Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Daca credeti ca lipseste ceva...

+5
geta
apollyon
zane
paulhd2003
Ova-Tattoo Art
9 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Daca credeti ca lipseste ceva... - Pagina 2 Empty Re: Daca credeti ca lipseste ceva...

Mesaj Scris de smiresmire Lun Dec 08, 2008 10:57 am

ova frate stai chill ca am zis in gluma nu vb serios ca sa pui chat Razz
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Daca credeti ca lipseste ceva... - Pagina 2 Empty Re: Daca credeti ca lipseste ceva...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Dec 15, 2008 8:36 pm

Ok, eu ti-am raspuns la subiect. Sper ca nu am deranjat. Nu urmaresc sa fac asa ceva... Wink
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Daca credeti ca lipseste ceva... - Pagina 2 Empty lipseste ceva......u stii mai bine...

Mesaj Scris de unu_altu Mier Ian 28, 2009 11:40 pm

iti lipseste fair playul tie draga ova......cred ca ra fi mai bine sa raspunzi la c te intreb si sa nu stergi commm dupa forum daca tot tii la libera exprimare...draga ova

unu_altu

masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 43
Location : cluj
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Daca credeti ca lipseste ceva... - Pagina 2 Empty Re: Daca credeti ca lipseste ceva...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Joi Ian 29, 2009 1:33 am

unu_altu a scris:iti lipseste fair playul tie draga ova......cred ca ra fi mai bine sa raspunzi la c te intreb si sa nu stergi commm dupa forum daca tot tii la libera exprimare...draga ova

Cand stiu cu cine vorbesc poate mai discutam. Pentru unu-altul care vrea sa ma tachineze nu ma mai obosesc sa tastez. Oricum fac un efort foarte mare sa urmaresc tot ce se vb. pe forumuri...Si te mai rog inca o data sa nu te mai abati de la discutia unui topic. Citeste regulamentul! Incearca sa pastrezi linia subiectului...Nu cred ca ce discuti tu aici are vreo legatura cu subiectul. Daca vrei sa discuti asta, fa un subiect nou la rubrica adecvata si vom discuta acolo...

Sa revenim la subiect...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Daca credeti ca lipseste ceva... - Pagina 2 Empty Re: Daca credeti ca lipseste ceva...

Mesaj Scris de cr15t1an0 Mar Apr 14, 2009 9:25 pm

unu_altu a scris:iti lipseste fair playul tie draga ova......cred ca ra fi mai bine sa raspunzi la c te intreb si sa nu stergi commm dupa forum daca tot tii la libera exprimare...draga ova
Laughing Laughing Laughing Smile Smile Smile mai bine taceai:)
cr15t1an0
cr15t1an0
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 34
Location : alba
Data de inscriere : 14/04/2009

http://www.burgercaffe.tk

Sus In jos

Daca credeti ca lipseste ceva... - Pagina 2 Empty Re: Daca credeti ca lipseste ceva...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum