Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

salut

3 participanți

In jos

salut Empty salut

Mesaj Scris de face2face Lun Noi 24, 2008 10:26 am

de vreo jumate de an...incerc sa gasesc un model de tatuaj...si un tatuator profesionist ....am vazut cateva modele pana acum ce mi-au placut....nu prea...am gasit omu` potrivit...dar odata ajuns pe forumul asta...se pare ca am capatat putina incredere ...ovidiu ...din cate am citit eu pe forum si pe site...esti destul de ok...si in privintza mentalitaii si in arta tatuajului...poate ma ajuti si pe mine cu cateva modele ...nu prea m-am hotarat la o categorie anume de tatuaje...ceea ce am stabilit pana acum e ca vreau sa fie ceva mai diferit...(open mind )
face2face
face2face

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 36
Location : Pitesti
Data de inscriere : 24/11/2008

Sus In jos

salut Empty Re: salut

Mesaj Scris de geta Joi Noi 27, 2008 3:03 pm

sigur te va ajuta , si aicivei gasi si multe informatii utile ,
geta
geta
Full Membru
Full Membru

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 41
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2007

Sus In jos

salut Empty Re: salut

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Dec 03, 2008 10:08 pm

face2face a scris:de vreo jumate de an...incerc sa gasesc un model de tatuaj...si un tatuator profesionist ....am vazut cateva modele pana acum ce mi-au placut....nu prea...am gasit omu` potrivit...dar odata ajuns pe forumul asta...se pare ca am capatat putina incredere ...ovidiu ...din cate am citit eu pe forum si pe site...esti destul de ok...si in privintza mentalitaii si in arta tatuajului...poate ma ajuti si pe mine cu cateva modele ...nu prea m-am hotarat la o categorie anume de tatuaje...ceea ce am stabilit pana acum e ca vreau sa fie ceva mai diferit...(open mind )

Salve! Ma bucur ca ai ales sa cauti aici ... Pe acest forum sunt oameni. Referitor la tatuaj, pot sa iti spun ca imi este destul de greu sa iti dau un sfat, daca nu te-ai gandit la un stil de tatuaj. Daca imi spui cam in ce gen as putea sa iti sugerez. Cred ca un biomecanic te-ar prinde bine si este ceva mai deosebit. Un brat de robot, cu pielea rupta (simulare), roti dintate, parghii...etc. Sau fa ceva in stil Japan - Yakuza, ca acest gen are elemente foarte frumoase la care se poate da valoare si viata. Asta ar fi parerea mea...Salut!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

salut Empty Re: salut

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum