Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

+9
tattooman
george
cezar_roky
viperaFla
dragon
negry
zane
tattoos_costi
Ova-Tattoo Art
13 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Mai 28, 2008 2:01 am

A doua abatere a sa a fost faptul ca a facut reclamatie admin. de hosting al forumului nostru, pentru suprimarea forumului... Vad ca inca mai e pe net. Si daca nu va mai fi, sunt destule forumuri in care sa pot sa imi expun argumentele care demonstreaza mojicia sa si lucraturile pe la spate. Asta e caracterul lui. Cand vede ca nu face fata, el vorbind, eu demonstrand, incearca alte cai, cele neortodoxe, pe la spate...Ideea este ca el trebuie sa faca rau prin orice metoda, numai ca sa ramana el la suprafata. Vorbeste urat despre salonul Tattoo Art, atat timp cat el sta in chirie intr-o camaruta, la care ii spune salon. Nu stiu daca el este in regula, dar el face reclamatii la OPC...Asta e omul...Mi-a luat banii la inceput, iar acum ma sapa pe la spate...Romania...nu ma mira nimic...Pe cei interesati, ii invit sa viziteze ambele saloane si sa decida ei care e realitatea si cine are dreptate...Bafta tuturor!


Ultima editare efectuata de catre Ova-Tattoo Art in Mier Aug 27, 2008 8:47 pm, editata de 1 ori
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de tattoos_costi Mier Mai 28, 2008 5:41 am

Ovi vad ca cu tine nu se poate scrii intruna numai prosti..stai putin sa inteleg ai vreo problema ca eu am salon in chirie ? e o rusine cumva? sa incep sa-ti dezvaluiesc cum ai tu salonul ca te fac de ***** si ca barbat si ca persoana! eu tot ce am cladit am cladit pe munca mea si asta o sti, asta te roade pe tine prietene, ai o ura si invidie pe mine de nu mai potzi dormi noaptea. camarutza mea cum spui tu are 60 mp.si nu-i doar o camera, apartamentul a lui Simona are vreo 50mp asa ca taci din gura ...LA MINE DESFASOR ACTIVITATE LEGALA DE TATUAJ SI BODY-PIERCING in totzi astia 60 mp, tu in schimb tu sti cate mai ai....nu este o rusine, dar priveste din ''afara ''lucruriile .Tu desfasori activitate tatuaj si percing in nici 15 mp. Deci fa diferente, oare pe catzi ai ijosit tu oare ca stau in chirie? Te rog inceteaza ca m-am cam saturat de certurile si mahalagismele ce le provoci pe forumuri.multumesc de intelegere
Daca inca ai probleme ca am scos revista asta de tatuaj, te anuntz ca nu o voi inchide asa cum speri tu, asa ca inceteaza si conformeaza-te si incearca sa colaborezi ca din pacate asta este singura revista de la noi:( ???si noi o facem de *****...cu astea toate pe aici....deci te rog inceteaza...
Oare am eu o problema? ca-ti raspund si-ti dau nas? ... tu zici ca esti prezent pe internet cu salon de tatuaj dar nu se vede prietene, esti prezent cu certuri si injosiri peste tot..ti-am mai spus mai bine lasa netul asta si pune mana deseneaza, picteaza, tatueaza, in felul asta iti dezvolti creativitatea artistica nu cea de certaretz...aaa acum ca ti-am dat sfatul asta o sa spui oare ca-ti vorbesc de sus?
cat de luat bani si alte cele inceteaza ca sti foarte bine ... nu mai incerca sa mintzi... tu faci rau tuturor celor din jur si daca cineva incearca sa-ti respunda cu aceeasi moneda gata, victimizezi, asta-i skizofrenie prietene, dute la un control...

tattoos_costi

masculin
Numarul mesajelor : 8
Location : Targu-Jiu/salon Costi Tattoo
Data de inscriere : 02/12/2007

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de zane Mier Mai 28, 2008 12:47 pm

Ma numesc Andrei si lucrez la salonul Tattoo Art din Petrosani .
In legatura cu suprafata saloului te inseli deoarece ca si mp este mult mai mare si pus la punct de cat crezi tu care l-ai vizitat o singura data acum 4 ani .Dak indeplineai legile in vigoare stiai ca un salon tattoo trebuie sa aiba vestiare pentru personal , camera de sterilizare separata si din cate stiu eu tu nu ai asa ceva.Cat despre plata cu aceeasi moneda, urmarind forumurile de profil cred ca tu ai inceput...Si spun asta deoarece, pana n ai facut reclamatie la OPC , ova nu a mai scris pe forumuri de 4 luni tocmai sa evite scandalurile . Eu nu am nimica cu tine nu-i tin lui partea dar am dreptul la ex libera si cam asta am constatat.N te supara pe mine ....Nuj de ce atata cearta dak ati fost prieteni
atata ura si rautate!!!
zane
zane
Full Membru
Full Membru

masculin
Numarul mesajelor : 166
Varsta : 34
Location : Undeva departe
Data de inscriere : 08/01/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Mai 28, 2008 11:48 pm

Costi, daca ai o ruleta te astept sa vi sa imi masori spatiul...Eu nu am salon in garsoniera, frate... Very Happy Eu chiar am un salon care indeplineste 100% Normele Romaniei si Normele Europene...Parca aveai si tu legislatia...mai citeste acolo. Si parca ai fost si pe la mine pe la salon, cand eram prieteni,...il sti...nu mai dezinforma lumea. Salonul meu are aproape 100 de metri patrati...Bafta!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de negry Vin Iun 06, 2008 4:59 am

affraid

Ceva imi sugereaza ca ar fi bine sa va bagati amandoi mintile in cap.
Sunteti unul in petrosani si altul in tg. jiu iar voi tot nu aveti aer unul de cellalt?!
Nu va ajung cate un judetz de caciula?

Decat sa aruncati cu caramizi unul dupa cellalt mai bine ati colabora ,lasati orgoliile si mai ales invidia.
Ar trebui sa prindeti aripi impreuna dar voi vi le taiatzi reciproc.
Certurile pe net va afecteaza imaginea , recomand sa renuntati la ele,puneti mana pe telefon , urcati-va in masina si rezolvati problema indiferent de natura ei.

Defapt... de ce comentez eu?
Sunt la rommania ... tzigania este la ea acasa... deci ar trebui sa ma simt ca acasa.

O zi buna , numai bine.

Scuzati interventia.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
negry
negry
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 210
Varsta : 37
Location : Uricani City
Data de inscriere : 26/12/2007

http://www.rezumatsocial.blogspot.com

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Vin Iun 06, 2008 10:34 am

Ionele, eu nu ma cert. Am incercat sa ofer publicului argumente, sa vada ce face acest individ non-grata. Deoarece el mi-a stricat deja imaginea pe care mi-am cladit-o in 4 ani, prin munca. El doar vorbeste si incearca o intoxicare a publicului si ii atata impotriva mea. Eu nu accept sa mi se pateze imaginea, fara motiv, ci doar din invidie. Daca eu eram problema atunci s-ar putea vedea pe forumuri replici dure din partea mea, insa acest lucru se vede doar in replicile sale (mai ales pe forumul lui). Tot ceea ce am facut a fost sa ma apar, in fata publicului si asta numai cu argumente. Nu eu am trimis OPC-ul pe la spate, ci el. Pentru ca il deranjeaza ca promovez ideea de scarificare. Deci lui nu ii ajunge un judet si in al doilea rand, nu concepe, ca cineva sa fie inaintea lui, la cautari pe Google. Cred ca asta e motivul...pentru care incep toate problemele. El vrea sa fie doar el in Romania, ceea ce nu se poate. El vrea sa fie idolatrizat, numai el e tatuator in Romania, restul suntem chiciuri, avem de invatat, de desenat, etc...noi nu stim nimic, nici legislatia (sa vina la mine sa vada legislatie, numai sa stie sa citeasca...), nici conditiile de sterilizare...etc. El vorbeste de toti, el care nu stie nici macar sa faca un test pentru o anestezie locala.....mai bine provoaca durerea cu sange rece, clientilor, care, in secolul XXI vor sa o inlature. El spune ca daca vrei tatuaj trebuie sa suferi, sa induri durerea...Sunt multe de spus si nu am vrut sa spal rufele in public, asa ca el, insa daca el mi-a stricat mie imaginea pe internet, ii voi plati cu aceiasi moneda, cu orice imprejurare... Bafta tuturor! Pacat ca toate saloanele, momite de revista Tattoo Magazin, ii fac jocul. Asta si vrea.
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de dragon Mier Aug 27, 2008 9:36 am

Baieti naveti de lucru decat sa va certai aveti fiecare cate un judet ce naiba nu va mai ajunge si cu saloanele astea ca marime sau unde il ai e al tau sau inchiriat nu e problema cea ce e problema e sa vezi ce calitate scoate unu si altu ... adica ca tatuator profesionist sa vedem care face cele mai bune tatuaje asta conteaza calitatea nu mp ai salonului eu stiti bine ca nu aveam nici scule nimica acuma am ai mai am inca 1 prieten am inchiriat un apartament intreg si acolo facem lam facut frumos asa cum ne place si clientis multumiti si noi tot in chirie avem nu e asta problema.Costi legat de revista tattoo e super eu tiam zis ca daca putem sa te ajutam vreau so si scoatem pe piatza ca multi sunt interesati de asa ceva sa vada ce se mai intampla cum se face un tatuaj si multe altele si u Ova fa din ce in ce tattoo mult mia fumoase si explicale clientilor cum ar fi mai frumos sincer baiati nu tin cu nimeni da dupa mine Costi e cel mai bun din Romania cel putin asa vad eu are tattoo de calitate si terminati cu prostiile si cu trimiul lu io stiu cine pe capul lu io stiu care cu reclamati nu e frumos

dragon
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 34
Location : oravita
Data de inscriere : 08/03/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Aug 27, 2008 2:08 pm

Dragon, nu exista cel mai bun in Tatuaj. Si daca vrei sa vezi lucrari adevarate, uite-te la Marius Bass Tattoo, Merski - Fashion Tattoo, Fane, Hardcore tattoo, Bimbi - Dark Art Tattoo...etc. Aici vei vedea cele mai bune lucrari. Poate nu ai vazut decat Costi tattoo.
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Aug 27, 2008 2:09 pm

Azi mi-a venit un client din Irlanda care a fost tatuat de Costi Tattoo acum ceva timp. Vrea sa isi faca un cover-up la mine. Daca va veni, ca Miercuri trebuie sa pleca inapoi, voi posta poza cu lucrarea lui Costi Smile.
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de dragon Mier Aug 27, 2008 2:10 pm

sa nu se inteleaga gresit ca tin cu Costi nam nimica cu el da na am avzut lucrari bune ma rog vam zis calitatea dovedeste cine e cel mai bun bafta Ova

dragon
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 34
Location : oravita
Data de inscriere : 08/03/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Aug 27, 2008 8:52 pm

Eu nu fac competitie cu nimeni, Dragon. Se pare ca se intelege gresit aspectul. Eu imi vad de treaba mea si atat. Poate sa faca orice tatuator ce vrea si sa mearga la mama naibii la orice conventie de tatuaj. Pe mine nu ma intereseaza. Atat am cerut sa nu se mai vorbeasca la adresa mea si sa nu isi mai spuna Costi parerea falsa. Am cerut prea mult? Sa isi vada de treaba lui? Nu cred.
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de viperaFla Joi Aug 28, 2008 9:47 am

un lucru e sigur : AFACERILE NU SE FAC CU PRIETENII SI CU FAMILIA .......
cat despre mp ... nu vad relevanta ... puteau sa fie si 10 mp dak se lucreaza bine si igienic .....
trebuie sa apreciem ca cineva mai tine cont de reguli si norme in Ro mai ales in Petrosani .....
viperaFla
viperaFla
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : In Zona
Data de inscriere : 21/08/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de viperaFla Joi Aug 28, 2008 5:36 pm

oricum ..... bafta`n continuare ......
viperaFla
viperaFla
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : In Zona
Data de inscriere : 21/08/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Dum Aug 31, 2008 9:22 pm

Da, ai mare dreptate...la noi nu mai stiu cum ar trebui sa interpretam cuvantul prieten...este gresit inteles, la fel ca democratia...Dar in fine, ne adaptam din mers. Multa bafta!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de viperaFla Lun Sept 01, 2008 12:11 pm

Ne adaptam ca sa supravietuim . si cum mai nou prietenia este doar o tinta , incepem sa gandim ca majoritatea " fiecare pt el " , fara sa ne mai pese de altii si asa se duce dreq tot. In loc sa invatam din greselile altora invatam din ale noastre ....
viperaFla
viperaFla
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : In Zona
Data de inscriere : 21/08/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mar Sept 02, 2008 8:16 pm

Cred ca am invatat destule in 31 de ani, sincer. Si din viata asta nashpa si din greselile mele...etc. Ai dreptate, dar asta e inceputul sfarsitului, daca fiecare e pentru el...si restul reprezinta doar o tinta. Pacat, ca D-zeu a spus sa iti iubesti aproapele...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de viperaFla Mar Sept 02, 2008 11:40 pm

asta asa`i ..... dar din pacate nu prea putem noi sa schimbam prea multe ......
viperaFla
viperaFla
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : In Zona
Data de inscriere : 21/08/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Sept 03, 2008 12:29 am

Normal, suntem prea micuti, pentru jocul asta prea mare...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de cezar_roky Mier Sept 10, 2008 7:07 am

bai baieti in loc sa va ajutati uni pe alti(dupa ce ca,"suntem putini" va mai si certati in loc sa progresam si noi in lumea asta de .....,bafta si aveti grija de voi, si la mai multe opere de arta va doresc succes,aveti grija de voi
cezar_roky
cezar_roky

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 44
Location : Popesti Leordeni
Data de inscriere : 27/08/2008

http://www.inkednation.com/cezarroky

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de george Mar Sept 23, 2008 8:28 pm

Salut baieti si fete.Sunt nou pe aici si dupa cate am citit pe acest forum nu prea miroase a bine. Doamne ce imagine va faceti in romania.
NU ESTE MAI BINE IN LOC DE VORBE URATE, SA VA TRIMITETI FIECRE TEMA CE O SA O TATOOATI ? ACEST SAIT ESTE MINUNAT SI PRIN ACEST SAIT PUTETI COLABORA SI LASAND ORGOLIUL LA OPARTE O SA AJUNGETI SI MAI DEPARTE. COLABORAND CU MODELE DE TATTOOAJE VA FACETI O MAGINE MULT MAI BUNA. O SUTA SAU O MIE DE MODELE NU SUNT DE AJUNS. CEL MAI APROPIAT MODEL DE CEEA CE VREA CLIENTUL TAU ,NU-L POTI FACE DECAT TU CEL CARE-I FACI TATUAJUL, IAR CELELALTE MODELE CARE NU LE AI SI LE VEZI NOI ,POT SA TE INSPIRE. DACA CEL NOU (PE SAIT ,,CUM AS FI EU , EX) AR VEDE CA TAUADORII CARE SUNT INSCRISI AICI PE ACEST SAIT COLABOREAZA CU MODELE ,SE INTERESEAZA DE CLIENTUL LUI SA AIBE CEL MAI BUN SI MAI NOU TATUAJ ATUNCI AR FII MAI SIGUR DE EL .AR FI UN LUCRU COOL NU ? ZIC SI EU NU DAU CU PARU .
CINSTE celui care a facut saitul acesta si felicitari celor care-l intretin si mult succes celor care-l citesc (un sfat ffffff important inainte de a incepe sa tatuati, luativa aparat foto). MULT SUCCES PENTU CEL CE VREA SI ARE AMBITIA SA INVETE SA TATUEZE ,INDIFERENT UNDE O FACE SAU PE CE O FACE. Nimeni nu s-a innascut invatat. Baza tatuajelor o prinzi de la unu de la altu,si ce-i ce au bani o iau investind bani in cursuri. La cursuri prinzi numai bune dar atunci cand faci primul tatuaj ai aceleasi emotii ca si unul care nu a facut cursuri. In general in outline (contur) AU ACELEASI GRESELI (conturul tremurat). Iar pe tema steril sau nesteril, fiecare raspunde de ce face.
Ce sa mai zic eu? I-mi amintesc cu multa placere acum 15 ani faptul cum am INCEPUT SI EU cum multi altii, si ce sa zic poate ca in viata depinde mult si de noroc si cand se trateaza de tattoo ai nevoie de multa imaginatie si mult lucru pe hartie, sau panza,etc...
Tattoo-l este singura arta care se plimba printre noi. Ar mai fi multe de spus dar mi-e teama sa nu va plictisesc.
DRAGA OVA RASPUNDE-MI CEVA .
OVA &&&&&&&& SA FII APA ,CARE STINGE FOCUL CE S-A APRINS INTRE TATUADORII DIN ROMANIA.
MULTA BAFTA si va astept la CONVENTIA din BARCELONA in zilele de 3,4,5 OCTOMBRIE 2008 (adresa:L'OSPITALET DE LLOBREGAT,Calle BARCELONA ,Nr 2, ESPAÑA) MULTUMESC

george

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 46
Location : bacelona
Data de inscriere : 21/09/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Joi Sept 25, 2008 12:10 am

Salut, George! Sfaturile tale nu sunt rele, insa, inafara de mine nu stiu cati sunt dispusi sa faca acele lucruri. Si eu am inceput in aceasta maniera pasnica, insa, din cauza orgoliilor s-a ajuns la defaimare, injurii, ...vorbe pe la spate, etc. Eu am inceput sa imi vad doar de treaba mea, deoarece, lucrul amestecat miroase a *****, cum spune zicala... In legatura cu modelele, nu convine nimanui sa faca schimb pe un forum public, deoarece modelele costa bani buni. Daca cineva vrea cate un model...il postez, dar sa postez mii de modele este complicat si nu merita munca, iar altii sa le ia cu copy-paste. Mersi pentru invitatie la conventie...Vezi ca este o rubrica speciala cu conventii aici in forum, pe undeva pe la tattoo, poate anunti si acolo de ea... Bafta multa!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de tattooman Dum Noi 16, 2008 7:43 am

e pacat ca se ajung la certuri si in acest domeniu.. parca am fi in parlament cu politica hotie si ce mai e pe acolo... toti tatuatorii ar trebuii sa formeze o comunitate si sa se ajute intre ei... dar din pacate nu este asa.. cu stima

tattooman

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 44
Location : romania
Data de inscriere : 04/11/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Dum Noi 16, 2008 3:52 pm

Cred ca ati vazut cu totii, ca nu mai discut demult pe aceasta tema. Ramane un subiect tabu - Costi. Eu, personal nu am ce sa mai discut cu el si despre el...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de geta Joi Noi 27, 2008 3:14 pm

sper s aiti rezolvi problemele cu el . ova ,
faci ff bine ca nu mai discuti despre acest domn ,
geta
geta
Full Membru
Full Membru

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 41
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2007

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Joi Noi 27, 2008 10:19 pm

Normal, nu am despre cine... Wink
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum