Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Va salut !

2 participanți

In jos

Va salut ! Empty Va salut !

Mesaj Scris de Gabriel91 Joi Noi 22, 2012 10:00 am

Bine v-am gasit in primul rand! Sa va zic de unde pasiunea pentru tatuaje...eram mai mic ktiva anisori si primul meu desen a fost un paianjen il faceam peste kiar pe mainile colegilor cu pixul desigur erau incantati Smile) apoi au aparut gumele turbo cu tatuaje ti minte eram plin pe maini de capete de morti si asa mai departe...pe la vreo 16 ani mi-a crescut interesul si deja aveam un vis knd fac 18 ani sa-mi fac tatuaj, pe atunci vroiam celebrul text: Only God can judge me! Usor usor sangele sa mai oprit din clocotit...pana acum jumatate de an cand mi sa pus pata iar! Si akum o luna mi-am tatuat tot antebratul stang! Un koi fish si 2 flori de lotus in alb negru! In gluma i-am spus prietenului meu care ma tatuat sa ma invete si pe mine si a fost de acord! Acum e plecat in Germania sa bata niste tatuaje, knd se va intoarce incepe ucenicia si iata-ma aici incercand sa acumulez cat mai multe informatii ! Smile
Gabriel91
Gabriel91

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Location : Targoviste
Data de inscriere : 16/11/2012

Sus In jos

Va salut ! Empty Re: Va salut !

Mesaj Scris de razvanmihai Sam Noi 24, 2012 8:30 am

ne-am mutat pe http://tattooart.uv.ro
razvanmihai
razvanmihai
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 99
Varsta : 33
Location : Romania
Data de inscriere : 28/12/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum