Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

+6
articole tattoo
geta
deep feeling tattoo
tattooman
dragon
Ova-Tattoo Art
10 participanți

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Puteti gasi undeva in Romania preturi mai mici?

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Vote_lcap10%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 20
 
 
Sondaj inchis

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 10:06 pm

Ova-Tattoo Art a scris:Deep, eu sunt unul dintre clientii care cumpara de mult de la Atti si nu am primit niciodata teapa. Ti-a explicat foarte detaliat Atti, de ce nu afiseaza nr. de tel si crede-ma pe cuvant, ca nu are niciun motiv sa te minta. Nu are nici de pierdut si nici de castigat. Firma lui exista, poate da factura si certificate pe aparatura. Pe o parte din aparatura, ca nici de-afara nu iti dau toti. De exemplu, eu am adus un sterilizator din Italia, pentru cineva care a deschis salon de tatuaj si nu am primit nici factura si nici certificat de omologare pentru statele membre. Si e Italia...Atti e in Romania si ofera tot ceea ce ai nevoie. Daca nu crezi, convinge-te singur, mergand pana la el...nu ai nimic de pierdut. Si apoi iti va parea rau ca ai vorbit la adresa lui. Crede-ma pe cuvant. Si mai e un aspect: daca nu esti multumit de acesta, cumpara de la Costi, sa vezi la ce preturi cumperi scule folosite ... Smile Nu te supara pe mine, dar asta este adevarul si eu nu mint, nu imi sta in caracter...

iar ti-e ova poate tiia dat ce treb ca na , lai pus pe forum , dar sant si persoane care sant dezamagite de anumite produse,cumva trebv sa-si faca reclama ca altundeva n-am vazut nimic despre el,eu cu asta am incheiat acest subiect de discutie , daca nu cumva mai sant atacat, dar in fine . asta ie . omul asa invata, din greseli ca toata lumea......................vizitati si voi site-ul www.yilong tattoo supplies.com, si va veti convinge de multe.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Dec 15, 2008 10:12 pm

O.K. Fiecare cu parerea lui, dar nu cred ca merita sa ii faceti rau, deoarece, el nu face doar o afacere, ci ii ajuta pe cei home made, sa poata cumpara si ei. Nu cred ca isi permit toti sa cumpere de la Micky si Spaulding...deci, aparaturile sunt pentru toate buzunarele...nu cred ca e ceva in neregula cu asta. Si inca un aspect: Atti nu mi-a dat mie marfa de calitate pentru ca i-am facut si ii voi face reclama in continuare aici, ci eu am vrut asta, pentru ca am vazut ca este corect si are preturi avantajoase. Este exact invers. Si haideti sa nu mai continuam cu raca asta, pentru ca nu e nimic constructiv in ea. Mai bine sa ne ocupam de treburi mai folositoare...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 15, 2008 10:15 pm

ieeeeeeeeeeeeeee man Very Happy macar pe tine sa te respecte

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 10:17 pm

ideea ie sa cump de la firme serioase, unde ai toata documentatia
eu asa am facut la inceput , m-am confruntat cu tot feluri de prob de genul asat si ce era de facut , comanda de afara ce a ce nu geaseam in tara si ma interesa in mod deosebit am gsit si in tara anumite lucruri de la tattoo-suppleis la ta2shop, am gasit si la attii cetava chestii , si am vrut sa fie sigur ca firma respectiva imi da ce am nevoie, cu documentatie necesara si daca este legal . un om normal nu ar fii dat anumite raspunsi clare si la obiect, si am mai metionat la comentariu sa ma convinga si pe mine , eu ova nu merg dupa spusele altora eu merg pe fapte , sa vad cu ochii mei , atat, nimic mai mult, de ce? nu vreau sa umblu eu aiurea dupa documentatie stiu eu pe unde, mai bine am preferat sa cump sharpz, time machine, si multe altele, la care am primit tot , si la sterilizator ca altfel mie-ra greu sa fiu ok din punct de vedere legal, iar cum ti-am mai zis imi plac lucrurile sa fie la locul lor ,sa stiu ordinea

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 10:18 pm

MorddorTattoo a scris:ieeeeeeeeeeeeeee man Very Happy macar pe tine sa te respecte

ma uimesti cu replicile tale sincer!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 15, 2008 10:40 pm

ba tu sa taci si sa iti vezide tattoourile de tale.....lasane pe noi in pace si gata .....cer adminului sa-ti dea ban pe IP si credema ca o face .........sunt prieten respectat de OVA si incheiem aici ...dute pe alte forumuri

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 11:43 pm

pt ce , ?
nu ma deranjeaza,daca ma scoate o sa vina altii in locul meu care poate o sa fie mai efervescenti ca mine , crede-ma un reply calumea na-i scris, pana la urma care este problema ta cu mine, ca nici n-am purtat vreo discutie cu tine, si vad ca esti depasit de anumite lucruri,

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Lun Dec 15, 2008 11:59 pm

ha ha ce te face sa crezi ca nu stiu care e diferenta?
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 12:45 am

asa am vazut eu , poate ma insel!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 12:58 am

MorddorTattoo a scris:ba tu sa taci si sa iti vezide tattoourile de tale.....lasane pe noi in pace si gata .....cer adminului sa-ti dea ban pe IP si credema ca o face .........sunt prieten respectat de OVA si incheiem aici ...dute pe alte forumuri

***


Ultima editare efectuata de catre Ova-Tattoo Art in Mar Dec 16, 2008 8:03 pm, editata de 1 ori (Motiv : folosirea unui limbaj infantil)

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 12:59 am

sau mai ceva langa el?

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 1:01 am

MorddorTattoo a scris:ieeeeeeeeeeeeeee man Very Happy macar pe tine sa te respecte

stai ca revin sa aduc ceva pt tine!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 1:01 am

MorddorTattoo a scris:Very Happy da man ........eu sunt cheers

bzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 1:11 am

***


Ultima editare efectuata de catre Ova-Tattoo Art in Mar Dec 16, 2008 8:05 pm, editata de 1 ori (Motiv : Instigare la revolte)

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 7:09 am

sebitattoo a scris:
articole tattoo a scris:ahhh.. mi am adus aminte de tine sebi din constatnta! 10 aparate ai luat nu una:)) cu garantie verbala:)) .... posteaza numele real sa da un pm sa mai caut dar iti spun ca nu te-am gasit printre clientii mei.. si nici pe viitor nu vei fii.. sau poate te ai zgarcit la bani si ai luat ce e mai ieftin si mai slab Smile))

mai slab vinzii tu , fii corect daca te tii si spune provenienta produselor , si numai fraieri si altii cu masinii din state cum ai prostit deja o gramada, ieftin, cu cat ie masina de tattoo acumj 25 $ sil dai cu 100$, acele sant 2,75 $ tul dai 50 ron , unde corectitudinea la care te tii tare si mandru , hai sa fim seriosi yilong tattoo supplies intrati aici oti care au cump de la atii si vedeti ca gasiti tot ce ati cum de le el , si vedeti daca va cade bine , eu sant patit deja , si mia fost invatatura de minte ,mai bine va faceti voi comanda de afara, ca iesit mai bine si mai ieftin,si macar stiti ce cump, nu povesti


omule daca gaseam masini la 2,75 dollar cumparam un sac intreg si faceam pe toti din tara tatuatori.. ia vezi preturile lui bimbi.. iti plac? are aceasi marfa dar nu 200 ron ci 100 euro.. el cat de corect e?? sau acum cum sta treaba ca eu tot nu inteleg.. avem aceasi furnizor probabil doar preturile lui sunt duple. fa o vizita pe site la el sa nu fac eu un print screen si sa atasez.. te am rugat sa imi trimiti intrun mesaj privat numele si prenumele tau sa vad daca ai luat vreodata ceva de la mine.. ei nu am primit! asta ce dovedeste??
al doilea ran banuiesc ca esti aceasi user cu 2 conturi! ma rog nu pot sa stii niciodata. forumul asta este facut pentru ca oameni sa posteze daca sunt cel mai bun suplier sau nu! bimbi nu are autorizatie sa faca comert, eu am! el are salonul in regula si atat! nu am o fixatie pt el, dar a vorbit multe rele despre mine si nici unu nu era adevarat, si clientii mei mi-au spus aceste povestiri.. si de aici se rezulta faptul ca nu ma suporta si tot incearca sa ma scoata din joc.. ei nu merge.atat timp cat sant legal. nu ca el.. vam povestit despre duferenta de pret! niciodata nu am mintit clientii cu aparatele, sunt chinezesti acele modele, e adevarat dar celalalte am luat din state am si factura! asa ca de ce tot te magaresti daca nu stii?? tu esti administratorul firmei sau eu?? dar cu toate sa te creada lumea hai sa ne lamurim daca ai luat de la mine.. nu iti voi posta numele iti asigur!!! nu sunt genu de om.. dar voi recunoaste public ca da ai luat de la mine!! si te vor crede cei care citesc acest forum si no voi avea incredere in mine.. eu as recunoste daca ar fi dar nu am comanda de 2 aparet de la tine si nici un cumparator pe nume sebi din constatna! te rog sa ma crezi!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 7:17 am

deep feeling tattoo a scris:
articole tattoo a scris:
sebitattoo a scris:
articole tattoo a scris:prietene tu esti om cu acte in regula.. in afar de tine nimeni nu e legal in tara.. nu mi frica nici de tine si nici de opc.. ai luat si tu un micky sharpz si te spargi de laude.. ca taranii.. ce sa mai spun.. cine a cumparat de la mine stie ce fel de om sunt.. ai cumparat ceva de la mine?? si atunci ce tot spui tampenii.. daca cumparai primei si factura stampilata semnata de firma mea... eu nu vreau sa te conving.. cumperi de unde vrei tu! sunt curieo daca si pe celalate marci ai certificate.. tare curios sunt cat de legal functionezi tu ca tatuator, sau suplier... cine doreste tot de la mine cumpara si poti scrie tot ce iti vine in minte.. sa nu mai spun ca si eu am cumparat de la tattoo suplies si am si factura acasa si acum 2 luni ca am avut urgent nevoie de ceva si nu am primit nici un certificat de conformitate.. i mai tacati gura ca nici tu nu stii ce vorbesti!!!! vezi ca la atatea postari ajungi membru gold... sa nu ratezi ocazia!!!!!! ai tu la toate sculele tale factura.. auzi la el ma... ia sa posteze aici cineva care mai are certificate de originalitate.. doar cei care au micjy sharpz.. atat... si cu alceva ce te mai poti lauda?? ia ataseaza tu certificatul tau de inreguistrare si functionare ca tatuator!!! esti un tampit magar! ca unii vand prostii si sa aflat, si am aflat si eu si incerci sa imi strici imaginea din toata puterea.. ei nu vei reusii prietene ca sunt mult mai serios decat crezi tu.. cand vei cumpara de la mine si nu va fi in regula atunci sa postezi prostiile tale pe forum.. pana atunci ciocu mic ca eu cel putin m-am saturat de tampeniile tale...tot dai din cioc ca papagalul si nu ai ai aratat nici un interese de nici un produs tattoo!!! o sa aflu cine esti si te voi posta pe forum sa te cunoasca lumea mai bine.. si sa stii in cine sa aiba incredere si in cine nu!

salutare tuturor,sant sebi - atti eu sant dezamagit de tine in mai multe prinvinte am cump de la tine 2 masinii in vara , si dezamgit total de masinile cuump de la tine ,iar factura nu miai dat deloc la ele garantie verbal,cand team sunat si tiam zis ca masina are o ceva prob lema miai zis ca treb sa platesc fiindac sant scumpe piesele, iar vopsele erau nu in flakonul lor original ci erau in alte flakoane care se pot cump si din farmacii si nu stiu vopsele ca era problema cu ele mai tot timpul, pana a trebuit sa schimb furnizorul de produse ca nu eram multumit de ele

mai sebi , sppune numele tau complet ca nu imi aduc aminte de tine.. de unde spui ca esti?? 2 aparate in vara???? man dar tu te pricepi la minciuni ca la nimeni nu am vandut 2 aparate.. poate ma confunzi cu altcineva.. am lista la toti clientii dar pe tine nu te gasesc acolo:)).. ma dar uite ce aduna omu cunostintele sa se revolte impotriva mea! =)) vine sa rad de voi atat de tampiti sunteti!

narcisistule , te lauzi ca esti cl mai tare din romania , la ce ?
na-i vandut 2 masinii atunci ce ai vandut suflete,tampit cine eu , dupa ce ai intepat oamenii cu chinezariile si iai minti ca sant din state, aia ce ie? bau bau.
ca sant oamenei care nu-si perimit masinii mai scumpe normal pt inceput ie bun si ala , dar de la om corect , si tepar este mare diferenta,macar nu mai mintii unii oamenii care cump sau au cump de la tine ca sant originale , china da,( no name,)om corect minciuni si numai minciuniii, si vorbesti de altii.


nu am mintit pe nimeni, iti spun.. daca tu pretinzi ca ai luat de la mine chinezarie inseamna ca esti un zgarcit care nu investeste deloc , doar vrea sa scoata bani din tatuaj cu minime necesare.. mai prieten eu stiu artisti care fac acasa si au mai multe decat ai tu sau unele saloane din tara!.. si mi-am adus aminte , cand am facut firma sm pus pe site ca firma autorizata etc... imediat am primit un mesaj exact cu aparate de 2 dollari .. adica ce ai scris mai inainte.. pai sincer imi dai de gandit ca nu esti nici un fel de sebi din constatnta, fiiindca ti-am trimis un mail, ca m-am gandit mana cui e in afacere... si ai zis ca tu nu esti.. ca tu esti unu din bucuresti... acum constanta... este exact la fel compus si mesajul cum ai scris tu. aceasi stil.. dar ma uit pe site si daca am postezz aici sa faca si cititorii forumului diferenta, .. deci ne-am lamurit... acum cumpewri chinezaria lui bimbi la 100 euro ( 390 ron).. este ok.. aceasi produs .. multa bafta!!!! am masini duin sua la 280-300 ron:)))) nu chinezarie!!!!!! Smile)
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 7:26 am

din pacate am sters mesajul de pe site...Sad si vroiam sa postez sa vada toti ca aceasi poveste , doar sub alt nume! acum asta e..
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 7:52 am

ACUM VA POVESTESC O INTAMPLARE DE A MEA.. CA NU AM FACUT NICI UN FEL DE DEZVALUIRI CA SA NU STRIC IMAGINEA LA NIMENI.. DAR DACA ATI PUS UNII GANDD RAU PE MINE HAI SA ARATAM DIFERENTA SI CALITATEA INTRE MINE SI BIMBI
DECI CA APARATELE CHINEZESTI V-AM LAMURIT
LA MINE 200 RON
LA BIMBI 100 EURO
IN CONTINUARE POVESTEA MEA.. LA INCEPUT CAND AM CUNOSCUT PE BIMBI AM VAZUT CA E BAIAT FAIN SI TOATE CEL BUNE AVEAM DESPRE EL SI AM CREZUT CA VOM COLABORA INTRE NOI, NE MAI AJUTAM POATE NU ARE EL CEVA SI AM EU, SI SCHIMBAM MARFA SA NU PIARDA NICI EL NICI EU CLIENTII SI, SINCER AR FI FOST FRUMOS SI UN GEST DE RESPECTAT INTRE SUPPLIERI... DAR ;A O AFACERE, MI-AM DAT SEAMA CE FEL DE OM E CAND E VORBA DE BANI! VA POVESTESC SI FA ATASEZ SI DOVADA SA VA UITATI SI VOI POATE ATI CUMPARAT SI VOI ACEL PRODUS DE LA EL! DECI ERA VORBA DE UN SCHIMB.. AM DAT UN APARAT TATTOO PT UN SET DE 14 CULORI DE 30 ML... ADICA ASA A PROMIS EL.. LA PRET AVEAU ACEASI VALOARE...
A ADUS TUSURILE, CAND AM VAZUT SINCER A DISPARUT TOATA POFTA MEA DE AFACERI SI DE COLABORARE. NU AM SPUS NIMIC AM ZAMBIT SI ATAT.. CA NU IMI PLACE SA MA IAU DE OAMENI.. SI UITE DEACEA UNII INTODEAUNA S-AU GANDIT CA SUNT FRAIER. DAR NU SUNT.. ATUNCI M-AM GANDIT CA NU VOI MAI FACE NICIODATA AFACERE CU ACEST OM.. DACA FRAIEREA PE UNU CARE NU I-L CUNOSTEA, NU PE MINE CU CARE DOREA SA COLABOREZE... MA ROG
HAI CA NU AM NIMIC CU TUSURILE SUNT BUNE, NU CELE MAI BUNE DAR SUNT BUNE, ( EX: ACUM AS FI PUTUT SPUNE SI EU CA NU SUNT BUNE DAR NU MINT CUM FAC UNII DIN FORUM!) PROBLEMELE ERAU URMATOARELE : DIN SETUL DE 14 CULORI ERAU 10 NUANTI SI 4 DUBLURI.. PAI ASA ARATA UN SET DE CULORI??? IA SPUNESTI SI VOI.. CA EU TRIMIT 14 NUANTE DIFERITE DACA E VB DE SET!!! AL DOILEA PROBLEMA, E OK A FOST AMBALAT IN STICLE FARMACEUTICE, EI NU ARE NIMIC CA CONTEAZA CE E IN EL, LA URMA URMEI, CA ORICUM STICLUTELE FARMACEUTICE SUNT STERILE, PROBLEMA ERA URMATOAREA: IN LOC DE 30 ML / CULOARE ERAU DOAR 20 ML SI IN 3 AMBALAJE ERAU DOAR 80% DE PIGMENTI ADICA LIPSEAU! FACETI SI VOI SOCOTEALA 140 ML DE PIGMENT!! AU LIPSIT!!!! AICI VORBIM NOI DE TZEAPA SAU CORECTITUDINE. AU LA CINE AM TRIMIS TUS POATE SA MASOARE CANTITATEA, SI NU V-A SPUNE NICIODATA CA AU LIPSIT!!!! AICI INCEPI SA TE INTREBI CINE E CORECT SI CINE NU
SPRE NOROCUL MEU AM PASTRAT SI PENTRU MINE UN ROZ SI AM FACUT SI O POZA IN COMPARATIE CU MARFA CARE VAND EU SI MARFA CARE AM LUAT! ASTA E DOAR CE MI S-A INTAMPLAT MIE! IAR DE LA CLIENTII MEI AM AUZIT SI INTAMPLARI MAI MARI.. SAU SA NUMESC TZEPE!!!! IMAGINILE VORBESC DE LA SINE!

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Dsc00369800x600th8.thArticole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Dsc00373800x600tg6.th
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 9:31 am

nu stiu ce tot ai cu persoana asta bimbi,ce am citit eu esti tare complexat de el , iti place asa mult de el , ie iar o alta tampenie scrisa de tine,daca zici ca ai facut schimb cu el ,nu vad nimic rau in asta si el tia zis ca are 30 ml treb sa fii tare idiot,daca tot esti in bransa asta sa crezi ca are 30 ml , minti ca de obicei si , ca altceva nu stii sa spui decat atacand pe cineva,vopsele sant tot de la chinezi (intense ), ca au postat pe site asta ,nu din sua, ai mentionat un lucru care intradevar respct pe ideea ta, dar aici este vorba total de sper tine si nu despre altcineva , eviti sa da-i un raspuns la intrebarile adresate ti-e, eu cand am cump de la o masina provenienta china , cel putin mi-a zis ca-i chinezesc , nu cum ai facut tu alti clientii care vad ca deja ai primit anumite reclamatii, si nu ie singurul , imi sant si prietenii cativa din ei , ca sant oamenii care ti-au ndat banii , nu altceva si fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu banii , si daca are un of , are tot dreptul,iar masinii din state nu ai credema ti-am studiat site -ul indelung , nimic , ai un model (i max) atat, restul stii de unde provin, .
iar in legatura cu bimbi . iar minti ca de obicei, efectiv nu ai ce spune cred ca te depasesc anumite intrebari,fii barbat si dovedeste ca esti legal in primul rand , ca nu esti! , si iar minti,si ti-am mai zis nu-ti face reclama defaimand pe altcineva , ca nu esti nici tu mai deosebit fata de nimeni , pe tine toata lumea te-a intepat , cel putin am vazut ca bimbi nu te-a atacat, si nici n-am auzit sa fii facut asta, poate suferi de sindromul bimbi, ie grav atunci , iti recomand sa faci un tratament ceva poate ti-e util pe viit.deci nu mai mintii, ca tine poate pt cei care fac home made da ,ii poti traduce, dar sa fim seriosi.istorie am citit destul la viata mea , vad ca si la asta imi scrii,te pricepi, la istorie.nu gluma

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 9:47 am

si apropo cum se numeste firma ta?

, ca nu stiu daca esti serios poate imi dai si mie sas tiu macar.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 10:03 am

deep feeling tattoo a scris:nu stiu ce tot ai cu persoana asta bimbi,ce am citit eu esti tare complexat de el , iti place asa mult de el , ie iar o alta tampenie scrisa de tine,daca zici ca ai facut schimb cu el ,nu vad nimic rau in asta si el tia zis ca are 30 ml treb sa fii tare idiot,daca tot esti in bransa asta sa crezi ca are 30 ml , minti ca de obicei si , ca altceva nu stii sa spui decat atacand pe cineva,vopsele sant tot de la chinezi (intense ), ca au postat pe site asta ,nu din sua, ai mentionat un lucru care intradevar respct pe ideea ta, dar aici este vorba total de sper tine si nu despre altcineva , eviti sa da-i un raspuns la intrebarile adresate ti-e, eu cand am cump de la o masina provenienta china , cel putin mi-a zis ca-i chinezesc , nu cum ai facut tu alti clientii care vad ca deja ai primit anumite reclamatii, si nu ie singurul , imi sant si prietenii cativa din ei , ca sant oamenii care ti-au ndat banii , nu altceva si fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu banii , si daca are un of , are tot dreptul,iar masinii din state nu ai credema ti-am studiat site -ul indelung , nimic , ai un model (i max) atat, restul stii de unde provin, .
iar in legatura cu bimbi . iar minti ca de obicei, efectiv nu ai ce spune cred ca te depasesc anumite intrebari,fii barbat si dovedeste ca esti legal in primul rand , ca nu esti! , si iar minti,si ti-am mai zis nu-ti face reclama defaimand pe altcineva , ca nu esti nici tu mai deosebit fata de nimeni , pe tine toata lumea te-a intepat , cel putin am vazut ca bimbi nu te-a atacat, si nici n-am auzit sa fii facut asta, poate suferi de sindromul bimbi, ie grav atunci , iti recomand sa faci un tratament ceva poate ti-e util pe viit.deci nu mai mintii, ca tine poate pt cei care fac home made da ,ii poti traduce, dar sa fim seriosi.istorie am citit destul la viata mea , vad ca si la asta imi scrii,te pricepi, la istorie.nu gluma
se vede ca nu ai avut tus de calitate in viata ta! intenze e la 30 ml si tusul lui bimbi care spunea el ca e la 30 ml e de fapt la 20 ml si se vede si diferenta de marime.. am spus arata certificatul tau sa te cred.. ca am mai zis ba intrii cu id asta ba cu celalat si povestesti tampenii
eu nu iti sunt dator cu nimic , nu tre sa iyti dovedesc nimic. daca cineva care a cumparat cu adevarat de la mine si am tzepuit astept sa posteze aici.. ai auzit abureli.. ce am cu bimbi?? nimic. doar ca mi-am dat seama oricat sa minti ..tu esti bimbi si de la bun inceput ai vrut sa ma incurci! atat pana nu te lamuresti si tu sa te cunosca lumea esti un nimeni ! cum au zis si altii si eu!
sincer nu stiu de unde provin restul masinilor.. imi spui tu probabil.. sau sa ghiesc?? china o fi?? lasa ma vrajeala ca am factura din sua. tu stii ce inseamna?? esti ca o manea veche inb plm tot te repeti!
hai logheaza te si cu celalt id si ma spune cate ceva sa ma distrez si eu!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 10:06 am

deep feeling tattoo a scris:si apropo cum se numeste firma ta?

, ca nu stiu daca esti serios poate imi dai si mie sas tiu macar.
apropo nu am vazut atasat certificatul tau de functionare sau inregistrare.. cand vad iti trimit al meu! daca tu nu poti dovedii cine esti cu NIMENI nu stau de vorba!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 10:11 am

fiecare care a luat tzapa de la mine sa posteze numele real sa le cunosc si eu.. ca 90% dintre clienti inca tot de la mine cumpara.. au plecat la celalalt cei pe care nu am servit cu 10 ace.. ca acele se vand la cutii de 50 ace! si cam atat.. nu tre sa iei de la mine nimic.. asa ca nu ma mai face la cap.. ca mai scotocesc intre povesti si iti mai povestesc una cu aparatele originale micky sharpz sau fake??? oricum asta e acum situatia. traim printre tarani ca tine... care habar nu are ce inseamna un tus la 20 sau la 30 ml si nu stie diferenta dintre ele ca si caliutate!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 10:22 am

pana la urma ai inteles diferenta de produse si calitate??? ca tu nu citesti ce postez eu.. iei un subiect care te doare te agheti de el si vorbesti intruna ca papagalul.. si eviti si sa te prezinti.. pe mine cel putin ma cunosc oamenii.. si personal.. pe tine nici dracu nu te stie Smile)
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 10:27 am

si in al doilea rand, poate nici asta nu ai vazut, sau te intereseaza doar sa te iei de mine, dar oricum cine a citit sunt de acord ca te ai luat de mine intentionat, deci in al doilea rand daca cineva are probleme cu produsele ce le trimit eu, mi le trimite inapoi si il schimb sau repar... asa ca plangeri nu cred ca exista.. doar in mintea ta tampita.. cu care incerci sa ma faci de .... esti singurul asa interesat de mine.. doar asa de curiozitate! si nu vei inceta niciodata ca ai facut o fixatie pentru mine!! si am zis stiu cine esti.. asa ca nu are rost sa spui ca esti altu.. maine fa un cont cu numele adevarat si intra si cu ala si hai sa continuam.. ca eu mai am multe de povestit!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 4 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum