Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Salut la toata lumea!

2 participanți

In jos

Salut la toata lumea! Empty Salut la toata lumea!

Mesaj Scris de U.T.R. Joi Ian 06, 2011 8:40 pm

Sunt Dan, presedintele Uniunii Tatuatorilor Romani, am 46 de ani iar primul tatuaj l-am facut la 17 ani cu seringa furata de la mama, cu vopsea auto si diluant si am facut 5 puncte pe mana unui prieten. Asta se intampla prin '81, cand romanii nu aveau habar de tatuaje (nici chiar eu). Se faceau doar in puscarie si cate-odata in armata. De atunci, in timpul liber am trecut prin toate fazele de invatare a tatuajului si cu tot felul de aparate, incepand de la simple ace pana la aparatura profesionala. Cele mai multe tatuaje pentru acea perioada le-am facut intre anii '83-'85 cand eram in armata (am umplut aproape toata unitatea, si m-am ales cu multa experienta si 6 zile de arest). Deci am o experienta de vre-o 30 ani in spate inclusiv o scoala profesionala de tatuaj si body piercing in Spania.
M-am inscris pe forumul lui OVA, pentru a discuta problemele serioase cu care se confrunta clientii si artistii tatuatori, indiferent de grupa acestora.

Sper sa ne intelegem bine si sa nu ne luam peste picior sau sa avem parte de comentarii rautacioase.
U.T.R.
U.T.R.
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 60
Location : Craiova
Data de inscriere : 06/01/2011

http://www.utr.ro

Sus In jos

Salut la toata lumea! Empty Re: Salut la toata lumea!

Mesaj Scris de Giby Vin Mar 09, 2012 8:59 pm

Toate cele bune domnule Dan.
Giby
Giby

masculin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum