Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vand tattoo kit

In jos

Vand tattoo kit Empty Vand tattoo kit

Mesaj Scris de senzation Vin Iul 22, 2011 8:51 pm

Vand kit tattoo ce contine:
1. Doua aparate de tatuat
2. Sursa cu pedala si clipcord
3. 1 tub intenze zuper black de 30 ml,inca un tub consumat,un tub samo ink tribal de 10ml,1 tub intenze ligt gray si unul aproape terminat de darck gray, 4 tuburi de eternal a cate 5ml de rosu, albastru, rosu caramiziu, si nush pun tot ce mai am culoare in dulap bonus.
4. 15 ace diferite rarimi rl5, M1-15 si 11, RM 15.
5. 90 capacele unica folosinta, amrtizoare soc pt tija acului, elastice pt fixarea acelor, 1 set arcuri noi liner,imbusi 15 varfuri unica folosinta sigilate pt acele enumerate mai sus.
6. 1 dvd cu modele mai vechi ce se gasesc si la chiturile chinezesti de pe net,1dvd cu modele foarte greu de gasit ,am stat 2 luni sa caut si sa selectez cele mai frumoase tatuaje,aceste modele nu le au toti copii care s-au apucat de tatuat peste noapte,1 dvd care te invata sa tatuezi. 5 varfuri de inox (5RL,9M,13RS,9M,3RL),1 grip de aluminiu.
7.1 cutie vaselina farmaceutica, cateva stenciluri, 1 suport capacele,1 set de perii pentru curatat varfurile,1 gel de transferat stencilul pe piele(nu este menen care intinde stencilu aiurea pe piele,lasa liniile de la stencil suptiri pe piele).
PS tot ce mai am prin dulap in materie de tattoo se da bonus la kit.Nu mai stiu ce am in plus da oricum mai am cateva chestii.
Pretul este de 500 ron fara negocieri,accept si schimburi.
senzation
senzation
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 667
Varsta : 35
Location : IASI ; Rromania
Data de inscriere : 06/02/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum