2 roti sa dai la pedale...............dar e naspa cand iei in greutate apar problemele si nu mai poti face nica.........nui chiar asa..........iti iei motor/////// cheers cheers cheers cheers cheers
Paul, imi trebuie si mie o bicicleta marfa, care sa duca 78 Kg usor si care sa aiba cadrul gros si rotile la fel. Ce zici, imi gasesti ceva misto? Trebuie sa ma apuc de pedalat, ca am tras chiulul de vreo 2 ani: nici innot, nici sala, nici pedale..., doar tutun, stat pe scaune, restaurante...numai sporturi care creeaza o viata sedentara. La primavara sunt hotarat sa ma reapuc de sport extrem si de data asta nemotorizat. bounce
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

sport extrem free-ride cross,downhill Empty Re: sport extrem free-ride cross,downhill

Mesaj Scris de paulhd2003 Dum Ian 13, 2008 10:13 pm

fratica vb cu nea doru care aduce in piata biciclete si cu 7 milioane iti iei una tare de tot cu un cadru de duce 150kg si stai linistit eu am dhs si am 93kg si inca ma cara saraca mai si ma dau cu ea la motocross no lasa ca vb cu doru si te tin la curent
paulhd2003
paulhd2003
Full Membru
Full Membru

masculin
Numarul mesajelor : 776
Varsta : 40
Location : lupeni
Data de inscriere : 30/12/2007

https://tattooart.forumgratuit.ro/

Sus In jos

sport extrem free-ride cross,downhill Empty Re: sport extrem free-ride cross,downhill

Mesaj Scris de black_weed Dum Aug 03, 2008 5:43 am

eu am 8 la roata de pe spate de la atatea dealuri coborate si atatea sarituri.....si eu tot un dhs am... cu custom paint care se cojeste pentru ca am uitat s-o degresez inainte sa dau cu spray... Sad
black_weed
black_weed
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 28
Varsta : 35
Location : sighisoara
Data de inscriere : 11/07/2008

Sus In jos

sport extrem free-ride cross,downhill Empty Re: sport extrem free-ride cross,downhill

Mesaj Scris de senzation Lun Dec 27, 2010 1:22 pm

prefer moto crosul, sau enduro Razz
senzation
senzation
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 667
Varsta : 35
Location : IASI ; Rromania
Data de inscriere : 06/02/2010

Sus In jos

sport extrem free-ride cross,downhill Empty Re: sport extrem free-ride cross,downhill

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum