Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

salut...

2 participanți

In jos

salut... Empty salut...

Mesaj Scris de whisky Joi Oct 08, 2009 7:34 pm

am vazut un salon nou de tatuaje la universitate se numeste body tuning tattoo si vreau sa mai imi fac un tatuaj dar nush cat de bun este salonul adik cat de sigur este din punct de vedere igienic dar si cat d bine fac tatuajele mai am 2 tatuaje facute la fashion tattoo sunt multumit d ele numai k pretzul e destul de piperat...imi poate oferi cineva niste informatii despre salonul de la universitate va rog...multumesc:)

whisky

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 34
Location : bucuresti
Data de inscriere : 08/10/2009

Sus In jos

salut... Empty Re: salut...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Feb 24, 2010 2:53 pm

Da. incearca sa ajungi la salon, daca vrei sa vezi ce lucrari realizeaza ei, deoarece site-ul lor este in constructie. E un salon nou, frumos, cu artisti noi (nu cunosc prea multe amanunte), dar stiu ca patronul salonului si-a facut cursul la noi. Nu lucreaza el efectiv in salon, dar am inteles ca are artist tatuator bunicel. Mergi la salon. Asta e primul pas, pentru a putea vedea raport pret-calitate si alte detalii financiare...BAfta! Nu e bine nici sa te iei dupa gura targului...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum