Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

+4
sever
nosferatum
nick_style
Andaaa
8 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Andaaa Dum Iun 19, 2011 1:11 pm

Buna ! Sunt foarte disperata si sper sa primesc cat mai repede un raspuns din partea voastra a cunoscatorilor....mi-am facut un tatuaj acum 2 zile pe toata partea inghinala si cand am ajuns acasa mi s-a umflat foarte tare de aveam impresia ca am un strat de burta....baiatul la care mi l-am facut a lucrat steril,ingrijit iar asta nu ar fi o problema pentru ca mi-am facut si alte tatuaje la el si nu mi s-a intamplat nimic....astazi este a 2a zi si mi s-a mai desumflat putin dar ma si doare pe langa ....poate este si zona puternic vascularizata si este zona sensibila si poate este normal....tatuajul a fost spalat,ingrijit cu bepanthen,dar nu stiu ce sa ma mai fac ? sa iau un antiinflamator,un antibiotic ceva?????AJUTOOOOOOOOOR !!!!! Multumesc
Andaaa
Andaaa
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2011

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nick_style Dum Iun 19, 2011 1:53 pm

Lasa-l asa deocamdata.Dupa 3 zile daca nu revine la normal ar trebui sa-ti faci griji dar nici atunci prea mari.
E normal sa te doara cateva zile ca eu mi-am facut ceva pe picior si m-a durut vreo 3-4 zile.
Parerea mea e ca te ingrijorezi degeaba acum.
Oricum o poza cu tatuajul ar ajuta mult Smile
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Andaaa Dum Iun 19, 2011 1:57 pm

hmmm pai nu pot sa postez o poza cu tatuajul pentru ca tocmai am specificat k e mai toata partea de jos...partea inghinala si na .. Smile) eu oricum sunt o fire care se impacienteaza din orice...dar nu inteleg de ce mi s-a umflat foarte tare .....crezi k datorita faptului ca este zona extrem de sensibila si ca eu eram proaspat epilata ???? multumesc pentru raspuns :*
Andaaa
Andaaa
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2011

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nick_style Dum Iun 19, 2011 2:11 pm

Pai sa nu-mi zici ca mai exista par cand a facut baiatul tatuajul.
De obicei cel care face tatuajul rade tot parul in zona unde face tatuajul,acum nu stiu daca si la tine a procedat la fel dar daca era par pe acolo nu e bine.
Oricum mai lasa-l si dupa doua zile ai sa vezi ca rezine la normal.Ingrijeste-l cum trebuie si nu or sa fie probleme.
Ne spui macar ce reprezinta tatuajul?Smile
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nosferatum Dum Iun 19, 2011 2:19 pm

dar cel ce te a tatuat ce ti a zis? nu te a avertizat ca se va umfla ca va durea? ca nu e ca si cum ar fi desenat cu carioca?stai calma ca nu patesti nimic grav, e doar un tatuaj nu?
nosferatum
nosferatum
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 827
Varsta : 33
Location : Galati
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Andaaa Dum Iun 19, 2011 2:26 pm

hmmm pai normal ca nu aveam par....m-am dus si eu epilata ca omul Smile)) doar nu imi faceam un tatuaj "intr-o padure Smile))" pai tatuajul reprezinta un fluture colorat,sa fiu mai explicita toata zona mea intima din "pasarica" a devenit fluture Smile)) iar cel care mi l-a facut mi-a spus ca o sa ma doara,adica stiu care este senzatia pentru ca mai am alte 2 tatuaje....dar cum s-a umflat acum nu s-a intamplat la niciunul....d'asta sunt foarte impacientata pentru ca acum am o "pasare-fluture-gogoasa"...offf...oricum baieti va multumesc foarte mult ca mi-ati raspuns :*:*:*
Andaaa
Andaaa
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2011

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nosferatum Dum Iun 19, 2011 2:33 pm

Laughing Laughing , nu iti mai fa grija ca se va vindeca.
nosferatum
nosferatum
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 827
Varsta : 33
Location : Galati
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nick_style Dum Iun 19, 2011 2:34 pm

Pai atunci cer sa-ti mai zic..vezi pe unde zboara fluturasul si sa ne zici dupa vreo doua zile cum se mai prezinta.
Poate il aduce vantul pe la Vaslui Smile)
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Andaaa Dum Iun 19, 2011 2:42 pm

ohhh da pana la vaslui e cale lunga si nu poate sa zboare pana acolo Smile) am facut o poza dar este foarte intunecata dar totusi se vede cat de cat umflatura....
Andaaa
Andaaa
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2011

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Andaaa Dum Iun 19, 2011 2:47 pm

dar nu pot sa postez poza aici....oricum multumesc :*
Andaaa
Andaaa
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2011

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de sever Dum Iun 19, 2011 2:57 pm

daca ti se desumfla in 2 zile e ok daca tot asa umflata ramai dute la doctor.....mi-ar place sa iti vad si eu fluturasul...la 50de ani:)) ce drac aveti mai in cap nu te supara?

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 44
Location : Lupeni-Hunedoara,Odense-Danemarca
Data de inscriere : 06/11/2010

http://www.severtattoo.com

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nosferatum Dum Iun 19, 2011 3:18 pm

sever a scris:daca ti se desumfla in 2 zile e ok daca tot asa umflata ramai dute la doctor.....mi-ar place sa iti vad si eu fluturasul...la 50de ani:)) ce drac aveti mai in cap nu te supara?

Laughing Laughing Laughing , va fi un fel de molie, scuze dar nu m am putut abtine
nosferatum
nosferatum
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 827
Varsta : 33
Location : Galati
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de sever Dum Iun 19, 2011 3:43 pm

Shocked lol!

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 44
Location : Lupeni-Hunedoara,Odense-Danemarca
Data de inscriere : 06/11/2010

http://www.severtattoo.com

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Andaaa Dum Iun 19, 2011 4:28 pm

haha ce nebunatici sunteti voi....eu sunt genul de persoana care face niste lucruri si nu le regreta...sunt tanara,daca pe mine m-a atras treaba asta....o viata am si de ce sa nu-mi fac toate placerile ??? cand ma mai intalnesc cu viatza de pana la 30 de ani? NICIODATA....acum pot sa imi etalez si trupul si sa am si niste tatuaje frumoase,mai ales k eu am o meserie in care stau mai mult dezbracata....iar la 50 de ani nu ma mai vede nimeni decat sotul meu...
Andaaa
Andaaa
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2011

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de sever Dum Iun 19, 2011 6:54 pm

nu ne lua in nume de rau:),glumim si noi pe aici.Smile

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 44
Location : Lupeni-Hunedoara,Odense-Danemarca
Data de inscriere : 06/11/2010

http://www.severtattoo.com

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nick_style Dum Iun 19, 2011 8:51 pm

Eu cred ca esti chiar cool Smile,mai ales ca vb. fara nici o retinere,gandesti pe placul meu Razz
Sa ne tii la curent cu vindecarea tatuajului si sa-mi trimiti poza daca nu vrei sa o vada si restul de pe aici lol!
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de rooxanyk Mar Iun 21, 2011 12:48 pm

Eu cand am fost la doctor pt ca s-a umflat piciorul au ras de mine...sper ca nu ajungi la spital la sf Ioan,,, Andaaa ca unde il ai tu pozitionat nush cum o sa reactioneze..la mine sincer va spun au ras in fata mea si au glumit cat au putut si au crezut ca ma sperie zicandu-mi ca o sa trebuiasca sa fac operatie pt a mi-l scoate lol! si problema nu era atat de grava.Bafta pt vindecarea fluturasului bounce
rooxanyk
rooxanyk
Membru Bronz
Membru Bronz

feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 36
Location : bucuresti
Data de inscriere : 09/06/2011

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nosferatum Mar Iun 21, 2011 1:31 pm

rooxanyk a scris:Eu cand am fost la doctor pt ca s-a umflat piciorul au ras de mine...sper ca nu ajungi la spital la sf Ioan,,, Andaaa ca unde il ai tu pozitionat nush cum o sa reactioneze..la mine sincer va spun au ras in fata mea si au glumit cat au putut si au crezut ca ma sperie zicandu-mi ca o sa trebuiasca sa fac operatie pt a mi-l scoate lol! si problema nu era atat de grava.Bafta pt vindecarea fluturasului bounce
atat ii mai trebuie Laughing
nosferatum
nosferatum
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 827
Varsta : 33
Location : Galati
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de tzily Mar Iun 21, 2011 6:06 pm

edit: CA.CAT DE FORUM


Ultima editare efectuata de catre tzily in Mier Ian 04, 2012 11:14 am, editata de 1 ori

tzily
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 37
Location : Pulăresti
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nosferatum Mar Iun 21, 2011 6:36 pm

tzily a scris:
Andaaa a scris:pai tatuajul reprezinta un fluture colorat,sa fiu mai explicita toata zona mea intima din "pasarica" a devenit fluture .... acum am o "pasare-fluture-gogoasa"...

Eu n-as fu.te asa ceva. Nu doar ca nu-mi plac insectele si m-as simti un zoofil futincurist, dar ti-ai distrus ga.oaza fatuca cheers
Mai bine-ti desenai o pu.la pe ceafa Laughing

.... ok, te-as fu.te pe intuneric sa zicem.
lol!
nosferatum
nosferatum
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 827
Varsta : 33
Location : Galati
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de young_boy_florin Mar Iun 21, 2011 7:07 pm

esti tralala baiete ! de cand postezi aici numai prosti scrii!
young_boy_florin
young_boy_florin
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 234
Varsta : 40
Location : bucuresti
Data de inscriere : 19/07/2010

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de sever Mar Iun 21, 2011 7:22 pm

tzily a scris:
Andaaa a scris:pai tatuajul reprezinta un fluture colorat,sa fiu mai explicita toata zona mea intima din "pasarica" a devenit fluture .... acum am o "pasare-fluture-gogoasa"...

Eu n-as fu.te asa ceva. Nu doar ca nu-mi plac insectele si m-as simti un zoofil futincurist, dar ti-ai distrus ga.oaza fatuca cheers
Mai bine-ti desenai o pu.la pe ceafa Laughing

.... ok, te-as fu.te pe intuneric sa zicem.

Ba baiatule tu ce faci? faci pe prostu sau ma insel? Te-a intrebat fata asta daca ai fu.teo tu sau nu de postezi cacaturile astea? dupa cum observi nu esti singur in mijlocu campului sa te joci cu putza pe afara ...sunt cateva sute de persoane care nu cred ca se uda la seductia asta a ta,da-ti un reset si ai onoare,bun?

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 44
Location : Lupeni-Hunedoara,Odense-Danemarca
Data de inscriere : 06/11/2010

http://www.severtattoo.com

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de tzily Mar Iun 21, 2011 7:49 pm

edit: CA.CAT DE FORUM


Ultima editare efectuata de catre tzily in Mier Ian 04, 2012 11:14 am, editata de 1 ori

tzily
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 37
Location : Pulăresti
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de sever Mar Iun 21, 2011 8:27 pm

Clar esti frustrat si un om de nimic,spor in continuare in viatza ta mizera.Sper sa scapi curand de la casa de nebuni sa te poti bucura si tu de viatza!

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 44
Location : Lupeni-Hunedoara,Odense-Danemarca
Data de inscriere : 06/11/2010

http://www.severtattoo.com

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nick_style Mar Iun 21, 2011 9:10 pm

Tzily lasa-ne si ramai la manelele tale mai baiatule.
Pun pariu ca ai 24 de ani si ai trecut in clasa a 3-a.
nick_style
nick_style
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 1386
Varsta : 44
Location : vaslui
Data de inscriere : 19/04/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum