Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

E bine ca nu v-ati dat batuti! Trupa ACT

In jos

E bine ca nu v-ati dat batuti! Trupa ACT Empty E bine ca nu v-ati dat batuti! Trupa ACT

Mesaj Scris de dry kill Sam Mai 03, 2008 8:32 am

Salut!noi ne stim foarte bine si ce putem spune,sa nu va lasati si sa tineti steagul sus,e important ca muzicieni ca voi revin si speram sa o faca in forta,cat despre gusti,frate-su,geo si damigeana,va tinem pumnii si poate cine stie,vom face iar' concerte dementiale ,cum faceam odata cu Tectonic,Sin si alte trupe in care voi ati activat si am vrea sa auzim de bine si de un alt prieten al nostru,Bogdan Hladiuc si poate pe 23.05.'08 veniti la o distractie cu noi si cu Comandorul Hoisan,alt greu.Sa auzim de bine!


Ultima editare efectuata de catre Ova-Tattoo Art in Mar Mai 06, 2008 7:28 pm, editata de 1 ori (Motiv : Trebuia sa faci un POST REPLY, nu NEW TOPIC.)

dry kill
Vizitator


Sus In jos

E bine ca nu v-ati dat batuti! Trupa ACT Empty Re: E bine ca nu v-ati dat batuti! Trupa ACT

Mesaj Scris de caserare Joi Mai 15, 2008 10:25 am

Tu esti Costi?! Ok tu esti din moment ce vad cantare pe 23. Ne vedem acolo la Live Club Bucuresti.

caserare
Membru Bronz
Membru Bronz

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 43
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 28/02/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum