Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

+4
sever
nosferatum
nick_style
Andaaa
8 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! - Pagina 2 Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de sever Mar Iun 21, 2011 9:39 pm

lol!

sever
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 841
Varsta : 44
Location : Lupeni-Hunedoara,Odense-Danemarca
Data de inscriere : 06/11/2010

http://www.severtattoo.com

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! - Pagina 2 Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de nosferatum Mier Iun 22, 2011 8:35 am

din 3 cuvine doua sunt **** si laba, noi ce sa credem, care e cel frustrat si cine se labeste in baie??
nosferatum
nosferatum
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 827
Varsta : 33
Location : Galati
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! - Pagina 2 Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de mariusik Mier Iun 22, 2011 9:26 am

Eu cred ca Ova ar trebui sa se autusesizeze si sa ii stearga postarile idiotului asta fara creier!
Ba tampitule, daca ai ceva de spus, ceva constructiv, nu la misto si cu limbajul tau de frustrat nefutut, spune, daca nu , vezi-ti de cariera ta de magar!!!!
mariusik
mariusik
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 980
Varsta : 40
Location : tulcea
Data de inscriere : 01/07/2010

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! - Pagina 2 Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Andaaa Mier Iun 22, 2011 9:37 am

mai baiatule asta kre nu stii sa vb decat intr-un anumit limbaj....baietii care posteaza aici sa stii k nu sunt frustrati,ba din contra pe mine si pe alti prieteni ne-au ajutat mult cu sfaturile lor....iar despre mine ,este fix problema si alegerea mea unde aleg eu sa ma tatuez....cred k cel mai frustrat dintre noi esti tu...si poate mai dai si pe la skoala k observ k nu prea ti a placut limba romana...
Andaaa
Andaaa
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2011

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! - Pagina 2 Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Andaaa Mier Iun 22, 2011 9:41 am

si tin sa va multumesc tuturor pentru sfaturi....astazi fluturasul se prezinta de nota 10,s-a desumflat...coaja este la locul ei,iar culorile incep sa se arate Mad....este superb. va multumesc muuuuuuuuuuuult :*:*:*
Andaaa
Andaaa
Pionier
Pionier

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2011

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! - Pagina 2 Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de tzily Mier Iun 22, 2011 10:23 am

edit: CA.CAT DE FORUM


Ultima editare efectuata de catre tzily in Mier Ian 04, 2012 11:13 am, editata de 1 ori

tzily
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 37
Location : Pulăresti
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! - Pagina 2 Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de mariusik Mier Iun 22, 2011 10:39 am

E clar ca esti retardat! Sa dea dracu sa dea vreunul de tine ca ti se modifica anatomia fetei!!!!!
mariusik
mariusik
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 980
Varsta : 40
Location : tulcea
Data de inscriere : 01/07/2010

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! - Pagina 2 Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de tzily Mier Iun 22, 2011 10:51 am

edit: CA.CAT DE FORUM

tzily
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 37
Location : Pulăresti
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!! - Pagina 2 Empty Re: AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT VA ROOOG !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum