Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

+33
uzzyRap
pixxel
senzation
knife
everdmx
kiddotattoo
gavanel
Andrei00
engel_girl
tecton2010
alexcraca
sicko
MissPiX
nosferatum
Bogdan_03
idpogo
tattoos
ema
nick_style
insomnia
cr15t1an0
smiresmire
hirisz
b3b3loosha
vulpea_cu_flori
Nightwish
black_weed
geta
anda
sonyca
melinda
sascha
Ova-Tattoo Art
37 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de ema Dum Iun 21, 2009 6:38 pm

ar fi culmea sa nu imi placa Laughing
ema
ema
Membru Gold
Membru Gold

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 33
Location : zalau
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iun 26, 2009 6:22 am

nick_style a scris:daca-ti mai place si Michael Jackson insamba ca tu esti clona mea feminina Smile
Scuze de offtopic Smile
Nick...s-a stins din viata azi noapte si acest mare rege al pop-ului. D-zeu sal odihneasca !

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de nick_style Vin Iun 26, 2009 8:10 am

Da,am vazut si sunt tare trist Sad( era idolul meu si abia asteptam sa revina cu acele concerte si noul album,cred ca emotiile,pregatirile si medicamentele care le lua sa fie in forma si sa aiba enegie l-au doborat Sad( D-zeu sa-l odihneasca in pace!!!
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de tattoos Vin Iun 26, 2009 8:10 pm

MorddorTattoo a scris:Man eu iti recomand gama Intenze, si voodoo ,cele mai tari dupa mine. Am testat cred ca tot ce e pe piata de la ink-uri,nu m-au satisfacut nici unul ca aceste doua marci.,,,si bineintales tusurile de corecturi de la Micky Sharpz pentru cover-uri,este foarte gros si consistent.
[img=https://2img.net/r/ihimizer/img378/1223/1505093.th.jpg]

incearca eternal sau classic , si sa-mi spui parea ta dupa , o sa vezi diferenta, la fel credeam, si eu de gamele amintite de tine, iar pt cover gama traditional de la M SHARPZ este pt cover, dar aici intra si tatuatorul ,cum mixeaza anumite culori cand lucreaza cu o anumita paleta de culori la un tattoo,si care se pot amesteca,

tattoos
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 91
Varsta : 47
Location : reghin
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de tattoos Vin Iun 26, 2009 8:13 pm

MorddorTattoo a scris:
nick_style a scris:daca-ti mai place si Michael Jackson insamba ca tu esti clona mea feminina Smile
Scuze de offtopic Smile
Nick...s-a stins din viata azi noapte si acest mare rege al pop-ului. D-zeu sal odihneasca !

sant probleme mult mai importante de discutat , sa-l lasam pe m jackson sus , jos sau unde o fii, oricum si-a facut-o cu mana lui de la atatea operatii de schimbare de culoare a pielii, poate ii era rusine ca era de culoare, asta ie . ca fost bun in ce a ce facea da tot respectul , dar .....

tattoos
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 91
Varsta : 47
Location : reghin
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de tattoos Vin Iun 26, 2009 8:14 pm

MorddorTattoo a scris:Mai Nick nu stiu ce sa zic. Deci daca iei de la http://www.articole-tattoo.com/ sigur nu vei lua tzeapa in veci. Am vazut ca el are si facute la 12 mililitri dar is tot cele originale dar facute pentru cei care nu au asa multi bani .Dar calitatea este cea stas. De la el tot timpul am avut tusuri SIGILATE.

ce se poate intelege aici pt cultura mea ...........cu teapa?

tattoos
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 91
Varsta : 47
Location : reghin
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iun 26, 2009 9:02 pm

Pai man is o gramada de vanzatori pe Okazii care nu ai auzit de ei niciodata. Eu unu nu m-as risca in veci sa iau de la ei. In afara de cei cunoscuti cum esti tu Articole tattoo sau tattoo supplies ,sincer .......mai bine dau un milion in plus ,iau de la unu din voi si am siguranta pusa la punct. El zicea de set intenze care era unu pe Okazii 8 culori la 300 ron...nu e rau pretul dar........nu stiu ce sa zic ...nu m-as risca pentru 20 sau 50 lei diferenta.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de idpogo Lun Iul 20, 2009 9:12 am

Vazand ca uni aleg ca tatuaje animalele (cum sunt si eu) va las 2 imagini cu tatuajul care l.am facut acum cateva sapt. Sper ca va ajuta sa va alegeti tatuajul.

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Lizard02.th Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Lizardt.th
idpogo
idpogo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 88
Varsta : 39
Location : Petrosani
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.pogoweb.org

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de idpogo Mar Iul 21, 2009 1:54 pm

Pentru cei care nu sunt hotarati sa.si aleaga un tattoo am creat un website cu modele pentru tatuaje (tin sa precizez ca atat galeria foto a website.ului cat si Forum.ul sunt inca in constructie) !
www.pogoweb.org - Have Fun
idpogo
idpogo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 88
Varsta : 39
Location : Petrosani
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.pogoweb.org

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de cr15t1an0 Mier Iul 22, 2009 4:02 pm

ce parere aveti:P
Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 P1000553l.th
cr15t1an0
cr15t1an0
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 34
Location : alba
Data de inscriere : 14/04/2009

http://www.burgercaffe.tk

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de nick_style Mier Iul 22, 2009 4:04 pm

parerea mea sincera fara sa te supar cred ca tatuajul acesta e facut cu masina de cusut la cum arata
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de Bogdan_03 Vin Iul 24, 2009 11:12 pm

Sal.Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste flashuri?Mai exact cu o combinatie de cranii si trandafiri...ceva de genu.pe mail sau aici...grigorescubogdan@yahoo.com.Multumesc

Bogdan_03

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 22/06/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de idpogo Sam Iul 25, 2009 9:16 am

Uite cateva modele care mie mi.au placut cum arata.
Acuma depinde de ce gusturi ai tu.
Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Skullrose.thCateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Skullrose04.thCateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Skullrose03.thCateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Skullrose05.th
Modelul din ultima imagine imi place ce.l mai mult (dar repet, aici ii o chestiune de gusturi)
idpogo
idpogo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 88
Varsta : 39
Location : Petrosani
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.pogoweb.org

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de Bogdan_03 Sam Iul 25, 2009 2:48 pm

da e frumos!!dar eu caut ceva in genu penultimului model!!ms

Bogdan_03

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 22/06/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de idpogo Dum Iul 26, 2009 9:46 am

Bogdane, uite poti vorbi cu Nosferatum, daca are timp si chef sa.ti creeze el o/un schita/desen cu ceea ce.ti doresti tu.
In felul asta iti poate face ceva original (ceva ce numai are nimeni) decat sa iei desene de pe google.
Parerea mea
idpogo
idpogo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 88
Varsta : 39
Location : Petrosani
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.pogoweb.org

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de nick_style Lun Iul 27, 2009 12:47 pm

Sigur trebuie sa-ti creezi singur modelul,nu cred ca ai sa gasesti exact ccum vrei tu,iei mai multe modele si le combini pana iese ce vrei tu
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de ema Mar Iul 28, 2009 8:47 pm

cr15t1an0 sincer nu imi place Very Happy non sens ,dar daca tie iti place ii ok
app modelele de mai sus sunt superbe bounce
ema
ema
Membru Gold
Membru Gold

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 33
Location : zalau
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de idpogo Mier Iul 29, 2009 7:12 am

Haide no, nu.l demoralizati pe saracu baiat Smile
Arata bine, doar ca ii cam stramb Very Happy
Mie nu.mi plac tatuajele cu simboluri chinezesti japoneze etc.
idpogo
idpogo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 88
Varsta : 39
Location : Petrosani
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.pogoweb.org

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de ema Mier Iul 29, 2009 4:29 pm

pana la urma lui trebuie sa'i placa bounce
ema
ema
Membru Gold
Membru Gold

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 33
Location : zalau
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de nick_style Joi Iul 30, 2009 9:13 am

Sfatul meu este :decat sa dai putini bani si sa ramai cu o porcarie pe tine toata viatza mai bine mai strangi din buci si iti faci ceva frumos Smile ca doar nu iti faci in fiecare zi
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de nick_style Joi Iul 30, 2009 5:22 pm

Rog poe cineva priceput,daca vrea,sa-mi faca si mie doua modele cu scris de ala frumos script writen la cuvintele David si Robert.Maine am nevoie de ele.Ma apuc sa fac si eu ceva dar daca postati ceva mai frumos v-as fi tare recunoscator Smile
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de nosferatum Vin Aug 07, 2009 8:05 pm

nosferatum
nosferatum
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 827
Varsta : 33
Location : Galati
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de idpogo Vin Aug 14, 2009 9:36 am

Aproape ca am terminat si noul tatuaj care.l voi face in urmatorul concediu.
Tatuajul a fost facut din mai multe modele luate de pe net (sunt 7 modele momentan si voi mai pune inca 2.a)
Acele maini care se roaga vor fi puse intre floarea de lotus si cruce, si va mai fi inca un Ying-Yang in desen.
Tot acest desen reprezinta intreaga mea viata.
Tatuajul il voi face pe spate si va fi destul de mare.
Sper ca aceste 2.a desene va poate inspira cu ceva si pe voi.
Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Tattooi.th Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Dscn1760b.th
Imi cer scuze pentru calitatea imaginilor.
idpogo
idpogo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 88
Varsta : 39
Location : Petrosani
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.pogoweb.org

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de MissPiX Lun Aug 17, 2009 4:02 am

da deci incontestabil superbe desenele foarte reusite totusi as vrea si eu sa stiu pe ce site as putea gasi niste scrisuri asa mai pretentioase, am cateva in word dar parca nu prea sunt multumita
MissPiX
MissPiX
Membru Bronz
Membru Bronz

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 33
Location : Braila
Data de inscriere : 16/08/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de nosferatum Lun Aug 17, 2009 7:47 am

MissPiX a scris:da deci incontestabil superbe desenele foarte reusite totusi as vrea si eu sa stiu pe ce site as putea gasi niste scrisuri asa mai pretentioase, am cateva in word dar parca nu prea sunt multumita
dami adresa ta de mail si am sa iti trimit eu o carte care sigur o sa te ajute.
nosferatum
nosferatum
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 827
Varsta : 33
Location : Galati
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi - Pagina 5 Empty Re: Cateva recomandari - poze tatuaje - stiluri noi

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum