Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

vand tot ce e legat de tattoo!!!

3 participanți

In jos

vand tot ce e legat de tattoo!!! Empty vand tot ce e legat de tattoo!!!

Mesaj Scris de articole Mar Ian 29, 2008 6:53 am

vand aparat de facut tatuaje inclus maner si varf la 280 ron, sursa cu pedala si clipcord 200 ron, gripuri incepend de la 20 ron, varfuri-10 ron, ace 65 ron 50 bucati cu tije gata lipite sterilizate sigilate individual, piese de schimb si accesorii!! tusuri intenze la 120 ml 120 ron, starbrite 30 ml 40 ron, tusuri tattoo chinezesti, sunt detuli de buni, nu se compara cu starbrite sau intenze dar se poate lucra bine cu ele. un set de 8 culori 120 ron (25 ml fiecare culoare) sau 100 ml/culoare 70 ron, negru 100 ml - 50 ron este pret promotional... oferta completa va trimit prin e-mail: articole_tattoo@yahoo.com

articole
Vizitator


Sus In jos

vand tot ce e legat de tattoo!!! Empty Re: vand tot ce e legat de tattoo!!!

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Feb 18, 2008 10:05 pm

Ne poti arata si un site cu produsele? Sau un magazin virtual?
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

vand tot ce e legat de tattoo!!! Empty Re: vand tot ce e legat de tattoo!!!

Mesaj Scris de kams Vin Iul 03, 2009 12:06 pm

de unde imi pot procura si io tus si ace etc. eu find din bucuresti,si fara sa apelez la cel ce a infintat acest topic deoarece am vorbit cu el si... ar trebui sa il jignesc daca vas povesti cum a decurs conversatia Smile

daca sar putea fara implicarea postei ar fi superb What a Face

kams
Vizitator


Sus In jos

vand tot ce e legat de tattoo!!! Empty Re: vand tot ce e legat de tattoo!!!

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Vin Dec 11, 2009 3:03 pm

kams a scris:de unde imi pot procura si io tus si ace etc. eu find din bucuresti,si fara sa apelez la cel ce a infintat acest topic deoarece am vorbit cu el si... ar trebui sa il jignesc daca vas povesti cum a decurs conversatia Smile

daca sar putea fara implicarea postei ar fi superb What a Face

Iti recomand sa dai click pe bannerul de sus din pagina HOME - Articole tattoo. Daca te uitai mai atent ai fi vazut ca e un partener de tattoo Supplies. Bafta. www.articole-tattoo.ro Si nu imi vine sa cred ca ai putut avea o discutie nelalocul ei, cu Atti - Articole Tattoo.Ro (vezi sa nu faci confuzii - urmareste bine).

study study study VA reamintim ca alti Supplieri tattoo nu isi pot promova magazinele virtuale pe acest forum, aici avand exclusivitate - Articole Tattoo . RO. Multumim pentru intelegere!!! study study study
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

vand tot ce e legat de tattoo!!! Empty Re: vand tot ce e legat de tattoo!!!

Mesaj Scris de articole tattoo Sam Iun 26, 2010 6:30 am

kams a scris:de unde imi pot procura si io tus si ace etc. eu find din bucuresti,si fara sa apelez la cel ce a infintat acest topic deoarece am vorbit cu el si... ar trebui sa il jignesc daca vas povesti cum a decurs conversatia Smile

daca sar putea fara implicarea postei ar fi superb What a Face
cum a decurs discutie? pe toti care ma suna il anunti sa faca cumparatulile pe site si nu telefonic, deoarece ma suna multi si nu ma duc peste tot cu hartia si pixul cu mine. la urma urmei sunt si eu om
pai daca iti era greu sa intrii pe site si era prea jignitor pentru tine, imi pare rau
sau ca trbuia sa achiti taxele postale in avans aia te a jignit? toti achita. de tipat, nu am tipat la tine, nu te am injurat
daca nu ai fi atat de comod pana acum dadeai comanda si aveai tusul
imi pare rau ca nu am putut intelege
asa este
si sunt multi in situatia ta
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

vand tot ce e legat de tattoo!!! Empty Re: vand tot ce e legat de tattoo!!!

Mesaj Scris de lapadatmarius Mar Mar 22, 2011 11:14 pm

cosma sunt fel si fel de oameni eu zic sa nu iti bati capul cu ei.oricum multa lume stie ca esti un om de treaba asa ca lasa lumea rea sa vb.
lapadatmarius
lapadatmarius

masculin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 39
Location : Romania
Data de inscriere : 09/03/2011

Sus In jos

vand tot ce e legat de tattoo!!! Empty Re: vand tot ce e legat de tattoo!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum