Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

+4
Buli
Maltesse Cross
apollyon
Ova-Tattoo Art
8 participanți

In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mar Apr 22, 2008 8:41 pm

Salonul Tattoo Art din Petrosani, monteaza bile in penis, o operatie mult cautata de clientela masculina din Romania. Deci, cei care vor sa isi mareasca probabilitatea de amplificare a orgasmului, sunt asteptati la salonul nostru. Operatie se executa in conditii de maxima sterilizare si sub efectul anesteziei cutanate cu spray. Durerea este zero si riscurile, la fel. cheers
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de apollyon Mier Apr 23, 2008 8:04 am

Naspa omule Crying or Very sad
apollyon
apollyon
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 37
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 17/04/2008

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de Maltesse Cross Mier Apr 23, 2008 11:46 am

de ce naspa? mie mi se pare misto Very Happy si eu as vrea dak as fi mascul Smile)
Maltesse Cross
Maltesse Cross
Membru Gold
Membru Gold

feminin
Numarul mesajelor : 187
Varsta : 34
Location : Tg Mures
Data de inscriere : 15/02/2008

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de Buli Mier Apr 23, 2008 5:48 pm

de abia astept sa-mi pun cheers
Buli
Buli
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 38
Location : Craiova
Data de inscriere : 15/02/2008

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Apr 23, 2008 6:14 pm

apollyon a scris:Naspa omule Crying or Very sad

Poate e naspa pentru tine, dar daca am cerere...clientul nostru, stapanul nostru, nu? Parca asa era faza... Wink
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de Maltesse Cross Mier Apr 23, 2008 8:52 pm

^^sa-mi areti si mie apoi Very Happy
^yep ai dreptate...oarecum...daca iti cere chestii perverse faci? pt ca nah..."clientul nostru stapanul nostru" deci cam penala fraza Razz opmu care a scos-o pe gura ori o fost beat ori ii un dobitoc
Maltesse Cross
Maltesse Cross
Membru Gold
Membru Gold

feminin
Numarul mesajelor : 187
Varsta : 34
Location : Tg Mures
Data de inscriere : 15/02/2008

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Apr 23, 2008 11:47 pm

Trebuie sa intelegem limita normalitatii. E logic ca nu facem o labuta mica nici pe bani...nu? Dar treaba cu bilele e o arta veche de infrumusetare a penisului si nu numai de infrumusetare...(pentru cunoscatori)
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de flllorin Mar Iun 30, 2009 11:24 pm

buna ziua ce pret are toata operatia de pus bile pe penis? si cat costa un tatuaj la dumneavoastra?

flllorin

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 47
Location : BRAILA
Data de inscriere : 30/06/2009

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de nick_style Mier Iul 01, 2009 10:02 am

Sa fim seriosi...daca te vede cineva cu bile zice ca ai fost la puscarie,sincer eu shtiam ca numai la puscarie isi pun aia.Ceva frumos in asta nicidecum.Imbunatateste viata sexuala? nu prea cred,important e sa shtii ce sa faci cu ce ai
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de flllorin Joi Iul 02, 2009 1:22 am

buna ziua ce pret are toata operatia de pus bile pe penis? si cat costa un tatuaj la dumneavoastra?

flllorin

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 47
Location : BRAILA
Data de inscriere : 30/06/2009

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Sam Iul 04, 2009 4:08 pm

flllorin a scris:buna ziua ce pret are toata operatia de pus bile pe penis? si cat costa un tatuaj la dumneavoastra?

Nu mai suntem activi in Romania - referitor la tatuaje si bile in penis. Suntem la Verona - Italia acum cu salonul. Sorry...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Sam Iul 04, 2009 4:10 pm

nick_style a scris:Sa fim seriosi...daca te vede cineva cu bile zice ca ai fost la puscarie,sincer eu shtiam ca numai la puscarie isi pun aia.Ceva frumos in asta nicidecum.Imbunatateste viata sexuala? nu prea cred,important e sa shtii ce sa faci cu ce ai

Ceao, Nick! Aici ai si tu dreptate, dar daca clintul vrea...si isi doreste el... Smile
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de nick_style Sam Iul 04, 2009 5:14 pm

Si aici ai tu dreptate pt. ca daca nu faci aia,nu faci aia nu-i faci lu`ala ca nu-ti place de fata lui si ai afacerea ta nu-ti convine ca altfel ai da faliment:)
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de cotoyudilau Mier Mar 17, 2010 5:36 pm

Smile

cotoyudilau

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 40
Location : Pitesti
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Bile pe penis..

Mesaj Scris de Eexperiente Lun Ian 24, 2011 1:26 am

Imi puteti da cateva detalii...de marimea bilelor... greutate... cam cate e necesar sa imi pun..

Pret se calculeaza la o bila..?

Sau daca imi pun 5.. 7...bile...pretu creste ?

Te rog sa imi zici si .. Pretul.


Mersi.

Eexperiente

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 40
Location : Suceava
Data de inscriere : 24/01/2011

Sus In jos

Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD Empty Re: Montare bile in penis - la salonul Tattoo Art Petrosani/HD

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum