Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark Chocolate [Intenze] este mai inchisa decat Dark Brown?

2 participanți

In jos

Dark Chocolate [Intenze] este mai inchisa decat Dark Brown? Empty Dark Chocolate [Intenze] este mai inchisa decat Dark Brown?

Mesaj Scris de Atena Lun Iul 02, 2012 1:19 pm

Buna! Sunt noua pe aici si as avea si eu o intrebare. As vrea sa stiu daca Dark Chocolate de la Intenze este mai inchisa decat Dark Brown de la aceeasi firma.
Am facut un tatuaj pe talpi la un salon, [adica pe partea superioara ], si ma bate gandul sa il mai bat odata singurica pe degete. In primele zile dupa ce am facut tatuajul am avut cam multe drumuri de facut , si am stat incaltata si infasurata in gelatina si cate 7-9 ore, asa ca nu ma mir ca e mai sters pe alocuri.
De sus arata bine, dar de aproape se vede ca pe degete culoarea este mai difuza, si cum demult voiam sa incep sa invat aceasta arta, ma gandesc ca acum am ocazia sa experimentez. Baiatul de la salon a folosit Drak Brown dar pe piciorul meu se vede aproape negru ,sau hai sa zicem negru sters pe degete.
Ma gandeam sa iau Dark chocolate , de la tattoo-suplies.ro si mi se pare ca e chiar mai inchis din cate vad din pozele lor. Asa este?? Este mai inchis sau un brun mai roscat?

Atena

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 49
Location : Atena
Data de inscriere : 02/07/2012

Sus In jos

Dark Chocolate [Intenze] este mai inchisa decat Dark Brown? Empty Re: Dark Chocolate [Intenze] este mai inchisa decat Dark Brown?

Mesaj Scris de razvanmihai Mar Iul 03, 2012 3:00 pm

ne-am mutat pe http://tattooart.uv.ro Very Happy
razvanmihai
razvanmihai
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 99
Varsta : 33
Location : Romania
Data de inscriere : 28/12/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum