Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

+6
articole tattoo
geta
deep feeling tattoo
tattooman
dragon
Ova-Tattoo Art
10 participanți

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Puteti gasi undeva in Romania preturi mai mici?

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Vote_lcap10%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 20
 
 
Sondaj inchis

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Dum Dec 14, 2008 7:43 am

asa cum zici tu doar aparatele de tatuat micky sharpz sunt insotite cu certificat, eu am luat atat din sua cat si din china si nici unu nu a trimis certificate de conformitatea sau cum se numesc.. si poti incerca si tu sa vezi daca primest.. dar sansele sun 0,2 %... sa faci si tu odata un site si sa afisezi numarul tau de telefon si te vei lamurii .. cand aproape zilnic suna dupa orele 10 noaptea si chiar si mai tarziu.. de acea am scos.. este formular de contact si cine doreste sa comande va primii nr de tel.. nu te stresa pt asta...oricum vestea mea de incredere circula in tara , imi pare rau ca tu nu ai auzit de mine.. sau poate ai auzit... nu stiu.. eu nu vreau sa conving pe nimeni sa cumepre de la mine.. cine vrea cumpara cine nu cauta altundeva.. nu este nici o suparare.. oricum cine nu are incredere , nu va avea niciodata..... dar poti venii si personal la mine daca doresti sa cumperi ceva ca nu ma ascund de nimeni.. ma contactezi , vi in tg mures si ma duc si te iau de la gara sau unde esti... si sa aflii de la mine ca au fost multi clienti personal la mine. din bucuresti, bistrita sibiu, medias,odorheiu secuiesc, m-ciuc ..atat imi vine in minte acum..... si cunosc personal si cateva mari artisti din tara, care au si cumparat de la mine dar nu pot dezvaluii numele lor..asta e o politica de confidentialitate a firmei... deci degeaba incerci sa ma infunzi cu tot felul de prosstii.. ma stiu cel mai bine votat suplier din tara anul asta, si cu cele mai mici preturi.... bine man, daca tu pretinzi ca nu esti suplier de si asta am inteles dintre toate postarile... poate am dreptate poate nu.. ma rog... poate candva la vreo conventie tattoo ne vom intalni si personal si mai bem si noi o bere si discutam si noi ca intre artisti Wink eu am incehiat explicatiile , oricum nu am fost dator la nimeni sa le explic dar am facut ca am observat ca daca nu interveneam incercai sa ma faci de tot felul.. daca nu ai increder e treaba ta oricum... sorry daca am fost mai aspru cateodata... cu stima
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Dum Dec 14, 2008 12:04 pm

articole tattoo a scris:asa cum zici tu doar aparatele de tatuat micky sharpz sunt insotite cu certificat, eu am luat atat din sua cat si din china si nici unu nu a trimis certificate de conformitatea sau cum se numesc.. si poti incerca si tu sa vezi daca primest.. dar sansele sun 0,2 %... sa faci si tu odata un site si sa afisezi numarul tau de telefon si te vei lamurii .. cand aproape zilnic suna dupa orele 10 noaptea si chiar si mai tarziu.. de acea am scos.. este formular de contact si cine doreste sa comande va primii nr de tel.. nu te stresa pt asta...oricum vestea mea de incredere circula in tara , imi pare rau ca tu nu ai auzit de mine.. sau poate ai auzit... nu stiu.. eu nu vreau sa conving pe nimeni sa cumepre de la mine.. cine vrea cumpara cine nu cauta altundeva.. nu este nici o suparare.. oricum cine nu are incredere , nu va avea niciodata..... dar poti venii si personal la mine daca doresti sa cumperi ceva ca nu ma ascund de nimeni.. ma contactezi , vi in tg mures si ma duc si te iau de la gara sau unde esti... si sa aflii de la mine ca au fost multi clienti personal la mine. din bucuresti, bistrita sibiu, medias,odorheiu secuiesc, m-ciuc ..atat imi vine in minte acum..... si cunosc personal si cateva mari artisti din tara, care au si cumparat de la mine dar nu pot dezvaluii numele lor..asta e o politica de confidentialitate a firmei... deci degeaba incerci sa ma infunzi cu tot felul de prosstii.. ma stiu cel mai bine votat suplier din tara anul asta, si cu cele mai mici preturi.... bine man, daca tu pretinzi ca nu esti suplier de si asta am inteles dintre toate postarile... poate am dreptate poate nu.. ma rog... poate candva la vreo conventie tattoo ne vom intalni si personal si mai bem si noi o bere si discutam si noi ca intre artisti Wink eu am incehiat explicatiile , oricum nu am fost dator la nimeni sa le explic dar am facut ca am observat ca daca nu interveneam incercai sa ma faci de tot felul.. daca nu ai increder e treaba ta oricum... sorry daca am fost mai aspru cateodata... cu stima

in fine paote am sa vin la tg mures sa cump de la tine,si miar place sa ne intalnim, poate asa ar fii cel mai bine, iar in unele cazuri nu ai dreptate sa stii ,nu cunosc clientii tai , si tiam mai spus nu terb sa te lauzi singur, lasa clientii sa faca asta , iar referitor la explicatii , nu miai spus nimic interesant din punctul meu de vedere, si ai deviat de la subiect , in fine asta ie ....!, tiam mai zis nu sant supplier , si nici nu ma interesat sa fac asta. erau intrebari normale care au fost puse de un eventual client , si doream anumite informatii despre firma ta , atat, iar la la camera de comert credema se poate afla multe chestii in momentul in care vrei sa aflii ceva sau sa cump , dute si vezi ce usor se poate afla anumite informatii despre o firma , , cu alte cunvinte respect pt ce a ce faci , dar fa-o intr-un mod transparent , ca este in beneficiul tau, respect george

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Dum Dec 14, 2008 12:40 pm

articole tattoo a scris:hai sa lasam aburerile si sa inchidem discutia asta tampita.. eu inca nu am auzti ca cineva sa se intereseze la camera de comerti inainte sa cumpere aparatura de tatuat.. si am clienti cu sutele.. sa lasam prostia.. ca e pentru tarani cu 2 clase ce discutam aici.. eu stiu 100% ca esti suplier si poate esti si invidois pe mine, dar nu are rost.. daca esti serios ai clientela ta eu am pe a mea... si in al doilea rand nu ai de unde sa stii cum se numeste srl ul meu... eu iti doresc sa-ti meraga bine afacera si cu asta am incheiat topicul si discutiile.. sa ai bafta!

clienti cu sutele , hai sa fim seriosi , nu sant in romania atatia tatuatori , ca sa poti afirma acest lucru , iar sa ai comenzi din alte tari , imi este f greu sa cred acest lucru fiindca se intelege multe din ce ai tu postat tu pe site , sa fim realisti fiindca multi n-ar crede asta, multe se pot spune , si putine realiza.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Dum Dec 14, 2008 12:59 pm

articole tattoo a scris:asa cum zici tu doar aparatele de tatuat micky sharpz sunt insotite cu certificat, eu am luat atat din sua cat si din china si nici unu nu a trimis certificate de conformitatea sau cum se numesc.. si poti incerca si tu sa vezi daca primest.. dar sansele sun 0,2 %... sa faci si tu odata un site si sa afisezi numarul tau de telefon si te vei lamurii .. cand aproape zilnic suna dupa orele 10 noaptea si chiar si mai tarziu.. de acea am scos.. este formular de contact si cine doreste sa comande va primii nr de tel.. nu te stresa pt asta...oricum vestea mea de incredere circula in tara , imi pare rau ca tu nu ai auzit de mine.. sau poate ai auzit... nu stiu.. eu nu vreau sa conving pe nimeni sa cumepre de la mine.. cine vrea cumpara cine nu cauta altundeva.. nu este nici o suparare.. oricum cine nu are incredere , nu va avea niciodata..... dar poti venii si personal la mine daca doresti sa cumperi ceva ca nu ma ascund de nimeni.. ma contactezi , vi in tg mures si ma duc si te iau de la gara sau unde esti... si sa aflii de la mine ca au fost multi clienti personal la mine. din bucuresti, bistrita sibiu, medias,odorheiu secuiesc, m-ciuc ..atat imi vine in minte acum..... si cunosc personal si cateva mari artisti din tara, care au si cumparat de la mine dar nu pot dezvaluii numele lor..asta e o politica de confidentialitate a firmei... deci degeaba incerci sa ma infunzi cu tot felul de prosstii.. ma stiu cel mai bine votat suplier din tara anul asta, si cu cele mai mici preturi.... bine man, daca tu pretinzi ca nu esti suplier de si asta am inteles dintre toate postarile... poate am dreptate poate nu.. ma rog... poate candva la vreo conventie tattoo ne vom intalni si personal si mai bem si noi o bere si discutam si noi ca intre artisti Wink eu am incehiat explicatiile , oricum nu am fost dator la nimeni sa le explic dar am facut ca am observat ca daca nu interveneam incercai sa ma faci de tot felul.. daca nu ai increder e treaba ta oricum... sorry daca am fost mai aspru cateodata... cu stima


o firma care se considera una (cea mai tare din piata din romania) si care are un site ,se respecta , informeaza eventualii clientii (poate se uita pe site si ia placut ceva , si vrea sa comande) unde este sediul , un nr de tel ,care sa intrebe anumite informatii, dar cand vede ce modalitate de contact , (uitate firmele tari care vand produse) , acolo n-ar treb sa zica ca se suna tarziu sii deranjeaza poate persoana in cauza?
deci cu alte cuvinte este, ca se lasa pagubas , iar ce am observat ca te lauzi prea tare cu anumite chestii, daca ie asa felicitari , dar tiam mai zis , lasa sa faca asta altii nu tu , nu tu esti in masura sa-ti faci o imgine in domeniul asta , ci clientii, un argument care sa-mi de-a de inteles ca ma insel nu am primit ,deci ai dreptate cand ai zis ca nu are rost aceasta discutie , parea mi-am formato deja , nu esti in corect cu actele, iar cum ai mentiionat ca pe factura se calc tva, ca persoana fizica nu se plateste tva , ci un impozit pe an dupa declaratiile efectuate pe incasari si cheltuieli , deci nu te-ai informat corect, iar la partea juridica nu esti in tema , si mi-ai raspuns la ceteva intrebari cu alte intrebari , cu care ai incercat sa ma contrazici , dar un argument concret nimic,chiar ca nu mai are rost sa discutam pe tema asta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Dum Dec 14, 2008 1:06 pm

deep feeling tattoo a scris:
articole tattoo a scris:asa cum zici tu doar aparatele de tatuat micky sharpz sunt insotite cu certificat, eu am luat atat din sua cat si din china si nici unu nu a trimis certificate de conformitatea sau cum se numesc.. si poti incerca si tu sa vezi daca primest.. dar sansele sun 0,2 %... sa faci si tu odata un site si sa afisezi numarul tau de telefon si te vei lamurii .. cand aproape zilnic suna dupa orele 10 noaptea si chiar si mai tarziu.. de acea am scos.. este formular de contact si cine doreste sa comande va primii nr de tel.. nu te stresa pt asta...oricum vestea mea de incredere circula in tara , imi pare rau ca tu nu ai auzit de mine.. sau poate ai auzit... nu stiu.. eu nu vreau sa conving pe nimeni sa cumepre de la mine.. cine vrea cumpara cine nu cauta altundeva.. nu este nici o suparare.. oricum cine nu are incredere , nu va avea niciodata..... dar poti venii si personal la mine daca doresti sa cumperi ceva ca nu ma ascund de nimeni.. ma contactezi , vi in tg mures si ma duc si te iau de la gara sau unde esti... si sa aflii de la mine ca au fost multi clienti personal la mine. din bucuresti, bistrita sibiu, medias,odorheiu secuiesc, m-ciuc ..atat imi vine in minte acum..... si cunosc personal si cateva mari artisti din tara, care au si cumparat de la mine dar nu pot dezvaluii numele lor..asta e o politica de confidentialitate a firmei... deci degeaba incerci sa ma infunzi cu tot felul de prosstii.. ma stiu cel mai bine votat suplier din tara anul asta, si cu cele mai mici preturi.... bine man, daca tu pretinzi ca nu esti suplier de si asta am inteles dintre toate postarile... poate am dreptate poate nu.. ma rog... poate candva la vreo conventie tattoo ne vom intalni si personal si mai bem si noi o bere si discutam si noi ca intre artisti Wink eu am incehiat explicatiile , oricum nu am fost dator la nimeni sa le explic dar am facut ca am observat ca daca nu interveneam incercai sa ma faci de tot felul.. daca nu ai increder e treaba ta oricum... sorry daca am fost mai aspru cateodata... cu stima


o firma care se considera una (cea mai tare din piata din romania) si care are un site ,se respecta , informeaza eventualii clientii (poate se uita pe site si ia placut ceva , si vrea sa comande) unde este sediul , un nr de tel ,care sa intrebe anumite informatii, dar cand vede ce modalitate de contact , (uitate firmele tari care vand produse) , acolo n-ar treb sa zica ca se suna tarziu sii deranjeaza poate persoana in cauza?
deci cu alte cuvinte este, ca se lasa pagubas , iar ce am observat ca te lauzi prea tare cu anumite chestii, daca ie asa felicitari , dar tiam mai zis , lasa sa faca asta altii nu tu , nu tu esti in masura sa-ti faci o imgine in domeniul asta , ci clientii, un argument care sa-mi de-a de inteles ca ma insel nu am primit ,deci ai dreptate cand ai zis ca nu are rost aceasta discutie , parea mi-am formato deja , nu esti in corect cu actele, iar cum ai mentiionat ca pe factura se calc tva, ca persoana fizica nu se plateste tva , ci un impozit pe an dupa declaratiile efectuate pe incasari si cheltuieli , deci nu te-ai informat corect, iar la partea juridica nu esti in tema , si mi-ai raspuns la cateva intrebari cu alte intrebari , cu care ai incercat sa ma contrazici , dar un argument concret nimic,chiar ca nu mai are rost sa discutam pe tema asta

eu nu incerc sa te infund ca n-am motiv , tu nu-ti ifaci o imagine care nu da incredere eventualilor clientii,iar o alta chestie este ca, ce clienti ai asta este altceva , dar pt viitorii potentiali clienti ce ie ?

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Dum Dec 14, 2008 1:19 pm

articole tattoo a scris:uite cateva raspunsuri simple
- in primul rand prietenul meu deep feeling tattoo in romania nu se omologheaza aparate tattoo si sa nu imi spui tu mie ca ai aparat de tatuat omologat la opc sau unde pretinzi tu.. tu incerci sa incurci lucrurile
- daca vroiai sa cumperi de la mine pana acum ma gaseai ca am sute de anunturi postate, dar probabil tu esti clientul lui XXX si ti partea... asta este.. pe mine nu ma intereseaza deloc.. atat timp cat nu se mai baga in treburile mele cu mesajele si mailurile lui!! stie el despre ce vorbesc si stie si ce abureli baga la clienti care imi sunt clienti.. eu am firma si pot sa dau factura, prietenul meu.. sunt printre putinele firma autorizate in acest domeniu..
de ce nu afisez numar de telefon?? iti spun eu.. pentru ca unii sunt atat de magari si betii ca isi uita ca e ora 2 ceasul noaptea si suna in continuu si daca ma trezesc si ridic telefonul sunt atat de betii incat nu inteleg nici eu ce doresc..
de ce nu afisez datele firmei?? asta te macina sa imi poti face rau din invidie?? atati invidiosi sunt la noi in acest domeniu incat chiar de ciuda trimit opc ul pe tine si tot felul de controale.. de asta nu afisez... cand cumperi primesti factura si garantie la produse si daca se strica se rapara sau se inlocuieste.. daca a trecut de termenul de garantie tot o sa repar pe costul clientului si nu solicit taxe de manopera doar pt piese schimbate, adica piesele se platesc.. acum poti cauta pe tot internet sa vezi cineva iti va face astea pt produsele achizitionate de la el??? ei nu prea cred.. unii nici maca nu se straduiesc sa-ti de factura!!! dar daca esti chiar asa de priceput in domeniu atunci stii despre ce vorbesc.. daca nu atunci sa te lamuresti prima data si dupa aia intra in discutii.. si sa-ti mai spun o veste, sunt cel mai bun supplier din tara si am cei mai multi clienti, chiar si cei care cumparau de la alte firme au venit la mine.. si daca te uiti bine nu sunt toat produsele chinezarie cum sustii tu.. multe produse am adus si din sua... asa ca mai cauta pe net si vei da de furnizori din sua... ahh si mai am o banuiala.. poate esti unu dintre clientii neseriosi care au vrus sa cumpere ceva si sau razgandit si duoa aia nu te am mai servit.. eu permit acest lux daca odata ai facut figura cu mine data viitoare nu te mai servesc cu nimic.. dar poate nu esti.. poate esti unu dintre concurentii mei si te doare.. era doar un gand.. sunt multi in aceasta situatie si .. se bucura ceilalti supliers... prietene tara e mare si toti avem loc in el.. cand te uiti la fiecare colti de strada este o farmacie sau o carciuma si nu se omoara intre ei... sau ma gandesc ca te intrebi de ce nu am aparate micky sharpz.. iti raspun si la asta .. pana vinzi un micky sharpz , dai faliment! unii ar negocia si din 200 ron..... pai cam asta e piata romaneasca de tatoo .. asa ca nu ai de ce sa ai pretentii mai mari.. seriozitatea lasa de dorit din partea clientilor prietene, pana asta nu se remediaza, mai mult de atat nu pot oferii... am si clienti foarte seriosi dar nu toti sunt ca ei.. din pacate... eu nu m-am luat de nimeni si nici nu voi face ca sunt un om cu suflet si de treaba, si intodeauna m-am gandit ca toti care suntem artisti sau suplier ar trebuii sa facem o comunitate nu se ne dam in cap... in alte tari exista aceasta prietenie dar la noi nu... din cauza invidiei... mai mult de atatea explicatii nu iti pot da... sa ai mult noroc si sarbatori fericite.. la fel pt toti artistii din romania.. ps si eu mai fac cate un tatuaj:P
am uitat sa iti ovestesc despre credibilitate! cand cineva achizitioneaza marfa de aprox 2500 ron si iti plateste in avans, atunci inseamna ca esti de incredere.. deci cred ca sunt...asa ca pana acum cei care au luat de la mine inca nu s-au plans! cu stima

tel se poate inchide dupa ora 22, sau se poate pune ca comenzi se fac intre orele 9-22 de exp, dupa care inchizi .mai simplu de atat nu se poate , (nu te stresa), iar controalele opc sau mai stiu pe cine , deci cineva care citeste ce ai scris isi da singur seama ca nu esti in reglula, iar o intrebare de a mea , de ce ti-e frica de controale daca tot spui ca esti legal, ? daca vine un control opc sau altele si esti in regula atunci nu ai de ce sa-ti fie teama, iar la certificatde garantie pe ce baza este facuta ea, dupa ce documentatie este facuta ,daca nu ai originalul , ( poate facuta la calc ), asa se poateiar referitor la ce ai spus tu mai sus despre tatuatorii si supplieri sant perfect de acord cu tine, si respect pt ideea asta,iar daca zici ca se plateste in avans fati la site comenzi online, atunci poti sa zici ca esti cel mai tare din romania. pana atunci...............!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Dum Dec 14, 2008 8:36 pm

prietene tu esti om cu acte in regula.. in afar de tine nimeni nu e legal in tara.. nu mi frica nici de tine si nici de opc.. ai luat si tu un micky sharpz si te spargi de laude.. ca taranii.. ce sa mai spun.. cine a cumparat de la mine stie ce fel de om sunt.. ai cumparat ceva de la mine?? si atunci ce tot spui tampenii.. daca cumparai primei si factura stampilata semnata de firma mea... eu nu vreau sa te conving.. cumperi de unde vrei tu! sunt curieo daca si pe celalate marci ai certificate.. tare curios sunt cat de legal functionezi tu ca tatuator, sau suplier... cine doreste tot de la mine cumpara si poti scrie tot ce iti vine in minte.. sa nu mai spun ca si eu am cumparat de la tattoo suplies si am si factura acasa si acum 2 luni ca am avut urgent nevoie de ceva si nu am primit nici un certificat de conformitate.. i mai tacati gura ca nici tu nu stii ce vorbesti!!!! vezi ca la atatea postari ajungi membru gold... sa nu ratezi ocazia!!!!!! ai tu la toate sculele tale factura.. auzi la el ma... ia sa posteze aici cineva care mai are certificate de originalitate.. doar cei care au micjy sharpz.. atat... si cu alceva ce te mai poti lauda?? ia ataseaza tu certificatul tau de inreguistrare si functionare ca tatuator!!! esti un tampit magar! ca unii vand prostii si sa aflat, si am aflat si eu si incerci sa imi strici imaginea din toata puterea.. ei nu vei reusii prietene ca sunt mult mai serios decat crezi tu.. cand vei cumpara de la mine si nu va fi in regula atunci sa postezi prostiile tale pe forum.. pana atunci ciocu mic ca eu cel putin m-am saturat de tampeniile tale...tot dai din cioc ca papagalul si nu ai ai aratat nici un interese de nici un produs tattoo!!! o sa aflu cine esti si te voi posta pe forum sa te cunoasca lumea mai bine.. si sa stii in cine sa aiba incredere si in cine nu!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Dum Dec 14, 2008 10:04 pm

INAINTE SA MA SCOTI O VORBA ACUZATOARE SI PLINA DE INVIDIE , TE ROG SI TE RUGAM SA AFISEZI CERTIFICATUL TAU PENTRU APARAT TRADUS IN ROMANA SI APROBAT DE OPC.. DACA NU AI INCETEAZA CU TAMPENIILE, CA DEJA SA CONFIRMAT FAPTUL CA ESTI UNUL DINTRE SUPLIERII INVIDIOSI!!! APOI DACA MA SCOTI DIN SARITE O SA INCEP SA POSTEZ FACATURILE SI SMECHERIILE FACUTE DE CEI PE CARE ACOPERI... ASA CA SA CITESCA LUMEA.. EU CEL PUTIN NU AM MINTIT PE NIMENI! DACA VROIAI SA TE LEGI NEAPARAT DE CINEVA POATE LUAI SI UN ALT SUPLIER DAR PRIETENE M-AI TINITI PE MINE CREZAND CA TOATA LUMEA E PROST SI NU VEDE ACEST LUCRU!! DECI GARANTAT ESTI UNU CARE A PIERDUT PE URMA MEA. SI DUPA CUM AM ZIS O SA PIERZI SI MAI MULT IN VIITOR.. TE DUC PANA LA FALIMENT, SI TE SCOT SI DE PE PIATA CA BANUIESC CA NU AI AUTORIZATIE.. DOAR LIMBA ASCUTITA SI PLINA DE VENIN CA SARPELE..
SI GRIJA MARE CU OPC UL.. CA AM SI EU LIMITE DE RABADARE SI POATE RAMAI SURPRINS CA LA UNII O SA AJUNGA MAI REPEDE CA LA MINE!!!! EU ASTEPT FRATE! NU IMI PLACE SA FAC RAU LA OAMENI CUM AI TU INTENTIA DAR NU IMI DAI DE ALES... SI SA VEDEM CUI E FRICA DE OPC.. DACA AI TOTUL IN REGULA NU AI DE CE SA ITI FIE FRICA SAU LA CEILALTI SUPLIERI.. NU AM NIMIC DE ASCUNS.. AM FACTURILE SI CHITANTELE SI TOTUL E CORESPUNAZOT CU STOCUL! ATAT TIMP CAT NU AI LUAT NIMIC DE LA MINE NU AI CUM SA MA ACUZI! TE DOARE CA CIRCULA ZVONURI NEGRE DESPRE UNII! SI NU DESPRE MINE!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 15, 2008 12:38 am

mai ,,,deep feeling tattoo ,,,nu stiu cine esti si nimeni nu cred ca stie cine esti....atata timp cat esti un nimeni....incearca sa intelegi ca acest ARTICOLE TATTOO are clienti diplomati cum este Ovidiu ,eu care sunt atestat,,,si multi altii care nu dau doi bani pe parerea ta,,,,asa ca veziti de treaba ta ce faci tu acolo unde esti...fa cu rotring sau cu ce motorase mai ai tu si lasa forumul asta sa fie de oameni civilizati care se respecta intre ei si nu baga bete in roata la altii...Nu cred ca te intereseaza pe tine unde are sediu.....ce marime are.....aia a lui si alte chestii.......daca vrei sa facem razboi o putem face noi toti contra ta si nu vei avea numa de pierdut pentru ca noi suntem multi si tu esti unul.....atata timp cat ATTILA de la Articole tattoo nu atras teapa niciodata si lucram cu el de mult timp tu care nu stii nimic despre el nu ai ce vorbi si cu asta am incheiat subiectul. Ca tu esti un prieten de a lui Bimbi sau io stiu ce vrei sa faci tu ca sal infunzi pe attila si sal cresti pe Bimbi .....nu vei reusi niciodata. Attila are deja o imagine de milioane in fata noastra si tu poti sa faci nimic impotriva acestui lucru si sper sa intelegi asta in mod civilizat si cu asta am incheiat. Imi cer scuze Adminului, daca am scris ceva neadevarat sau indecent imi cer iertare in fata lui Ovidiu dar lasa-ne sa functionam asa cum stim noi ca e bine.Nu ne intereseaza parerea ta.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Lun Dec 15, 2008 1:40 am

voi altceva nu stiti decat sa va certati pe niste kkturi de aparate...ce plm mai conteaza daca sunt certificare sau nu dacasi face treaba a? pardon de expresiile folosite cer scuze
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Lun Dec 15, 2008 6:40 am

mersi morddor tattoo pentru sustinere. tot respectul. uite un adevarat artist cu acte in regula nu ca tine.. inca nu am vazut postat atestatul tau, nici certificatele tale de functionare ca tatuator.. deci esti un nimeni! ai dreptate si tu SMIRESMIRE, ne certam pe niste tampenii, pe care uni incearca sa dezvolte pana la maxim.. din cauza oamenilor de C** ca deep feeling , se duce tara de rapa.. intodeauna exista unu destept, ca el... asteptam cu curiozitate sa te prezint cu certificatele si sa nu te mai ascunzi dupa un nume aiurit. macar pe tine sa te creada lumea, daca eu sunt o fantoma pentru tine:))
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Lun Dec 15, 2008 6:52 am

morddor cand ai timp te rog sa raspunzi la o intrebare aici pe forum, ca sa inchizi gura definitiv la acest individ. ai primit factura si certificate de garantii pe aparatura care ai cumparat de la mine??? era stamplilata si semnata de firma mea? mersi frumos sispor la tatuat.. esti un adevarat client si prieten valabil.. ca si toti clientii mei. eu zilele astea plec in anglia si daca o sa prind deschis pe cei de la micky sharpz ca am adresa lor o sa aduc cateva aparate bune, nu facaturi... pana ma intorc va urez la toti un craciun fericit si la multi ani.. dar cred ca va mai scriu si din UK.. sa auzim numai de bine.
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 8:46 am

articole tattoo a scris:prietene tu esti om cu acte in regula.. in afar de tine nimeni nu e legal in tara.. nu mi frica nici de tine si nici de opc.. ai luat si tu un micky sharpz si te spargi de laude.. ca taranii.. ce sa mai spun.. cine a cumparat de la mine stie ce fel de om sunt.. ai cumparat ceva de la mine?? si atunci ce tot spui tampenii.. daca cumparai primei si factura stampilata semnata de firma mea... eu nu vreau sa te conving.. cumperi de unde vrei tu! sunt curieo daca si pe celalate marci ai certificate.. tare curios sunt cat de legal functionezi tu ca tatuator, sau suplier... cine doreste tot de la mine cumpara si poti scrie tot ce iti vine in minte.. sa nu mai spun ca si eu am cumparat de la tattoo suplies si am si factura acasa si acum 2 luni ca am avut urgent nevoie de ceva si nu am primit nici un certificat de conformitate.. i mai tacati gura ca nici tu nu stii ce vorbesti!!!! vezi ca la atatea postari ajungi membru gold... sa nu ratezi ocazia!!!!!! ai tu la toate sculele tale factura.. auzi la el ma... ia sa posteze aici cineva care mai are certificate de originalitate.. doar cei care au micjy sharpz.. atat... si cu alceva ce te mai poti lauda?? ia ataseaza tu certificatul tau de inreguistrare si functionare ca tatuator!!! esti un tampit magar! ca unii vand prostii si sa aflat, si am aflat si eu si incerci sa imi strici imaginea din toata puterea.. ei nu vei reusii prietene ca sunt mult mai serios decat crezi tu.. cand vei cumpara de la mine si nu va fi in regula atunci sa postezi prostiile tale pe forum.. pana atunci ciocu mic ca eu cel putin m-am saturat de tampeniile tale...tot dai din cioc ca papagalul si nu ai ai aratat nici un interese de nici un produs tattoo!!! o sa aflu cine esti si te voi posta pe forum sa te cunoasca lumea mai bine.. si sa stii in cine sa aiba incredere si in cine nu!

am vazut ca te-am atins la punctul sensibil,eu nu -ti incerc sa -ti distrug imaginea deloc , cum am mai mentionat,eram curios la cateva chestii nimic mai mult,nici sa -ti fac rau , dar vad ca ai anumite complexe referitoare la cateva aspecte,( ca sant supplier) nu sant am mai repetat de cateva ,ori daca tu astea consideri ca sant prostiii , sau tampenii pacat , un raspuns clar , si concret nimic , ce miai zis tu cred ca te-ai trezit cu o durere de cap in dim asta , si ti-ai varsat nervii pe mine , da o sa postez cateva chestii referitoare la documentatie , si n-ai facut bine ca mai provocat, eu ti-am cerut un raspuns simplu ,iar din ce te-am intrebat nu ai spus nimic nou la care puteai sa spui ceva scurt si concret , nu sa scrii o istoria ta despre vanzarile de produse, ce a ce nu ma intereseaza,dar tu ai extins subiectul , cine se simte amenintat ataca, asta cel mai bun mod de a te apara ,cu alte cuvinte nu stii sa dai un raspuns la o intrebare simpla, la concluzia asta am ajuns.da!data viit te rog alegeti cuvintele , ca eu nu m-am adresat urat la persoana ta, putin respect te rog ,

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 8:54 am

MorddorTattoo a scris:mai ,,,deep feeling tattoo ,,,nu stiu cine esti si nimeni nu cred ca stie cine esti....atata timp cat esti un nimeni....incearca sa intelegi ca acest ARTICOLE TATTOO are clienti diplomati cum este Ovidiu ,eu care sunt atestat,,,si multi altii care nu dau doi bani pe parerea ta,,,,asa ca veziti de treaba ta ce faci tu acolo unde esti...fa cu rotring sau cu ce motorase mai ai tu si lasa forumul asta sa fie de oameni civilizati care se respecta intre ei si nu baga bete in roata la altii...Nu cred ca te intereseaza pe tine unde are sediu.....ce marime are.....aia a lui si alte chestii.......daca vrei sa facem razboi o putem face noi toti contra ta si nu vei avea numa de pierdut pentru ca noi suntem multi si tu esti unul.....atata timp cat ATTILA de la Articole tattoo nu atras teapa niciodata si lucram cu el de mult timp tu care nu stii nimic despre el nu ai ce vorbi si cu asta am incheiat subiectul. Ca tu esti un prieten de a lui Bimbi sau io stiu ce vrei sa faci tu ca sal infunzi pe attila si sal cresti pe Bimbi .....nu vei reusi niciodata. Attila are deja o imagine de milioane in fata noastra si tu poti sa faci nimic impotriva acestui lucru si sper sa intelegi asta in mod civilizat si cu asta am incheiat. Imi cer scuze Adminului, daca am scris ceva neadevarat sau indecent imi cer iertare in fata lui Ovidiu dar lasa-ne sa functionam asa cum stim noi ca e bine.Nu ne intereseaza parerea ta.


normal noi nu ne cunoastem ,nu cresc pe nimeni, nu ling pe nimeni in ***,vad ca si tu esti c-am comlexat in anumite privinte,iti rept si tie nu incerc sa patez imaginea nimanui ,nici sa fac ceva impotriva cuiva, ci doream anumite raspunsuri la cateva intrebari,ce este asa de greu de inteles, daca este un forum civilizat si cu oamnei deschisi atrunci consider ca am pus cateva intrebari normale, nimic iesit din comun, citeste si tu mai bine ce am scris pe forum , si dupa aceea spuneti parerea ta , nu tampenii la care am observat ca nici macar n-ai inteles ideea intrebarilor, motorase rothring, nu am lucrat cu asa ceva , poate tu da,!deci un om care citeste si se gandeste putin la intrebari nu raspunde cu niste tampenii cum ai raspuns si tu la o intrebare pusa pt articole tattoo , si nu tie,deciii.............!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Lun Dec 15, 2008 9:07 am

am raspun dar din invidie si gezlozie nu ai fost atent.. daca cumparai de la mine vreodata primeai factura , originala, cu toate datele firmei.. e un raspuns foarte simplu.. toata noaptea am ras de postarile tale cu clientii.. la cat de invidios esti.. si deja ne-am dat seama cine esti! si sunt srl si sunt platitor de tva si tre sa pun si pe marfa tva.. faci pe conatbilul destept si habar nu ai.. ca doar ai pf. mai mai.... iti acoperi singur spatele sub alt nume! asteptam atestatul tau si certificatul tau de functionare, sa ne dam seama ca cine esti.. ca de ifrim razvan sau cum te numesti nu a auzit nimeni! doar tu singur vrei sa te convingi ca daca am sau nu actele in regula! eu am! tu ai ??? esti un tatuator la colt de strada. eu nu am nici un pic de respect fata de tine! daca esti destul de barbat cu acte in regula de ce nu postezi o poza cu certificatele tale?? iti spun eu de ce! ca esti un nimeni! nu ai facut nici tu bine ca te ai luat de mine. ca primul la care va face vizita opc ul, va fi cel pe care acoperi.. hai sa ne f** unu pe altu. eu fac fata! daca asta te incalzeste... ori azi si acum incetezi cu tampeniile ori sun contabila care are o functie importanta si la finante si iti spun eu tie ca maine se va deplasa garda financiara la reghin! asculta tu ce iti spun eu! eu nu pierd nimic prietene, si nu sunt dator sa postez tie datele firmei atat timp cat nu ai luat nimic de la mine sau nu ai cerut o factura proforma pe care sa achiti la banca! iti trimit daca vrei! dar daca in 7 zile nu achiti am tot dreptul sa te dau in judecata! hai sa te convingi ca am firma!cumpara un aparat de tatuat! nu ai observat ca te zbati aici singur ca tampitii! la mine sau pus vorbe bune de oameni importani! vi tu un nimic mare si vrei sa faci sa te creada lumea pe tine! astept documentatia ta! ca daca nu ai te-am facut!!!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Lun Dec 15, 2008 9:12 am

ei si nu am punct slab.. dora ca eu nu m-am luat de nimeni si nu imi place sa fiu batjocorit .. mai ales de unul care habar nu are... la inceput am vb cu stima dar parca ai prins aripi ca aia de la red bul si to mai tare incercai sa ma ..... eu am zis si mai spun odata , sa terminam prostia azi si acum.. ca eu fac fata provocarilor, si daca nu esti tu cine crdeed ca esti, eu nu vreau sa fac probleme saracului bimbi din cauza unui individ ca tine! ca la urma urmei e si el om.. si fiecare tre sa traiasca .. pe mine nu ma intereseaza el cum si ce vinde.. asa ca inceteaza atunci cu prostia!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 10:12 am

articole tattoo a scris:ei si nu am punct slab.. dora ca eu nu m-am luat de nimeni si nu imi place sa fiu batjocorit .. mai ales de unul care habar nu are... la inceput am vb cu stima dar parca ai prins aripi ca aia de la red bul si to mai tare incercai sa ma ..... eu am zis si mai spun odata , sa terminam prostia azi si acum.. ca eu fac fata provocarilor, si daca nu esti tu cine crdeed ca esti, eu nu vreau sa fac probleme saracului bimbi din cauza unui individ ca tine! ca la urma urmei e si el om.. si fiecare tre sa traiasca .. pe mine nu ma intereseaza el cum si ce vinde.. asa ca inceteaza atunci cu prostia!


de ce crezi ca eu vreau sa ma cert cu tine , nu are omul dreptul la o opinie, sa fiu bine informat , tu nu ai face la fel, vad ca esti complexat de persoana lui bimbi,desi na-re nici o legatura cu toate astea , si nu mai confundati pe mine cu el.
mi-am facut un tattoo la el si atat nimic mai mult , ce faci asta in domeniul tattoo , tot respectul dar vroiam cateva lamuriri exacte de la tine , nu crize de nervi , la care am inteles ca te deranjeaza cateva aspecte pe care eu le-am mentionat , fii si tu scurt si la obiect, nu alte comentarii care n-au de a face cu ce te-am intrebat eu.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 10:33 am

articole tattoo a scris:prietene tu esti om cu acte in regula.. in afar de tine nimeni nu e legal in tara.. nu mi frica nici de tine si nici de opc.. ai luat si tu un micky sharpz si te spargi de laude.. ca taranii.. ce sa mai spun.. cine a cumparat de la mine stie ce fel de om sunt.. ai cumparat ceva de la mine?? si atunci ce tot spui tampenii.. daca cumparai primei si factura stampilata semnata de firma mea... eu nu vreau sa te conving.. cumperi de unde vrei tu! sunt curieo daca si pe celalate marci ai certificate.. tare curios sunt cat de legal functionezi tu ca tatuator, sau suplier... cine doreste tot de la mine cumpara si poti scrie tot ce iti vine in minte.. sa nu mai spun ca si eu am cumparat de la tattoo suplies si am si factura acasa si acum 2 luni ca am avut urgent nevoie de ceva si nu am primit nici un certificat de conformitate.. i mai tacati gura ca nici tu nu stii ce vorbesti!!!! vezi ca la atatea postari ajungi membru gold... sa nu ratezi ocazia!!!!!! ai tu la toate sculele tale factura.. auzi la el ma... ia sa posteze aici cineva care mai are certificate de originalitate.. doar cei care au micjy sharpz.. atat... si cu alceva ce te mai poti lauda?? ia ataseaza tu certificatul tau de inreguistrare si functionare ca tatuator!!! esti un tampit magar! ca unii vand prostii si sa aflat, si am aflat si eu si incerci sa imi strici imaginea din toata puterea.. ei nu vei reusii prietene ca sunt mult mai serios decat crezi tu.. cand vei cumpara de la mine si nu va fi in regula atunci sa postezi prostiile tale pe forum.. pana atunci ciocu mic ca eu cel putin m-am saturat de tampeniile tale...tot dai din cioc ca papagalul si nu ai ai aratat nici un interese de nici un produs tattoo!!! o sa aflu cine esti si te voi posta pe forum sa te cunoasca lumea mai bine.. si sa stii in cine sa aiba incredere si in cine nu!

dintre o persoana si mai multe persoane, este diferenta, n-am zis ca numai eu sant in regula cu actele, sant f multi ie f bine asta,si sa stii am toata documentatia pt toate produsele care le folosesc in salon , fiindac asa imi place mie sa fie totul in ordine , si sa stii nu sant o fire laudaroasa deloc, si ce am intrebat eu pe forum mai ales pe tine nu sant tampenii, convinge-ma , si atunci ai tot respectul meu fata de tine, iar cu amentitarile la-so balta , raspunde tu mai intai la ce te-am intrebat eu daca vrei bineinteles , si diplomatic , nu o perosana putin inculta,ca esti in domeniul asta,iar ti-e concurenta cei de la tattoo-supplies, ie normal sa exista o ura desi n-ar treb , vad ca te deranjeaza anumite chestii daca te intreaba omul , si sincer stii ce [pot sa inteleg din asta , )defapt iti d-ai seama singur iar cineva care se uita pe forum unii, daca stau si se gandesc putin sant intrebari normale, si firesti , iar ar treb sa tii cont de ele, pt tine daca tot zici ca esti cel mai tare in domeniul de vanzari , fii transparent ca ai de castigat, nu de pierdut , dar tu interpretezi total greist intrebarile mele , si fiicalm nimani nu incearaca sa te puna in umbra sau sa-ti faca rau.fii baiat destept.,!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 15, 2008 10:54 am

da domnule Attila...pe tot ce am cumparat de la tine am primit atat chitanta...factura si garantie pe aparat cat si pe sursa de tensiune....stampilate cu tus verde semnate ...cu nr de inregistrare in registrul comertului si tot ce tine de o firma cu acte in regula...man cu toata placere te vom sustine pentru ca stim cu cine lucram in vederea calitatii si performantei.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Lun Dec 15, 2008 11:14 am

prietene eu nu am nimic cu tattoo suplies si nici nu era vorba de ei sau altii , a inceput totul de cele spuse de cineva despre bimbi.. atat. eu nu iti sunt dator cu nimic. datele firmei sunt confidentiale. si am incheiat! ai dreptul la opinie.. dar in tara suntem doar 2 firme autorizate.. tattoo suplies si eu.. in rest.. peace!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Lun Dec 15, 2008 11:28 am

doamne mama mea sa mor de nu sunteti copii de gradinita sincer acuma Smile)=))=))=)) mai aveti unpic sa sariti prin monitoare sa va luati la bataie pt o bucata de hartie Smile)) pe care scrie certificat Smile)=)))=))=)) sunteti de coma
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 15, 2008 11:33 am

pai da man ca uite cine nu are de lucru...in loc sasi vada de treaba lui ..........el infunda un om cu care noi lucram..........intradevar e umilitor ce facem aici dar uitate si tu ce fac unii..................tot respectul pentru tine

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Lun Dec 15, 2008 11:44 am

deci am sa zic ceva care e concluzia prob acesteia nu conteaza daca aparatu vine de la o firma autorizata sau nu daca are certificat sau nu ca nu aparatu face tattoo ci omu carel manevreaza .... ca fara el aparatu nu face nici 2 lei ....... si un pro adevarat face arta si cu un aparat facut de casa asea ca .... peace to all and respect
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 15, 2008 11:47 am

foarte adevarat ce spui.......o replica intradevar gandita....tot respectul Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 2:35 pm

MorddorTattoo a scris:pai da man ca uite cine nu are de lucru...in loc sasi vada de treaba lui ..........el infunda un om cu care noi lucram..........intradevar e umilitor ce facem aici dar uitate si tu ce fac unii..................tot respectul pentru tine
nu intelg la cine te referi ca infunda pe cineva , vad ca nu intelegi ideea intrebarilor, sau la ce eram eu curios, atunci de ce anume faci un comentariu ,la care intrebarea nu are leg cu tine., sau nu-ti era adresata.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 2 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum