Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Oferta...kit cosmetic si artistic

In jos

Oferta...kit cosmetic si artistic Empty Oferta...kit cosmetic si artistic

Mesaj Scris de togan Mier Ian 22, 2014 7:22 am

Schimb urgent (cu orice marca de auto innmatriculata ,exclus Dacia+diferenta din partea mea de maxim 500E) sau tv led cu ecran mare , combina frigorifica, etc aparat profesional de facut tatuaje cosmetice(panoul de comanda touch screen,folosit in saloane de cosmetica) + 15 tusuri semi-permanente in valoare de 1200 de lei+ accesoriile aparatului incluzand, acele (8 buc)+vaselina alba(cam 10%folosita)+pulverizator+creioane dermatografice de tot felul+oglinda+veioza profesionala pentru tatuat+crema anestezica de 30ml(cam 40% folosita)+un set de manusi de unica folosinta( 88 de buc)+masti de fata( 9buc)+rigla pt masurarea sprancenei+capacele (80 de buc) +suport de capacele+tot ce e de unica folosinta, toate aceste cumparate pe data de 11 iulie anul acesta. Acest colet contine practic tot ce iti trebuie pt a incepe o mica afacere , rog si cer seriozitate maxima.A si mai nou tot in acest pret mai am si un kit complet de tatuaje artistice, din care 3 masini(una rotativa) 6 tusuri de 5 ml, 12 ace , sursa de alimentare, etc. Pt poze facute astazi22-12-2013. Valoarea totala a acestora se ridica undeva la 5000 lei.

togan
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 40
Location : FOCSANI
Data de inscriere : 08/01/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum