Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

+5
smiresmire
geta
insomnia
elfzu
Ova-Tattoo Art
9 participanți

In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Mai 26, 2008 6:45 pm

study study study Intr-o emisiune recenta, Mircea Badea, realizatorul emisiunii In Gura Presei, de pe postul de televiziune Antena 3, a acuzat miscarea tattoo si body-piercing din Romania. Nu intelege de ce tinerii isi baga fiare in ei... asta a fost exprimarea sa in direct.
Eu, sincer il simpatizez pe acesta, pentru replicile directe aduse celor care le merita din plin, dar nu inteleg de ce se leaga de noi, cand politicienii astia ne vand tara...suntem prea mici ca sa devenim subiect de televiziune.
Cred ca Romania are alte probleme, mult mai serioase. Moda noastra nu cred ca influenteaza negativ bunul mers al politicii romanesti...Eu il simpatizez in continuare si vreau sa consider ca, replicile sale au fost doar o umplutura a golurilor din acea editie a emisiunii, chiar daca a facut referire si la montajul de bile in penis...Sunt destul de indulgent, cred...
Astept parerile voastre la acest topic...si poate chiar si raspunsurile lui Mircea Badea, aici pe forum... De ce nu? Oricine e binevenit aici si are dreptul la libera exprimare...dreptul la opinie...
cheers cheers cheers
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de elfzu Lun Mai 26, 2008 7:04 pm

personal cred ca mirciulica exagereaza cu replicile alea ale lui taioase. prea se leaga de toti si nu intotdeauna justificat siiiiiiii sa nu uitam ce facea nenea genialu inainte de emisiunea asta de ma cacam pe mine de ras sa-l vad cum face spagatu dimineata si tumbe p'acolo Smile). legat de pierceuri si alea nu cred ca cineva din generatia lui, cu excptia piercerilor, tatuatorilor sau astora care se invart prin medii mai "rock" asa, fara sa jignesc pe cineva, ar vedea cu ochi buni asa o "practica" pt ca suntem o tara prea religioasa, prea conservatoare si prea comunista pana la urma...
elfzu
elfzu
Membru Bronz
Membru Bronz

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 35
Location : bucuresti
Data de inscriere : 20/05/2008

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Mai 26, 2008 9:53 pm

Subliniez si eu..."prea conservatoare"...Ai perfecta dreptate...Isi face si el numarul, sa castige un banut...numai ca cineva s-ar putea sa il "racoreasca" intr-o zi si nu va sti cui sa ii multumeasca...Risca foarte mult, dar cred ca stie si el asta...Deocamdata vad ca e tare. E singurul care are o emisiune bazata pe realism si analiza corecta a situatiilor...si imi place ca spune adevarat, tot ce as spune si eu legat de parlamentari, fraude, dar eu nu am puterea asta...


Ultima editare efectuata de catre Ova-Tattoo Art in Mier Mai 28, 2008 12:35 am, editata de 2 ori
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty badea

Mesaj Scris de mircea Mar Mai 27, 2008 11:15 pm

mircea nu-i inpotriva tatuajului, e inpotriva prostiei...sa sti..mircea a avut revista tattoo magazin la prezentare..numai niste frustratzi ca tine nu fac diferentele,,,apropo nu stiu de ce dar nu-ti apar linkuri pe forum , sa fie oare cenzurare de ultim moment? hmmm perversule...

mircea
Vizitator


Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Mai 28, 2008 12:23 am

Vizitatorule, esti bine venit aici. Nu stiu de ce nu iti apar linkurile...numai tie nu iti apar. In rest toti membri pot raspunde. Poate au fost ceva erori in vreun server. Nu e cenzura, mai ales fara motiv si oricum, daca ar fi probleme, mai intai instiintam operatorul de 3 ori, pana va primi ban. Sincer. Noi nu cenzuram decat limbajul obscen si textele cu tenta umilitoare (vezi regulament), abuzul la bunele moravuri. Oricine ai fi, esti bine venit aici. Speram sa iti completezi profilul...Multa bafta! Mircea, in legatura cu prostia, si noua ne e antipatica, dar gusturile clientilor nu se discuta. Am incercat si eu sa le mai schimb ideiile, dar...crede-ma, nu am mai facut nici tattoo, nici piercing, am pierdut si bani destui...Cred ca e mai bine sa le respecti parerea...Smile Bafta maxima!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de insomnia Mier Noi 26, 2008 1:44 pm

pe mine unu ma enerveaza la maxima Mircea Badea , am impresia ca vb numai prostii si are niste subiecte de toata jena [emo , tatuaje, etc].
insomnia
insomnia
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 35
Location : Petrosani
Data de inscriere : 17/10/2008

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de geta Joi Noi 27, 2008 3:01 pm

nu discut persoana lui mircea badea -uneori e enervant si poate increzut , dar ...e parerea lui daca e impotriva tatuajelor , s anu isi faca daca nu ii plac
nu cred ca poate influienta pe cineva sa nu se tatueze ....
geta
geta
Full Membru
Full Membru

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 41
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2007

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de smiresmire Joi Noi 27, 2008 7:43 pm

ai mia nu mia stati sa ascultati ce zic toti la tv Smile)=)) ca oricum nu se ia nimeni dupa ei ca daca sar lua nea da dreaq toti Smile
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Dec 03, 2008 10:49 pm

Asa este. Oricum, Mircea Badea e tare, imi place, ca pot vorbi prin graiul sau, unei natiuni intregi. Pacat ca cei care inteleg ceva din ceea ce spune sunt foarte putini...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Sam Dec 06, 2008 12:27 am

asta ar trebui executat in direct,cu ziarele in mana, ca altceva nare rost sa mai mentionez ceva

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Dum Dec 07, 2008 9:47 pm

OK. e parerea ta si ca tuturor, ti-o respect.
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de alexandru012 Mar Apr 21, 2009 7:54 pm

PS:Mircea Badea e un comunist no comment Very Happy Very Happy
alexandru012
alexandru012

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 32
Location : Tg Jiu
Data de inscriere : 21/04/2009

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de BlackVirus Joi Apr 23, 2009 7:25 am

alexandru012 a scris:PS:Mircea Badea e un comunist no comment Very Happy Very Happy

L-ai ascultat macar ca sa poti sa afirmi asta?Sau faci posturi doar asa sa ai cat mai multe?
BlackVirus
BlackVirus
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 33
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 07/02/2008

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Mai 04, 2009 4:41 pm

Mircea Badea e un tip inteligent, in primul rand... dar pentru asta trebuie ca lumea sa isi poata da seama ... Smile
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de cr15t1an0 Lun Mai 11, 2009 7:55 pm

=)) da la-ti auzit ca el dimineata face l..a=))
cr15t1an0
cr15t1an0
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 34
Location : alba
Data de inscriere : 14/04/2009

http://www.burgercaffe.tk

Sus In jos

Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului Empty Re: Mircea Badea - Impotriva tatuajelor si a piercing-ului

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum