Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate

2 participanți

In jos

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Empty Costi Tattoo - lucreaza pe la spate

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Mai 26, 2008 1:11 pm

Vreau sa anunt public, ultima isprava a lui Costi Azoitei, acum Isuf, de la Targu-Jiu. Dupa 4 ani in care nu am primit nici o reclamatie, iata ca a venit si vremea sa trebuiasca sa umblu pe la OPC. Reclamatia a fost facuta de Costi, idolul tatuatorilor din Romania si in curand de pe intreg globul pamantesc...(sau deja )
Nu imi place sa spal rufele in public, dar nici sa fiu calcat in picioare de o persoana neinsemnata. Din pacate, a fost ultimul gest care a reusit sa aduca la final relatia noastra veche de colaborare. Voi posta Procesul verbal aici pe forum, unde veti putea citi comica sesizare a fostului meu prieten. Reclamatia s-a dovedit a fi neintemeiata. Si nu cred ca ar trebui sa ii pese cuiva cum imi pun eu mobila in casa, atata timp cat nu ii afectez viata sau afacerea... Toate astea dovedesc, ca dl. Costi lucreaza si pe la spate sau numai pe la spate. Se pare ca asa ii place lui...Va tin la curent, chiar daca pentru unii sunt o persoana non-grata. E bine sa fiti in tema cu obiceiurile sale, pentru a va putea feri de acest om si de tot ce intreprinde el...o masca...cu multe fete... Daca mi se da ban pe forumul revistei auto-unsului Constantin Azoitei (acum Isuf)...e aiurea si nu se face asa ceva! Orice cetatean are dreptul la libera exprimare...
clown pirat pig pig pig
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Empty Re: Costi Tattoo - lucreaza pe la spate

Mesaj Scris de geta Lun Mai 26, 2008 1:17 pm

imi pare rau ovidiu ,
din pacate sunt multi ca acest"personaj"
eu sper sa rezolvi problemelein favoarea ta si clientii tai probabil(sigur)stiu ca tu nu esti asa cum crede acel "domn"
geta
geta
Full Membru
Full Membru

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 41
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2007

Sus In jos

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Empty Re: Costi Tattoo - lucreaza pe la spate

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Mai 26, 2008 6:17 pm

Problema este rezolvata. Dorinta lui de a face rau cuiva, fara un motiv anume, cred ca ii enerveaza chiar si pe cei care se ocupa de aceste controale periodice...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Empty Re: Costi Tattoo - lucreaza pe la spate

Mesaj Scris de geta Mar Mai 27, 2008 12:34 am

cred ca e prea invidios .
geta
geta
Full Membru
Full Membru

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 41
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2007

Sus In jos

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Empty Re: Costi Tattoo - lucreaza pe la spate

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mar Mai 27, 2008 9:14 pm

Am revenit cu pozele...cateva fragmente din procesul verbal de la OPC:

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Reclamantof3

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Neintemeiataln5

Deci prima poza arata cine a fost reclamantul, iar a doua, ca reclamatia a fost NEINTEMEIATA...
Ce imi place mult...coincidenta ca seria Procesului Verbal este XXX...foarte tare...(sus in coltul drept)...se potriveste cu caracterul infect al reclamantului...fara indoiala... santa
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Empty vai capul tau ovidiu..vai capul tau

Mesaj Scris de un infec Mar Mai 27, 2008 10:13 pm

mai ovidiu vad ca tu continui in prostie...eu am vrut sa nu fac publica plangerea mea , am vrut sa ascund ceea ce ai patzit tu dar vad ca tu insisti in prostie... eu am facut o plangere pentru ceva dar te-au gasit in neregula cu altceva in salonul de tatuaje & piercing , nu te mai tot lauda ca aia ca ailalta ca erai varza in salon altfel nu luai asftel de sanctiune...si nu mai incerca sa ma injosesti. Tu nu gandesti vad..oare de ce? ai cu capul? apropo de infect uite cinei infect si dezinfomant, de ce nu dai tot procesul verbal? ok te inteleg , il dau eu..ca vad ca asta vrei...
In urma verificarii reclamatiei dvs. inregistrate la OJPC Hunedoara cu nr.
806/12.05.2008, va comunicam urmatoarele :
- la salonul de piercing si tatuaje al SC ART'S STYLE PROJECT SRL Petrosani, in
registrul de evidenta a serviciilor prestate nu este inscrisa nici o operatie de
scarificare sau montare de bile in penis. Administratorul unitatii sustine ca nu
s-au efectuat astfel de operatiuni.
- pentru alte abateri de la legislatia in vigoare din domeniul protectiei
consumatorilor, descoperite cu ocazia controlului, operatorul economic a fost
sanctionat contraventional conform prevederilor O.G. nr. 21/1992, R2, cu
modificarile si completarile ulterioare si s-a dispus oprirea temporara a prestarii
serviciilor pana la eliminarea deficientelor constatate.
Cu stima,
INSPECTOR SEF ADJUNCT,
INTOCMIT,
ec. Gheorghe Ranta insp. ing. Ion Roiu

un infec
Vizitator


Sus In jos

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Empty Re: Costi Tattoo - lucreaza pe la spate

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Mai 28, 2008 1:50 am

Costi, te rog frumos sa postezi in calitate de membru (vezi regulament). In caz contrar, voi sterge tot ce va aparea nou, de la orice vizitator. Nu mai permitem vizitatorilor sa posteze. Nu e corect. Trebuie sa poata fi identificata orice persoana care nu respecta regulamentul. Mersi pentru intelegere. In legatura cu ce ai postat...cred ca termenul "NAINTEMEIATA" SPUNE TOT. Ca sa fi linistit tu, sa poti dormi la noapte, iti spun ca in aceiasi zi s-a remediat problema. Singurul lapsus care l-am avut a fost lipsa unui contract cu o firma de deratizare, ceea ce am realizat, deja. Deci activitatea nu mai e oprita temporar. Legal, am primit doar un mic avertisment. Cat de curatenie si disciplina sau legalitate, cine a intrat in salon, a observat in ce conditii se lucreaza la noi. Oricum, eu iti doresc succes in continuare, dar nu uita, Dumnezeu nu ii ajuta pe cei care vor sa faca rau aproapelui..."iubeste-ti aproapele ca pe tine insuti"
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Tattoo - lucreaza pe la spate Empty Re: Costi Tattoo - lucreaza pe la spate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum