Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

+9
tattooman
george
cezar_roky
viperaFla
dragon
negry
zane
tattoos_costi
Ova-Tattoo Art
13 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Vin Dec 05, 2008 11:00 pm

da sant f multe saloane din tara care au lucrari excelente, cum ai amintit tu ovidiu, marius bass, dark art tattoo , unde miam si facut un tattoo mare pe picior , super tipul stie nu gluma, miam facut si la ovidiu din sibiu la fel super tare , cu alte cuvinte sant f multi tatuatori din romania care stiu meserie , bravo lor, doresc multura din acest domeniu aceleasi rezultate bune in acest domeniu , si fiti prietenii, nu dusmanii caci faceti parte din aceaisi familie si ie pacat ,!bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Dum Dec 07, 2008 9:42 pm

Da. Asa am spus si eu, insa nu prea ai cu cine...gastile sunt formate.
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de smiresmire Dum Dec 07, 2008 10:53 pm

ce face gelozia din om Smile) ca alte motive nu cred ca ar avea oftica Smile) cine stie de ce o fi frica ca sunt copii la 20 de ani de fac tatoo de zici ca ia nascut masa cu aparatu in mana Smile)=)) nu prea o sa se reuseasca la noi sa se uneasca toti care fac aceasta arta ...desi majoritatea spera ..... frica ca-i ia painea de la gura
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Dum Dec 07, 2008 11:47 pm

Sti care e faza? Toti spun ca ar vrea asta, dar nu fac nici un pas. E doar o chestie de "ce zice lumea". Eu personal am facut pasul asta cu cativa si sti ce am primit de la unii, drept rasplata?? De exemplu, Costi mi-a facut plangere pe la spate si mi-a trimis OPC-ul. Numai ca nu a avut ce sa imi faca deoarece sunt in ordine la sange, cu toate, exact cum prevad toate Normele Europene si cele din Romania. Deci...ce sa iti spun mai mult? Am vazut cu ochii mei plangerea cu numele lui. La fel a facut si cu forumul meu, si cu contul vechi de Hi5...etc. Nu mai am ce sa discut cu astfel de oameni, dar pacat ca am fost prieteni buni. Nu stiu din ce cauza a ajuns pana aici. Acum s-a aliat cu Fish tattoo de la Hunedoara sa ma distruga, eu fiind undeva la mijloc. Nu va reusi. Ti-am spus cateva treburi ca sa intelegi mai bine, de ce nu va fi niciodata nimic in Romania! Bafta in continuare! Intr-adevar, Costi face fapte Smile nu vorbe!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 08, 2008 1:58 am

sa inteleg ca si alti te-aderanjat prin comportamentul lor fata de tine?
asa am inteles eu din ce ai scris /

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 08, 2008 5:19 pm

smiresmire a scris:ce face gelozia din om Smile) ca alte motive nu cred ca ar avea oftica Smile) cine stie de ce o fi frica ca sunt copii la 20 de ani de fac tatoo de zici ca ia nascut masa cu aparatu in mana Smile)=)) nu prea o sa se reuseasca la noi sa se uneasca toti care fac aceasta arta ...desi majoritatea spera ..... frica ca-i ia painea de la gura

in mare parte ai dreptate, de aceea treb facut ceva sa capteze oamenii din domeniul, asta treb sa fiti pozitivi , nu negativi ca degeaba ca n-are cine sa faca ceva in domeniul asta , eu zic daca se incepe ceva sant multi care au contribui cu ceva in acest sens si ar face bine pt multi

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de smiresmire Lun Dec 08, 2008 11:28 pm

in primu rand imi scuzati scrisu fara virgule sau semne de punctuatie dar nu le folosesc ca misc degetele repede pe tst si sar peste ele .....
frate eu nu sunt negativ am zis asea parerea mea si eu as vrea sa vad ca se ajuta intre ei artisti si pe cei care nu au posibilitatea de a deschide un salon de tatuaje si fac home.....dar vezi u degeaba incerci singur sa faci ceva daca restu nu contribuie cu nimik si tot ce gasesti cand incerci e un perete ...
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Ian 07, 2009 2:18 am

Ai spus ceva foarte real, din pacate. Asta e adevarul. Tocmai acesta este si motivul pentru care plec eu din Romania. In Italia am colaborari cu oameni. Subliniez cuvantul "oameni".
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mier Ian 07, 2009 9:35 am

Ova-Tattoo Art a scris:Ai spus ceva foarte real, din pacate. Asta e adevarul. Tocmai acesta este si motivul pentru care plec eu din Romania. In Italia am colaborari cu oameni. Subliniez cuvantul "oameni".

chiar nu sant oamenii in romania?

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Ian 07, 2009 9:59 pm

Ba da. Dar nu in bransa noastra. Probabil cei cu care colaboram noi. De fapt, mai mult ca sigur!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Ian 28, 2009 1:00 am

Cititi din nou in partea de jos a paginii in balon, o alta reclamatie facuta de Costi Tattoo de la Targu-Jiu, ca sa vedeti cu ce se ocupa el cu adevarat:
Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Plangerecostium1
Asteptam alte comentarii...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de unu_altu Mier Ian 28, 2009 2:23 pm

of of of........cata rautate si invidie.....ia lasati voi textee ca io am cela mai si sunt cel mai si ...plm......ova ia zi de unde ai certificatul de tatuator.......si poze din galerie de la u....si nu t mai da ca faci si dregi...lasa galeria sa vb si gata....

unu_altu

masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 43
Location : cluj
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Ian 28, 2009 4:12 pm

Unu-altul, de ce nu ai curaj sa iti spui numele? Vi aici numai sa scrii prostii? Raspunde la subiect, altfel voi fi nevoit sa iti sterg reply-urile. Nu ma intrebi tu de unde am eu diplomele.

Dar ca sa iti raspund, eu le am de la ATPR si faceam tatuaje inaintea lui Costi, vorbind de inceputurile noastre. Eu am luat diploma mea prin Costi, intr-adevar, dar nu pentru ca el e seful, ci pt. ca imi era prieten pe vremea aia si am considerat ca e mai bine sa ii dau banii unui prieten decat unui strain. El insa a vrut doar banii si apoi a inceput cu sapaturile...Incerca sa eviti acest gen de discutie, daca vrei sa mai ramai membru. Ori discuti la subiect, ori te opresti. Salut. Oricum aici esti binevenit, insa treci pe la regulament. Un singur lucru vreau sa iti mai spun: nu ma intereseaza cine scrie pe forum, insa, sa sti ca toti cei care scriu aici sunt OAMENI. Dar sa revenim la subiect...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Vin Iul 10, 2009 12:37 pm

unu_altu a scris:of of of........cata rautate si invidie.....ia lasati voi textee ca io am cela mai si sunt cel mai si ...plm......ova ia zi de unde ai certificatul de tatuator.......si poze din galerie de la u....si nu t mai da ca faci si dregi...lasa galeria sa vb si gata....

Unu - Altul...care cred ca esti Attila de la Cluj... daca nu ai citit mai sus...iti spun eu cum sa faci, credeam ca sti: cu Ctrl + Alt apasate concomitent si dai din scroler ca sa maresti imaginea. Citeste cu ochii tai sa vezi ce face Costi si apoi sa vorbesti cu mine...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Costi Loveste din Nou...tot pe la spate... - Pagina 2 Empty Re: Costi Loveste din Nou...tot pe la spate...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum