Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

+5
irina
Ova-Tattoo Art
At3ul
sascha
BlackVirus
9 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE? - Pagina 2 Empty Re: PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

Mesaj Scris de crazyBASTARD Mier Sept 24, 2008 8:58 pm

il stiu din vedere`.....ka e in aceeasi skoala ku mine farao Smile))

crazyBASTARD

masculin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 31
Location : rm`valcea
Data de inscriere : 02/08/2008

Sus In jos

PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE? - Pagina 2 Empty Re: PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Joi Oct 02, 2008 9:37 pm

Baieti si fete, numai sa nu va sinucideti Smile, in rest...la cat mai multe gauri Smile (!)
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE? - Pagina 2 Empty Re: PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

Mesaj Scris de crazyBASTARD Joi Oct 02, 2008 9:40 pm

nu ne sinucidem ` Mad stai linistit` king

crazyBASTARD

masculin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 31
Location : rm`valcea
Data de inscriere : 02/08/2008

Sus In jos

PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE? - Pagina 2 Empty Re: PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

Mesaj Scris de Emm. Dum Noi 08, 2009 8:11 pm

sal! sunt noua si am si eu o intrebare... fac 16 in martie si daca ma duc la un salon dupaia imi face pierce in buza? ca am auzit ca la cei pana in 18 ani nu fac decat daca-s cu parinti de mana :-s
Emm.
Emm.

feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 30
Location : Ploiesti, Romania
Data de inscriere : 08/11/2009

http://twitter.com/emm_12

Sus In jos

PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE? - Pagina 2 Empty Re: PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

Mesaj Scris de Emoboy Mar Dec 08, 2009 6:02 am

M-a gandeam si eu sa imi fac....Dar m-am uitat pe youtube ....si am fost oripilat,daca pot spune asa.In orice caz,nu v-as recomanda sa v-a faceti acasa....Smile)
P.S : mama nu era in potriva:))

Emoboy

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Location : Brasov
Data de inscriere : 08/12/2009

Sus In jos

PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE? - Pagina 2 Empty Re: PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

Mesaj Scris de Emoboy Mar Dec 08, 2009 6:02 am

impotriva** (gresisem acolo)=))

Emoboy

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Location : Brasov
Data de inscriere : 08/12/2009

Sus In jos

PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE? - Pagina 2 Empty Re: PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

Mesaj Scris de BlackVirus Mier Dec 16, 2009 8:00 pm

A trecut ceva timp de cand am deschis topicul asta dar am mai invatat si eu cate ceva...dar din pacate topicul nu prea a mai evoluat...deci asa un mic rezumat:
-nu exista durere mare.este o durere infima.iar la saloane, de obicei se da cu un spray(lidocaina) si iti amorteste buza si nu mai simti nici o durere, decat simti asa ca a intrat cv:)
-daca nu ai mai facut asa ceva, si nici nu ai vazut la cineva si nu ti'a explicat si deci nu sti sa faci - NU FACE PIERCING IN BUZA!
-si pentru cei care fac acasa...aveti grija cu igiena si nu numai.Atentie la introducerea acului dar si la iesirea lui.
-si cu piercingul care nu trebuie umblat la el cateva saptamani(macar vreo luna) si aveti grija sa fie de la inceput o tija suficient de lunga, ca buza sa aiba loc sa se umfle(am vazut cazuri in care tija a fost prea scurt, si a ramas in carnea din buza...)
-nu umblati la piercing cu mainile murdare si nu umblati la piercing in perioada de vindecare(nu scoateti-introduceti tija deoarece prelungiti perioada de vindecare)
BlackVirus
BlackVirus
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 33
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 07/02/2008

Sus In jos

PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE? - Pagina 2 Empty Re: PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum