Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

+6
articole tattoo
geta
deep feeling tattoo
tattooman
dragon
Ova-Tattoo Art
10 participanți

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Puteti gasi undeva in Romania preturi mai mici?

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Vote_lcap10%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 20
 
 
Sondaj inchis

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mar Aug 26, 2008 6:17 pm

ARTICOLE TATTOO: Vand aparatura profesionala de facut tatuaje, incepand de la 200 ron, surse, ace sterile cu tija, sigilate individual, varfuri, manere, piese de schimb. Tusuri vegetale de cea mai buna calitate si marci recunoscute, intenze, starbrite, etc... vand kituri tattoo - tot ce e nevoie pt a incepe sa faci tatuaje profesionale si sa castigi banii repede inapoi – 550 ron
Preturile sunt afisate si aici: http://articole-tattoo.ro/
Contact ID Yahoo: articole_tattoo


Ultima editare efectuata de catre Ova-Tattoo Art in Mier Sept 30, 2009 5:53 pm, editata de 3 ori (Motiv : Avand contract de exclusivitate si parteneriate cu site-ul Articole-Tattoo, nu putem permite altor firme de Tattoo Supplies sa completeze anunturi cu caracter comercial. In caz contrar acestea vor fi sterse de catre un admin. sau moderator!)
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de dragon Mier Aug 27, 2008 9:13 am

la Articole tattoo gasim cele mai ieftine preturi ci aparatura de cema mai buna calitate tusuri ori ce dorim eu va pot spune din propria experienta acuma 1 saptaman am primit comanda si sunt foarte multumit de aparatul de tatuat si ce am mai luat si ies si tatuaje de inalta calitate cumparati si va veti convinge nu veti regreta

dragon
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 34
Location : oravita
Data de inscriere : 08/03/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Aug 27, 2008 1:47 pm

Cu siguranta nu veti gasi preturi mai mici la produse originale. Ceea ce se vinde aici sunt numai produse originale, game noi...Incercati si veti vedea ca nu veti primi scule refolosite, cum am primit eu de la un tatuator ... cel mai profesionist de pe glob Smile
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Aug 27, 2008 7:59 pm

Bine ai venit si asteptam mai multe comentarii pe forum. Navigare placuta si...treci putin si pe la regulament... Wink
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de tattooman Lun Noi 24, 2008 5:50 pm

Bimbi face revolta impotriva articole tattoo , incearca sa minta clienti sa-si piarda increderea, si de fapt a dat tzeapa la multi... si are o inspiratie mare pt tusurile rotting.. banuiesc ca rotting vinde la clienti si vrea sa abureasca pe toti ca numai el are tusuri bune si toti ceilalti au doar roting. mai bimbi la cat de taran esti eu nici nu ma mir ca vorbesti prostii. pacat ca oamenii nu te cunosc si personal!

tattooman

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 44
Location : romania
Data de inscriere : 04/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de dragon Lun Noi 24, 2008 6:01 pm

Mai Bimbi, esti ...................................cumperi din alta parte si zici cas orighi si u le faci din bucati rusinicaaaaaaaa si nu vinde rotring si nu mai minti ca nu e frumos rusinica din nou nu e bine cea ce faci frtaioare rusinicaaaaaaaaaaaaaaa rusinicaaaaaaaa

dragon
Membru Bronz
Membru Bronz

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 34
Location : oravita
Data de inscriere : 08/03/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Dec 03, 2008 10:53 pm

Fratilor, va rog eu mult. Voi sunteti prietenii nostri, dar haideti sa nu transformam acest forum in unul cu tenta celorlalte forumuri de profil. Aici este ordine si disciplina...inca...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty ura infantila

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Vin Dec 05, 2008 12:23 am

dragon a scris:Mai Bimbi esti cam magar cumperi din alta parte si zici cas orighi si u le faci din bucati rusinicaaaaaaaa si nu vinde rotring si nu mai minti ca nu e frumos rusinica din nou nu e bine cea ce faci frtaioare rusinicaaaaaaaaaaaaaaa rusinicaaaaaaaa


nu vreau sa par rautacios, dar in romania exista ura infantila, atunci cand sant mai multi in acelasi domeniu,cei care nu au cunostinta de cauza despre un anumit ,lucru parerea mea este sa taca din gura , face bine in multe cazuri, iar tu dragon ai cump vreodata de la el produse sa stii ce vinde, asa cum nam cump eu de la un animit distribuitor, nu pot sami formez o parere depre cel in cauza, iar o parere de a mea atunci cand cineva vande produse omologate de statul roman care opc si sanepid urmaresc indeaproape ce se vinde pe piata din romania , mai ales ca daca esti legal din toate punctele de vedere ok, nu poti pretinde despre cineva asa ceva si anume ca vinde rothiring, care nu este pt tattoo, iar un al 2- lea lucru ce am observat pe multe site-uri exista o adresa , un nr de tel unde este firma respectiva, am vazut site-ul articole tattoo dar nam vazut nimic care sa-mi inspire incredere, poate gresesc, respect tuturor din forum

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty produse

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Vin Dec 05, 2008 12:31 am

Ova-Tattoo Art a scris:ARTICOLE TATTOO: Vand aparatura profesionala de facut tatuaje, incepand de la 200 ron, surse, ace sterile cu tija, sigilate individual, varfuri, manere, piese de schimb. Tusuri vegetale de cea mai buna calitate si marci recunoscute, intenze, starbrite, etc... vand kituri tattoo - tot ce e nevoie pt a incepe sa faci tatuaje profesionale si sa castigi banii repede inapoi – 550 ron
Preturile sunt afisate si aici: http://articole-tattoo.com/
Contact este pe pagina de contact al site-ului, sau: contact@articole-tattoo.com

am vazut multe din produsele de pe site-ul tau , vad ca sant multe produse din china , si din alte tarii, este bine ca sant persoane ,care isi dau interesul in acest domeniu, dar sfatul meu este sa fii profesionist ,publicitate nu se face prin defaimarea altuia, si o rugaminte dami si mie adresa ta sa pot cump produse de la tine direct sa pot vedea ce anume ai tu, daca se poate bineinteles, si apropo din ce oras esti?

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de geta Vin Dec 05, 2008 10:50 pm

daca te uiti pe site vezi adresa lui ova si in ce oras se afla,
scuze ca m-am bagat in discutie .
geta
geta
Full Membru
Full Membru

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 41
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2007

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Sam Dec 06, 2008 1:47 am

geta a scris:daca te uiti pe site vezi adresa lui ova si in ce oras se afla,
scuze ca m-am bagat in discutie .

eu nu ma-m referit la ovidiu unde are adresa , ci cel de la articole tattoo, fiindca nu gaseam un nr de te, o adresa unde este shopul , sau este la domiciuliu, fiinda legal asta se cere , pt evetualel reclamatii, iar cand se face totul legal legea iti cere sa postezi informatii minime despre firma respectiva , poti sa te bagi in discutie , fiindca ptr asta este forumul ca fiecare sa poata impartasii anumite indei , pareri bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Dum Dec 07, 2008 9:57 pm

Deep feeling, daca vrei sa te informez despre anumite treburi, intra si tu intr-un grup, de sus din bara de butoane principale, unul care crezi ca ti se potriveste si apoi imi spui si mie numele tau real. Dupa toate acestea te pot ajuta cu informatii utile de orice natura si iti pot da adrese si numere de tel, dar nu public, decat daca aderi la un grup. Bafta! Nu sti multe aspecte si trebuie sa le afli. Cred ca incerci sa faci cava bine, din cate simt eu, dar pentru ca nu sti mai multe detalii s-ar putea sa le faci rau unor oameni care nu merita! Bafta, prietene!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Dum Dec 07, 2008 9:59 pm

Si...........P.S. : incearca sa nu instigi la scandal publicul acestui forum. Sa citesti cu atentie regulamentul, ca nu pemitem nici o abatere! Sa nu mi-o iei in nume de rau, dar nu vreau ca acest forum sa ajunga un loc de badjocura asa cum e forumul revistei sau fituicii unui oltean care se foloseste de fraieri sa isi faca reclama.
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Dum Dec 07, 2008 10:38 pm

Ova-Tattoo Art a scris:Deep feeling, daca vrei sa te informez despre anumite treburi, intra si tu intr-un grup, de sus din bara de butoane principale, unul care crezi ca ti se potriveste si apoi imi spui si mie numele tau real. Dupa toate acestea te pot ajuta cu informatii utile de orice natura si iti pot da adrese si numere de tel, dar nu public, decat daca aderi la un grup. Bafta! Nu sti multe aspecte si trebuie sa le afli. Cred ca incerci sa faci cava bine, din cate simt eu, dar pentru ca nu sti mai multe detalii s-ar putea sa le faci rau unor oameni care nu merita! Bafta, prietene!

ovidiu eu nu incerc sa fac nimanui un rau ca n-am de ce , nu cred ca am spus ceva rau in faptul ca am cerut o adresa de la articole tattoo, normal ce era si logic orice ,firma care are un site ,are o adresa, un de tel postat pe site, nu adresa de mail ce a ce mi se pare stupid si lipsit de incredere, nu inseamna ca persoana respective are intentii rele, n-am cu nimeni nimic, nu vreau sa fac scandal pe forum , ci era o curiozitate de a mea ,in legatura cu articole tattoo la care ii faci reclama , ce anume ar treb sa stiu si ce aspecte la ce te referi ca nu inteleg nimic ce vrei sa spui cu asta,
nu vad nimic rau , iar ia al 2 rand anumite lucruri treb facute publice , stii la ce ma refer daca stai si te gandesti mai bine imi dai dreptate, ca am cunoscut f multi oameni in acest domeniu si in tara si afara, si stiu ce vorbesc , n-am obiceiul sa vorbesc avioane, si nici sa jignesc pe cineva, imi pare rau ca ai inteles altceva decat ce vroiam eu scot in evidenta, respect prietene

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Dum Dec 07, 2008 10:57 pm

ps , sincer site-ul respectiv mi se pare a fii o firma fantoma , poate ma insel ,care nu este in regula cu documentaia necesara, fiindca in momentul in care iti faci o firma de distribuire si intermediere a anumitor produse, exista anumite criterii dupa care se face ,omologarea produselor eliberarea unui certificat de conformitate data de opc, si mai ales daca este legal , si cu un site cu prod respective,fiindca la o eventuala reclamatie din partea unui client nemultumit, cui ii faci plangere ,la opc nu te poti duce ca n-are adresa pe cine sa caute,sau un nr de tel pe cine sa sune, si pe cine sa traga la raspundere, cred ca ai vazut multe site-uri cu prod si nu cred ca la contact nu era specificata adresa shopului sau a magazinului si tu daca ai face o comanda din strainatate si ai vedea ca nu are o adresa , un nr de tel ai face comanda?,sincer nu cred ca ai comanda ceva si ca sa comanzi treb sa -ti asumi un anumit risc, si eu cred ca ai renunta din start la asa ceva , din motive lesne de inteles, fiindca nu-ti inspira incredere,deci nu vad ce rau am spus eu in asta , daca este un forum deschis mi se pare normal sa pun intrebarea asta sau sa-mi spun parerea, si nu cred ca asta este un motiv care sa supere pe cineva,iar daca se supara cineva inseamna ca este o problema si n-ar fii normal, respect

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Dum Dec 07, 2008 11:53 pm

Sa sti ca omul este foarte serios. Iti garantez eu asta. De la el nu ai sa primesti tepe niciodata. Il cheama Atti si are firma in regula inregistrata. Daca vrei produse cu factura, cumpara de la el si vei vedea ca vei primi produse originale la preturi bune, nu astronomice, ca la altii, iar in acelasi timp, produsele sale sunt originale. Eu nu ii fac reclama. Noi suntem parteneri si colaboram in miscarea tattoo din Romania, asa cum ai spus tu intr-un alt topic. El este unul care merita, este cinstit si nu umfla preturile. Produsele lui sunt 100% originale. Si eu am luat multe tepe, dar te asigur ca de la Articole Tattoo nu vei primi teapa niciodata. Bafta!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 08, 2008 1:35 am

sincer asta nu ma incalzeste numi inspira incredrere ,pot sa stiu si eu firma asta inregistrata care este ,pe persoana fizica , srl , ca daca era inregistrata avea pus pe site datele firmai asa ca .....,eu tiam scris mai sus ce este neinregula,din puctul meu de vedere, nu are datele minime ale firmei ,incep sa inteleg este altceva decat realitatea ,.........un forum treb informeze concret potentialii clientii daca este o firma serioasa, nu cu garantia prin cuvinte ,clientul treb sa aiba convingerea de mai multe sa fie bine documentat, in toate privintele, in ziua de azi nu se merge pe vorbe ci pe fapte, tepe de la cine ai primit, ca vorbesti de parca teau tepuit multi in privinta asta, daca am inteles bine, deci cu alte cuvinte se evita realitatea si sincer imi pare rau, intelegi tu

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Sam Dec 13, 2008 1:09 pm

uite cateva raspunsuri simple
- in primul rand prietenul meu deep feeling tattoo in romania nu se omologheaza aparate tattoo si sa nu imi spui tu mie ca ai aparat de tatuat omologat la opc sau unde pretinzi tu.. tu incerci sa incurci lucrurile
- daca vroiai sa cumperi de la mine pana acum ma gaseai ca am sute de anunturi postate, dar probabil tu esti clientul lui XXX si ti partea... asta este.. pe mine nu ma intereseaza deloc.. atat timp cat nu se mai baga in treburile mele cu mesajele si mailurile lui!! stie el despre ce vorbesc si stie si ce abureli baga la clienti care imi sunt clienti.. eu am firma si pot sa dau factura, prietenul meu.. sunt printre putinele firma autorizate in acest domeniu..
de ce nu afisez numar de telefon?? iti spun eu.. pentru ca unii sunt atat de magari si betii ca isi uita ca e ora 2 ceasul noaptea si suna in continuu si daca ma trezesc si ridic telefonul sunt atat de betii incat nu inteleg nici eu ce doresc..
de ce nu afisez datele firmei?? asta te macina sa imi poti face rau din invidie?? atati invidiosi sunt la noi in acest domeniu incat chiar de ciuda trimit opc ul pe tine si tot felul de controale.. de asta nu afisez... cand cumperi primesti factura si garantie la produse si daca se strica se rapara sau se inlocuieste.. daca a trecut de termenul de garantie tot o sa repar pe costul clientului si nu solicit taxe de manopera doar pt piese schimbate, adica piesele se platesc.. acum poti cauta pe tot internet sa vezi cineva iti va face astea pt produsele achizitionate de la el??? ei nu prea cred.. unii nici maca nu se straduiesc sa-ti de factura!!! dar daca esti chiar asa de priceput in domeniu atunci stii despre ce vorbesc.. daca nu atunci sa te lamuresti prima data si dupa aia intra in discutii.. si sa-ti mai spun o veste, sunt cel mai bun supplier din tara si am cei mai multi clienti, chiar si cei care cumparau de la alte firme au venit la mine.. si daca te uiti bine nu sunt toat produsele chinezarie cum sustii tu.. multe produse am adus si din sua... asa ca mai cauta pe net si vei da de furnizori din sua... ahh si mai am o banuiala.. poate esti unu dintre clientii neseriosi care au vrus sa cumpere ceva si sau razgandit si duoa aia nu te am mai servit.. eu permit acest lux daca odata ai facut figura cu mine data viitoare nu te mai servesc cu nimic.. dar poate nu esti.. poate esti unu dintre concurentii mei si te doare.. era doar un gand.. sunt multi in aceasta situatie si .. se bucura ceilalti supliers... prietene tara e mare si toti avem loc in el.. cand te uiti la fiecare colti de strada este o farmacie sau o carciuma si nu se omoara intre ei... sau ma gandesc ca te intrebi de ce nu am aparate micky sharpz.. iti raspun si la asta .. pana vinzi un micky sharpz , dai faliment! unii ar negocia si din 200 ron..... pai cam asta e piata romaneasca de tatoo .. asa ca nu ai de ce sa ai pretentii mai mari.. seriozitatea lasa de dorit din partea clientilor prietene, pana asta nu se remediaza, mai mult de atat nu pot oferii... am si clienti foarte seriosi dar nu toti sunt ca ei.. din pacate... eu nu m-am luat de nimeni si nici nu voi face ca sunt un om cu suflet si de treaba, si intodeauna m-am gandit ca toti care suntem artisti sau suplier ar trebuii sa facem o comunitate nu se ne dam in cap... in alte tari exista aceasta prietenie dar la noi nu... din cauza invidiei... mai mult de atatea explicatii nu iti pot da... sa ai mult noroc si sarbatori fericite.. la fel pt toti artistii din romania.. ps si eu mai fac cate un tatuaj:P
am uitat sa iti ovestesc despre credibilitate! cand cineva achizitioneaza marfa de aprox 2500 ron si iti plateste in avans, atunci inseamna ca esti de incredere.. deci cred ca sunt...asa ca pana acum cei care au luat de la mine inca nu s-au plans! cu stima
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Sam Dec 13, 2008 3:35 pm

AM UITAT SA MENTIONEZ.. AI VAZUT TU CUMVA LA VRE-UN SITE DE PRODUSE TATTOO DIN ROMANIA CA ESTE AFISAT VREUN CERTIFICAT DE INREGISTRARE??? EU SINCER NU ...SI STIU CATEVA..... NU SE AFISEAZA DIN MOTIVE DE SIGURANTA SI SA SE FEREASCA DE OAMENI CA TINE PROBABIL!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Sam Dec 13, 2008 8:25 pm

am recitit postarile tale deep feeling tattoo si am ajuns la concluzia ca ori esti bimbi numai ca ai pus alt localitate, ori esti un alt suplier care a pierdut mult dintre clienti din cauza mea.. pana acum din postarile tale a reiesit ca nu esti unu care doreste sa cumpere produse, esti unu care cauta nodul in papura... sau sa reformulez?? hmm... prieten am o veste pentru tine, cu toate ca am cele mai mici preturi din tara , la anul vor fi reduceri pana la 20% si daca vad ca cineva ma va ajunge in urma o sa fac si mai mare reducere chiar riscand sa nu am castig.. si toate produsele vor fi insotite si in continuare de factura si inclus tva!!!! spor la vanzare si la castigarea concursului Razz si afiseaza te rog si tu pe pagina ta oricare sa fii , certificatul de inregistrare.. asta in cazul in care ai.. si certificatul dupa produsele tale omologate, ca m-ai facut curios.. nu de alta dar sa pot plange si eu la opc..ca din cat am observat pe tine doar asta te tenteaza!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Sam Dec 13, 2008 9:55 pm

articole tattoo a scris:uite cateva raspunsuri simple
- in primul rand prietenul meu deep feeling tattoo in romania nu se omologheaza aparate tattoo si sa nu imi spui tu mie ca ai aparat de tatuat omologat la opc sau unde pretinzi tu.. tu incerci sa incurci lucrurile
- daca vroiai sa cumperi de la mine pana acum ma gaseai ca am sute de anunturi postate, dar probabil tu esti clientul lui XXX si ti partea... asta este.. pe mine nu ma intereseaza deloc.. atat timp cat nu se mai baga in treburile mele cu mesajele si mailurile lui!! stie el despre ce vorbesc si stie si ce abureli baga la clienti care imi sunt clienti.. eu am firma si pot sa dau factura, prietenul meu.. sunt printre putinele firma autorizate in acest domeniu..
de ce nu afisez numar de telefon?? iti spun eu.. pentru ca unii sunt atat de magari si betii ca isi uita ca e ora 2 ceasul noaptea si suna in continuu si daca ma trezesc si ridic telefonul sunt atat de betii incat nu inteleg nici eu ce doresc..
de ce nu afisez datele firmei?? asta te macina sa imi poti face rau din invidie?? atati invidiosi sunt la noi in acest domeniu incat chiar de ciuda trimit opc ul pe tine si tot felul de controale.. de asta nu afisez... cand cumperi primesti factura si garantie la produse si daca se strica se rapara sau se inlocuieste.. daca a trecut de termenul de garantie tot o sa repar pe costul clientului si nu solicit taxe de manopera doar pt piese schimbate, adica piesele se platesc.. acum poti cauta pe tot internet sa vezi cineva iti va face astea pt produsele achizitionate de la el??? ei nu prea cred.. unii nici maca nu se straduiesc sa-ti de factura!!! dar daca esti chiar asa de priceput in domeniu atunci stii despre ce vorbesc.. daca nu atunci sa te lamuresti prima data si dupa aia intra in discutii.. si sa-ti mai spun o veste, sunt cel mai bun supplier din tara si am cei mai multi clienti, chiar si cei care cumparau de la alte firme au venit la mine.. si daca te uiti bine nu sunt toat produsele chinezarie cum sustii tu.. multe produse am adus si din sua... asa ca mai cauta pe net si vei da de furnizori din sua... ahh si mai am o banuiala.. poate esti unu dintre clientii neseriosi care au vrus sa cumpere ceva si sau razgandit si duoa aia nu te am mai servit.. eu permit acest lux daca odata ai facut figura cu mine data viitoare nu te mai servesc cu nimic.. dar poate nu esti.. poate esti unu dintre concurentii mei si te doare.. era doar un gand.. sunt multi in aceasta situatie si .. se bucura ceilalti supliers... prietene tara e mare si toti avem loc in el.. cand te uiti la fiecare colti de strada este o farmacie sau o carciuma si nu se omoara intre ei... sau ma gandesc ca te intrebi de ce nu am aparate micky sharpz.. iti raspun si la asta .. pana vinzi un micky sharpz , dai faliment! unii ar negocia si din 200 ron..... pai cam asta e piata romaneasca de tatoo .. asa ca nu ai de ce sa ai pretentii mai mari.. seriozitatea lasa de dorit din partea clientilor prietene, pana asta nu se remediaza, mai mult de atat nu pot oferii... am si clienti foarte seriosi dar nu toti sunt ca ei.. din pacate... eu nu m-am luat de nimeni si nici nu voi face ca sunt un om cu suflet si de treaba, si intodeauna m-am gandit ca toti care suntem artisti sau suplier ar trebuii sa facem o comunitate nu se ne dam in cap... in alte tari exista aceasta prietenie dar la noi nu... din cauza invidiei... mai mult de atatea explicatii nu iti pot da... sa ai mult noroc si sarbatori fericite.. la fel pt toti artistii din romania.. ps si eu mai fac cate un tatuaj:P
am uitat sa iti ovestesc despre credibilitate! cand cineva achizitioneaza marfa de aprox 2500 ron si iti plateste in avans, atunci inseamna ca esti de incredere.. deci cred ca sunt...asa ca pana acum cei care au luat de la mine inca nu s-au plans! cu stima

sal. in primul rand cred ca ma confuzi , nu sant nici bimbi, nici nu vand produse, nici nu am cumparat de la tine sau de la el,nici macar nu te cunosc , nu am nimic cu tine imi pare rau ca crezi asta. iar numele este este george ifrim.
nu sant invidios pe tine ca n-am de ce sa fiu, si rau de ce?, ai ceva neinregula , asta imi da de inteles.
ce ai mentionat tu referitor la adresa si nr de tel pe site tau mi se pare ce-a mai mare tampenie pe care am auzito vreodata.
eu am pus o intrebare simpla , la care ma gandeam ca o sa primesc un raspuns concret, nu niste lamuriri care efectiv nu au ce cauta la un asemenea subiect, deci...!
ca esti cel mai tare pe piata din romania , bravo tie, nu tu treb sa te lauzi cu asta, ci altii sa te laude, ca asa ie firesc
in al 2lea rand am masina , vopsele ,omologata de statul roman, si-ti spun cum se porcedeaza,;

- certificatul ORIGINAL AL MASINII DE TATUAJE , SE TRADUCE DOCUMENTATIA NECESARA ,(CARE SE PRIMESTE LANGA EL ) prin notar ,de exp cum ie micky sharpz, care are certificat , sau cele care vin din afara teritoriului european , se insoteste si actele vamele ,dupa care mergi la opc este o procura speciala ,cu care se inregistreaza ai un nr de inregistrare, in baza legii la care care treb sa cuprinda, iso, si CE, LA ASTA SE REFERA DOCUMENTATIA,la documentul respectiv se face o declaratie de conformitate in care sant specificate anumite incadrari legale, (sub ce lege face parte documentul respectiv) la vopsele este exact la fel,ar treb sa te informezi mai bine din cateva probleme legata de legistrarura si vanzarea de produse, eu sharpzul asa l-am primit de la tattoo-supplies tg mures.
-la masinile no name, ce sa omologhezi, care nici nume nu au .(chinezii nuti dau nici macar asa ceva la masinii)deci ce sa inregistrezi
-sant de acord ca ar trebui sa se formeze un grup din care fac parte toti, in domeniul asta, dar nu cred sa se intample , exact cum am mentionat la anumite rubrici de pe forum. apreciez ideea ta , si sant total de acord, cu tine .
iar referitor la fptul cum ai mentionat mai sus ca stii ca altii nu dau facutura la produse , hai sa fim realisti ca nici tu nu dai intotdeauna, (daca esti in regula )sau legal , fiindca ie romanianare rost sa-mi spui ca nu este asa.
iar tu pierzi f mult din cauza asta ,ca nu ai datele minime cerute de (lege) si nu inspira incredere firma respectiva , sa stii ai fost in discutie de multe ori in randul tatuatorilor si era vorba despre faptul ca este o firma fantoma, nu zic ca esti un om cu intentii rele, iar factura si garantie nu poti da la un produs care nu are certificatul de conformitate. deci eu zic sa te informezi mai bine referitoare la multe aspecte pe care le-ai mentionat mai sus.ca gresesti , cu respect george

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Sam Dec 13, 2008 10:00 pm

articole tattoo a scris:AM UITAT SA MENTIONEZ.. AI VAZUT TU CUMVA LA VRE-UN SITE DE PRODUSE TATTOO DIN ROMANIA CA ESTE AFISAT VREUN CERTIFICAT DE INREGISTRARE??? EU SINCER NU ...SI STIU CATEVA..... NU SE AFISEAZA DIN MOTIVE DE SIGURANTA SI SA SE FEREASCA DE OAMENI CA TINE PROBABIL!

nu era vorba de nr de inregistrare, ci numel firmei , pe care o ai, deja postat ,adresa , nr de tel asta este deja o carte de vizita, in caz ca nu stiai, si eu nu vreau sa fac nimanui un rau , deci cand cineva vine cu asemenea argumente cum ai venit tu imi da de inteles ca ascunzi ceva, imi momentul in care o sa vad asta ,o sa ai tot respectul meu , si am sa comanda atunci de la tine , atunci am siguranata minima ca totul ie inregula, deci iar na-i inteles ce treb.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Sam Dec 13, 2008 10:05 pm

articole tattoo a scris:am recitit postarile tale deep feeling tattoo si am ajuns la concluzia ca ori esti bimbi numai ca ai pus alt localitate, ori esti un alt suplier care a pierdut mult dintre clienti din cauza mea.. pana acum din postarile tale a reiesit ca nu esti unu care doreste sa cumpere produse, esti unu care cauta nodul in papura... sau sa reformulez?? hmm... prieten am o veste pentru tine, cu toate ca am cele mai mici preturi din tara , la anul vor fi reduceri pana la 20% si daca vad ca cineva ma va ajunge in urma o sa fac si mai mare reducere chiar riscand sa nu am castig.. si toate produsele vor fi insotite si in continuare de factura si inclus tva!!!! spor la vanzare si la castigarea concursului Razz si afiseaza te rog si tu pe pagina ta oricare sa fii , certificatul de inregistrare.. asta in cazul in care ai.. si certificatul dupa produsele tale omologate, ca m-ai facut curios.. nu de alta dar sa pot plange si eu la opc..ca din cat am observat pe tine doar asta te tenteaza!

nu caut nod in papura, este un forum in care se pot exprima anumite pareri ideii , neclaritati,iar in al 2 rand frimele pf nu sant platitoare de tva, ci doar srl, in caz ca nu stiai, nu ma tenteaza ideea sa fac plangere la opc , ca n-am dece, nam facut asta cand am cump un tv si sa defectat dupa 3 zile , deci iar nu stii ce vorbesti , tiam mai spus nu sant bimbi nici alte persoane la care te gandesti tu , eu sant prieten, cu cel care merita sa fiu prieten , si imi place sa am prietenii , mai ales in domeniul tattoo

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Sam Dec 13, 2008 10:09 pm

articole tattoo a scris:uite cateva raspunsuri simple
- in primul rand prietenul meu deep feeling tattoo in romania nu se omologheaza aparate tattoo si sa nu imi spui tu mie ca ai aparat de tatuat omologat la opc sau unde pretinzi tu.. tu incerci sa incurci lucrurile
- daca vroiai sa cumperi de la mine pana acum ma gaseai ca am sute de anunturi postate, dar probabil tu esti clientul lui XXX si ti partea... asta este.. pe mine nu ma intereseaza deloc.. atat timp cat nu se mai baga in treburile mele cu mesajele si mailurile lui!! stie el despre ce vorbesc si stie si ce abureli baga la clienti care imi sunt clienti.. eu am firma si pot sa dau factura, prietenul meu.. sunt printre putinele firma autorizate in acest domeniu..
de ce nu afisez numar de telefon?? iti spun eu.. pentru ca unii sunt atat de magari si betii ca isi uita ca e ora 2 ceasul noaptea si suna in continuu si daca ma trezesc si ridic telefonul sunt atat de betii incat nu inteleg nici eu ce doresc..
de ce nu afisez datele firmei?? asta te macina sa imi poti face rau din invidie?? atati invidiosi sunt la noi in acest domeniu incat chiar de ciuda trimit opc ul pe tine si tot felul de controale.. de asta nu afisez... cand cumperi primesti factura si garantie la produse si daca se strica se rapara sau se inlocuieste.. daca a trecut de termenul de garantie tot o sa repar pe costul clientului si nu solicit taxe de manopera doar pt piese schimbate, adica piesele se platesc.. acum poti cauta pe tot internet sa vezi cineva iti va face astea pt produsele achizitionate de la el??? ei nu prea cred.. unii nici maca nu se straduiesc sa-ti de factura!!! dar daca esti chiar asa de priceput in domeniu atunci stii despre ce vorbesc.. daca nu atunci sa te lamuresti prima data si dupa aia intra in discutii.. si sa-ti mai spun o veste, sunt cel mai bun supplier din tara si am cei mai multi clienti, chiar si cei care cumparau de la alte firme au venit la mine.. si daca te uiti bine nu sunt toat produsele chinezarie cum sustii tu.. multe produse am adus si din sua... asa ca mai cauta pe net si vei da de furnizori din sua... ahh si mai am o banuiala.. poate esti unu dintre clientii neseriosi care au vrus sa cumpere ceva si sau razgandit si duoa aia nu te am mai servit.. eu permit acest lux daca odata ai facut figura cu mine data viitoare nu te mai servesc cu nimic.. dar poate nu esti.. poate esti unu dintre concurentii mei si te doare.. era doar un gand.. sunt multi in aceasta situatie si .. se bucura ceilalti supliers... prietene tara e mare si toti avem loc in el.. cand te uiti la fiecare colti de strada este o farmacie sau o carciuma si nu se omoara intre ei... sau ma gandesc ca te intrebi de ce nu am aparate micky sharpz.. iti raspun si la asta .. pana vinzi un micky sharpz , dai faliment! unii ar negocia si din 200 ron..... pai cam asta e piata romaneasca de tatoo .. asa ca nu ai de ce sa ai pretentii mai mari.. seriozitatea lasa de dorit din partea clientilor prietene, pana asta nu se remediaza, mai mult de atat nu pot oferii... am si clienti foarte seriosi dar nu toti sunt ca ei.. din pacate... eu nu m-am luat de nimeni si nici nu voi face ca sunt un om cu suflet si de treaba, si intodeauna m-am gandit ca toti care suntem artisti sau suplier ar trebuii sa facem o comunitate nu se ne dam in cap... in alte tari exista aceasta prietenie dar la noi nu... din cauza invidiei... mai mult de atatea explicatii nu iti pot da... sa ai mult noroc si sarbatori fericite.. la fel pt toti artistii din romania.. ps si eu mai fac cate un tatuaj:P
am uitat sa iti ovestesc despre credibilitate! cand cineva achizitioneaza marfa de aprox 2500 ron si iti plateste in avans, atunci inseamna ca esti de incredere.. deci cred ca sunt...asa ca pana acum cei care au luat de la mine inca nu s-au plans! cu stima
sant 2 firme care sant inregistrate, la camera de comert , ca inaite sa fac o comanda m-am interesat daca firmele respective sant in regula, de tine nu stiu

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Dum Dec 14, 2008 7:24 am

hai sa lasam aburerile si sa inchidem discutia asta tampita.. eu inca nu am auzti ca cineva sa se intereseze la camera de comerti inainte sa cumpere aparatura de tatuat.. si am clienti cu sutele.. sa lasam prostia.. ca e pentru tarani cu 2 clase ce discutam aici.. eu stiu 100% ca esti suplier si poate esti si invidois pe mine, dar nu are rost.. daca esti serios ai clientela ta eu am pe a mea... si in al doilea rand nu ai de unde sa stii cum se numeste srl ul meu... eu iti doresc sa-ti meraga bine afacera si cu asta am incheiat topicul si discutiile.. sa ai bafta!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum