Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Salon Hate Tattoo ???

3 participanți

In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Vin Ian 25, 2008 3:22 pm

Asteptam parerile dumneavoastra legate de posibilitatile de contaminare, in "salonul" acestui tatuator... Evil or Very Mad

http://www.hi5.com/friend/video/4404223--102783317--hate%2Btattoo%2527s%2B%2528the%2Bmaster%2Bin%2Bw--view-html
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Re: Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de At3ul Vin Ian 25, 2008 9:27 pm

idiot....sa moie mama ji manujile unde-s????

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

gaozaru... dejaba are aparat dak restu pwola

camera de zi nu-i salon....ji master at work....yah wright....

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
At3ul
At3ul
Full Membru
Full Membru

masculin
Numarul mesajelor : 446
Varsta : 42
Location : Targoviste
Data de inscriere : 17/12/2007

http://www.fashionabletattoos.ro

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Re: Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Vin Ian 25, 2008 9:34 pm

Cred ca din lipsa de Durex, le-a taiat degetele... Laughing Twisted Evil
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Re: Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de At3ul Vin Ian 25, 2008 10:24 pm

lol! lol! lol!
kinky
scratch
At3ul
At3ul
Full Membru
Full Membru

masculin
Numarul mesajelor : 446
Varsta : 42
Location : Targoviste
Data de inscriere : 17/12/2007

http://www.fashionabletattoos.ro

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty fuck you all!!!!!!!!

Mesaj Scris de hate Sam Ian 26, 2008 7:19 pm

cand a fost facut filmarea era pauza si am zis sa filmeze un pic si am uitat sa iau manusi acei 2-3 minute... in rest port manusi... in rest ce sa mai zic... ! dar oricum poate veti avea nevoie de mine si o sa va tin minte... dragul meu prieten ova , odata ai fost la usa mea dar al 2lea ora no sa mai fii... in rest bafta. si din cate am auzit ova, nu esti un tatuator profesionist. nici eu nu sunt dar macar nu bat joc de oameni pt bani grosi pe... pe niste lucrari naspa... mai ai de invatat. am 10 de clienti care fac acasa tattoo si lucreaza mai bine decat tine. de celalat comentator nici nu vorbesc. e un looser probabil.... a dat si el cu parerea

hate
Vizitator


Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Re: Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de At3ul Sam Ian 26, 2008 7:36 pm

Very Happy termenul de gaozar l-a ''de la dragul nostru'' presedinte Very Happy

repet si aci io nu am comentat cum faci tatuaje ca realizare(bine rau urat prost) doar ca igiena care e mai presus decat cum iese tatuajul...degeaba ai tatuaj beton ji ai luat HCV(virusul hepatitei c)HBV(virusul hepatitei b)HIV(virusul imundodeficientei care devine SIDA)
dak ai un tatt urat faci cover nu?

bafta multa..... ji sper sa ai dreptate si sa fi fost o faza de 3 min ....sper asta pt tine sincer ca sa nu te imbolnavesti.....nu fac caterinca...

nu se merita sa te imbolnavesti pt 1 milion,2,5cat iei pe un tatuaj nu?
At3ul
At3ul
Full Membru
Full Membru

masculin
Numarul mesajelor : 446
Varsta : 42
Location : Targoviste
Data de inscriere : 17/12/2007

http://www.fashionabletattoos.ro

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty igiena

Mesaj Scris de hate Sam Ian 26, 2008 8:01 pm

stiu prietene. mersi pt sfaturi dar intodeauna port manusi si lucrez cu scule sterile. si le arunc acele ca am de miiiiii de ace. si restu le sterilizez.. ms pt sfaturi.

hate
Vizitator


Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Re: Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de At3ul Sam Ian 26, 2008 8:06 pm

cheers sunny cheers
At3ul
At3ul
Full Membru
Full Membru

masculin
Numarul mesajelor : 446
Varsta : 42
Location : Targoviste
Data de inscriere : 17/12/2007

http://www.fashionabletattoos.ro

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Re: Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de sascha Sam Ian 26, 2008 8:12 pm

good job dude Very Happy diplomatia e totul cheers urasc scandalul sunny
sascha
sascha
Full Membru
Full Membru

feminin
Numarul mesajelor : 556
Varsta : 33
Location : bucuresti
Data de inscriere : 04/01/2008

http://www.bodymod.org/profiles/profile~ID~44854.aspx#lsRet

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Re: Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Sam Ian 26, 2008 8:46 pm

hate a scris:cand a fost facut filmarea era pauza si am zis sa filmeze un pic si am uitat sa iau manusi acei 2-3 minute... in rest port manusi... in rest ce sa mai zic... ! dar oricum poate veti avea nevoie de mine si o sa va tin minte... dragul meu prieten ova , odata ai fost la usa mea dar al 2lea ora no sa mai fii... in rest bafta. si din cate am auzit ova, nu esti un tatuator profesionist. nici eu nu sunt dar macar nu bat joc de oameni pt bani grosi pe... pe niste lucrari naspa... mai ai de invatat. am 10 de clienti care fac acasa tattoo si lucreaza mai bine decat tine. de celalat comentator nici nu vorbesc. e un looser probabil.... a dat si el cu parerea

Salutare! Nu inteleg ce ai scris in topicul asta. Cand am fost eu la usa ta? Cand am avut eu nevoie de tine? Astept raspunsuri la aceste 2 intrebari, deoarece eu nici nu te cunosc, nu stiu cine esti. Despre calitate nu vreau sa discut. Fiecare cu parerea lui. Daca fac scump (sau ma rog, mai scump decat tine) inseamna ca am pret, ceea ce rezulta logic ca clientii apreciaza calitatea. Si sti cum e, fiecare firma cu politica ei interna. Nu stiu ca ii roade pe unii cum lucrez eu si la ce preturi. Ca sa stiti voi, asa, pentru cultura voastra generala (cei care nu aveti loc de mine) la mine se intorc clientii la cate 2-3 tatuaje, ceea ce inseamna (cel putin in viziunea lor) ca se merita, nu? Deci, hai sa o lasam balta cu preturi, calitate...si alte fantasmagorii, ca lumea oricum gusta doar ca ii place...Bafta! Wink Laughing

PS: Nu mai folosi cuvinte jignitoare ca iti voi da BAN pe IP. Nu are rost. Nu trebuie sa te simti atacat pentru ce am postat eu, trebuie doar sa iei masuri, sa comentezi ca intre camarazi si ...cam atat. Imi pare bine ca ai intrat si tu pe forum, chiar si ca vizitator si inca esti destul de bine primit...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty no comment!!! "unele lucruri"

Mesaj Scris de hate Dum Ian 27, 2008 7:06 am

nu comentez unele lucruri. dar inainte sa te iei de cineva te rog informeaza-te! in al 2-lea rand vezi ce scriu fostii tai clienti despre tatuajele tale. deci in primul rand sa faci curat in ograda ta mr. perfectiune si dupa aia sa te iei de altii!!! im dai ban?? asta e..... probabil nu suporti adevarul. si uite ca iese la iveala... nu eu am vrut sa ma iau de tine... tu te-ai luat de mine... cauta si tu alte subiecte daca te plictisesti tare. hai ca am zis ce am avut de spus, nu sunt genu de om care sa bata joc de oameni ca tine... bafta!

hate
Vizitator


Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Re: Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Ian 28, 2008 5:43 pm

hate a scris:nu comentez unele lucruri. dar inainte sa te iei de cineva te rog informeaza-te! in al 2-lea rand vezi ce scriu fostii tai clienti despre tatuajele tale. deci in primul rand sa faci curat in ograda ta mr. perfectiune si dupa aia sa te iei de altii!!! im dai ban?? asta e..... probabil nu suporti adevarul. si uite ca iese la iveala... nu eu am vrut sa ma iau de tine... tu te-ai luat de mine... cauta si tu alte subiecte daca te plictisesti tare. hai ca am zis ce am avut de spus, nu sunt genu de om care sa bata joc de oameni ca tine... bafta!

OK. Nu vreau sa iti dau ban. Ai dreptul la opinie. Dar ceea ce spui trebuie sa poti sa si sustii. De exemplu, as vrea sa vad si eu, sa imi dai link, unde spun clientii mei despre mine ceea ce sustii tu. Daca e adevarat ce spui, astept un link, unde pot citi ceea ce sustii tu.
Eu nu m-am luat de tine deloc. Am gasit filmuletul si am constat ce exista o problema. Nu se neglijeaza manusile sterile. Chiar si pentru 1 minut, pentru o poza, tu poti sa contaminezi pe cineva, in stilul acela de lucru, cu mainile libere si mai grav, te poti contamina chiar tu de la un client infestat...Era doar o remarca, nu o critica, deci nu trebuie sa o iei personal. Trebuie sa faci totul ca la carte. study
Sti de ce sunt putin mai dur in igiena? Nu stiu daca ai observat un topic pe Body-design, unde este criticat si John, de la Mall din Bucuresti, deoarece se zvoneste ca are vreo 5 procese pentru ca s-au infestat clientii cu Hepatita si HIV. Poate este doar un zvon, dar exista si posibilitatea sa fie adevarat - 50/50%. Pune-te tu in locul acelor clienti: cum te-ai simti sa ti se demonstreze acest lucru? Deci nu trebuie sa te superi. Greseala este a ta... Wink
Eu suport adevarul cu fruntea sus si recunosc daca gresesc, ceea ce poti observa si pe Body-design, unde i-am cerut scuze public lui Dan de la Craiova-Sfinx Tattoo, pentru ca eu, personal, am realizat ca am gresit fata de el. Nu imi este nici frica si nici rusine sa recunosc ca am gresit, cand am gresit. Este ceva barbatesc si omenesc... Hai noroc! Si sa sti ca aici pe forum esti binevenit! Nu are rost sa facem scandal, nu?
cheers cheers cheers
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty ok

Mesaj Scris de hate Mar Ian 29, 2008 6:35 am

ai dreptate a fost o prostie de moment si de neatentie. dar se putea trata si civilizat, si eu raspundeam civilizat acuzatiilor aduse. in rest sa uitam ce s-a intamplat> Very Happy bafta

hate
Vizitator


Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Bravo Hate!

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mar Ian 29, 2008 10:42 am

Hai ca ai ales o cale inteligenta. Bine ai venit printre noi! Sper sa treci peste asta si sa nu imi porti pica. De-acum te consideram un membru al comunitatii noastre. La cat mai multe subiecte!!! Wink clown sunny Daca te faci membru si iti completezi profilul in totalitate poti sa iti faci si reclama aici. Vezi semnaturile...Am mutat subiectul in Arhiva, jos de tot - ultimul forum. Acolo nu se uita lumea, decat foarte rar. Si are si autocuratare acel forum. OK, Bafta! cheers
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Salon Hate Tattoo ??? Empty Re: Salon Hate Tattoo ???

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum