Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

+6
articole tattoo
geta
deep feeling tattoo
tattooman
dragon
Ova-Tattoo Art
10 participanți

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Puteti gasi undeva in Romania preturi mai mici?

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Vote_lcap10%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 20
 
 
Sondaj inchis

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 2:37 pm

smiresmire a scris:deci am sa zic ceva care e concluzia prob acesteia nu conteaza daca aparatu vine de la o firma autorizata sau nu daca are certificat sau nu ca nu aparatu face tattoo ci omu carel manevreaza .... ca fara el aparatu nu face nici 2 lei ....... si un pro adevarat face arta si cu un aparat facut de casa asea ca .... peace to all and respect

nu ie tot una daca i-ei un mercedes sau daca cump o dacie , degeaba stii sa conduci bine daca masina nu-ti ofera siguranta necesara, iar unde ai vazut lucrari adevarate facute cu masinii improvizate, eu n-am vazut , iar in ceteva ideii ai si dreptate.respect

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 2:38 pm

MorddorTattoo a scris:foarte adevarat ce spui.......o replica intradevar gandita....tot respectul Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

ce spui tu , c-am nu are legatura cu tema discutata.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 2:42 pm

articole tattoo a scris:prietene eu nu am nimic cu tattoo suplies si nici nu era vorba de ei sau altii , a inceput totul de cele spuse de cineva despre bimbi.. atat. eu nu iti sunt dator cu nimic. datele firmei sunt confidentiale. si am incheiat! ai dreptul la opinie.. dar in tara suntem doar 2 firme autorizate.. tattoo suplies si eu.. in rest.. peace!


eu cred ca gresesti , la afirmatia asta, iar datele firmei nu ar treb sa fie confidentiale , am sa revin cu cateva informatii concrete despre asta , sa te lamuresti , ia verifica la camera de comert cine este si cine nu?
o sa ramai dezamagit ,oricine poate verifica asta, sau a se cere informatii despre o firma, orice om ., incearca pt tine sa vezi daca n-am dreptate.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de sebitattoo Lun Dec 15, 2008 2:57 pm

articole tattoo a scris:prietene tu esti om cu acte in regula.. in afar de tine nimeni nu e legal in tara.. nu mi frica nici de tine si nici de opc.. ai luat si tu un micky sharpz si te spargi de laude.. ca taranii.. ce sa mai spun.. cine a cumparat de la mine stie ce fel de om sunt.. ai cumparat ceva de la mine?? si atunci ce tot spui tampenii.. daca cumparai primei si factura stampilata semnata de firma mea... eu nu vreau sa te conving.. cumperi de unde vrei tu! sunt curieo daca si pe celalate marci ai certificate.. tare curios sunt cat de legal functionezi tu ca tatuator, sau suplier... cine doreste tot de la mine cumpara si poti scrie tot ce iti vine in minte.. sa nu mai spun ca si eu am cumparat de la tattoo suplies si am si factura acasa si acum 2 luni ca am avut urgent nevoie de ceva si nu am primit nici un certificat de conformitate.. i mai tacati gura ca nici tu nu stii ce vorbesti!!!! vezi ca la atatea postari ajungi membru gold... sa nu ratezi ocazia!!!!!! ai tu la toate sculele tale factura.. auzi la el ma... ia sa posteze aici cineva care mai are certificate de originalitate.. doar cei care au micjy sharpz.. atat... si cu alceva ce te mai poti lauda?? ia ataseaza tu certificatul tau de inreguistrare si functionare ca tatuator!!! esti un tampit magar! ca unii vand prostii si sa aflat, si am aflat si eu si incerci sa imi strici imaginea din toata puterea.. ei nu vei reusii prietene ca sunt mult mai serios decat crezi tu.. cand vei cumpara de la mine si nu va fi in regula atunci sa postezi prostiile tale pe forum.. pana atunci ciocu mic ca eu cel putin m-am saturat de tampeniile tale...tot dai din cioc ca papagalul si nu ai ai aratat nici un interese de nici un produs tattoo!!! o sa aflu cine esti si te voi posta pe forum sa te cunoasca lumea mai bine.. si sa stii in cine sa aiba incredere si in cine nu!

salutare tuturor,sant sebi - atti eu sant dezamagit de tine in mai multe prinvinte am cump de la tine 2 masinii in vara , si dezamgit total de masinile cuump de la tine ,iar factura nu miai dat deloc la ele garantie verbal,cand team sunat si tiam zis ca masina are o ceva prob lema miai zis ca treb sa platesc fiindac sant scumpe piesele, iar vopsele erau nu in flakonul lor original ci erau in alte flakoane care se pot cump si din farmacii si nu stiu vopsele ca era problema cu ele mai tot timpul, pana a trebuit sa schimb furnizorul de produse ca nu eram multumit de ele

sebitattoo
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 48
Location : constanta
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Lun Dec 15, 2008 3:03 pm

asta crezi u deep felling am eu un tov care face cu ap home made ...tatuaje de zici ca sunt facute la salon ... si in privintala cea ce zicea u cu mercedes si dacie nu ma lua cu dif deasta ca aici vb de un ap de tatuat nu de masini...peace
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de sebitattoo Lun Dec 15, 2008 3:14 pm

articole tattoo a scris:am recitit postarile tale deep feeling tattoo si am ajuns la concluzia ca ori esti bimbi numai ca ai pus alt localitate, ori esti un alt suplier care a pierdut mult dintre clienti din cauza mea.. pana acum din postarile tale a reiesit ca nu esti unu care doreste sa cumpere produse, esti unu care cauta nodul in papura... sau sa reformulez?? hmm... prieten am o veste pentru tine, cu toate ca am cele mai mici preturi din tara , la anul vor fi reduceri pana la 20% si daca vad ca cineva ma va ajunge in urma o sa fac si mai mare reducere chiar riscand sa nu am castig.. si toate produsele vor fi insotite si in continuare de factura si inclus tva!!!! spor la vanzare si la castigarea concursului Razz si afiseaza te rog si tu pe pagina ta oricare sa fii , certificatul de inregistrare.. asta in cazul in care ai.. si certificatul dupa produsele tale omologate, ca m-ai facut curios.. nu de alta dar sa pot plange si eu la opc..ca din cat am observat pe tine doar asta te tenteaza!

ce tva mai cand mie nici facutura nu miai dat la ce tiam cump eu de la tine , masile varza, vopseua era buna poate tr unii, ce erau bune nu pot sa zic ca nu acele , in rest naspa, te credeam serios inainte , dar in fine mam lamurit , da mai facut si pe curios sa vad cat de lagal esti cum te tii tu
poate imi dai factura la ce tiam cump, ca papagal ai , fapte ioc, nai schimba si tu ceva , ca ruginesti cu timpul.repsct celor din forum.

sebitattoo
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 48
Location : constanta
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 3:45 pm

smiresmire a scris:asta crezi u deep felling am eu un tov care face cu ap home made ...tatuaje de zici ca sunt facute la salon ... si in privintala cea ce zicea u cu mercedes si dacie nu ma lua cu dif deasta ca aici vb de un ap de tatuat nu de masini...peace


era o comparatie intre masinii de tattoo, da-mi si mi-e poza cu tattoo-respectiv, sa ma conving si eu.
comparatia era sa-ti dai seama ce insemana o masina, home made , si una facuta pt tattoo,n-ai inteles logica intrebarii!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 3:45 pm

MorddorTattoo a scris:foarte adevarat ce spui.......o replica intradevar gandita....tot respectul Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

imi place replica ta!! f tare.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Lun Dec 15, 2008 3:48 pm

sebitattoo a scris:
articole tattoo a scris:prietene tu esti om cu acte in regula.. in afar de tine nimeni nu e legal in tara.. nu mi frica nici de tine si nici de opc.. ai luat si tu un micky sharpz si te spargi de laude.. ca taranii.. ce sa mai spun.. cine a cumparat de la mine stie ce fel de om sunt.. ai cumparat ceva de la mine?? si atunci ce tot spui tampenii.. daca cumparai primei si factura stampilata semnata de firma mea... eu nu vreau sa te conving.. cumperi de unde vrei tu! sunt curieo daca si pe celalate marci ai certificate.. tare curios sunt cat de legal functionezi tu ca tatuator, sau suplier... cine doreste tot de la mine cumpara si poti scrie tot ce iti vine in minte.. sa nu mai spun ca si eu am cumparat de la tattoo suplies si am si factura acasa si acum 2 luni ca am avut urgent nevoie de ceva si nu am primit nici un certificat de conformitate.. i mai tacati gura ca nici tu nu stii ce vorbesti!!!! vezi ca la atatea postari ajungi membru gold... sa nu ratezi ocazia!!!!!! ai tu la toate sculele tale factura.. auzi la el ma... ia sa posteze aici cineva care mai are certificate de originalitate.. doar cei care au micjy sharpz.. atat... si cu alceva ce te mai poti lauda?? ia ataseaza tu certificatul tau de inreguistrare si functionare ca tatuator!!! esti un tampit magar! ca unii vand prostii si sa aflat, si am aflat si eu si incerci sa imi strici imaginea din toata puterea.. ei nu vei reusii prietene ca sunt mult mai serios decat crezi tu.. cand vei cumpara de la mine si nu va fi in regula atunci sa postezi prostiile tale pe forum.. pana atunci ciocu mic ca eu cel putin m-am saturat de tampeniile tale...tot dai din cioc ca papagalul si nu ai ai aratat nici un interese de nici un produs tattoo!!! o sa aflu cine esti si te voi posta pe forum sa te cunoasca lumea mai bine.. si sa stii in cine sa aiba incredere si in cine nu!

salutare tuturor,sant sebi - atti eu sant dezamagit de tine in mai multe prinvinte am cump de la tine 2 masinii in vara , si dezamgit total de masinile cuump de la tine ,iar factura nu miai dat deloc la ele garantie verbal,cand team sunat si tiam zis ca masina are o ceva prob lema miai zis ca treb sa platesc fiindac sant scumpe piesele, iar vopsele erau nu in flakonul lor original ci erau in alte flakoane care se pot cump si din farmacii si nu stiu vopsele ca era problema cu ele mai tot timpul, pana a trebuit sa schimb furnizorul de produse ca nu eram multumit de ele

mai sebi , sppune numele tau complet ca nu imi aduc aminte de tine.. de unde spui ca esti?? 2 aparate in vara???? man dar tu te pricepi la minciuni ca la nimeni nu am vandut 2 aparate.. poate ma confunzi cu altcineva.. am lista la toti clientii dar pe tine nu te gasesc acolo:)).. ma dar uite ce aduna omu cunostintele sa se revolte impotriva mea! =)) vine sa rad de voi atat de tampiti sunteti!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Lun Dec 15, 2008 3:58 pm

ahhh.. mi am adus aminte de tine sebi din constatnta! 10 aparate ai luat nu una:)) cu garantie verbala:)) .... posteaza numele real sa da un pm sa mai caut dar iti spun ca nu te-am gasit printre clientii mei.. si nici pe viitor nu vei fii.. sau poate te ai zgarcit la bani si ai luat ce e mai ieftin si mai slab Smile))
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de sebitattoo Lun Dec 15, 2008 5:03 pm

articole tattoo a scris:ahhh.. mi am adus aminte de tine sebi din constatnta! 10 aparate ai luat nu una:)) cu garantie verbala:)) .... posteaza numele real sa da un pm sa mai caut dar iti spun ca nu te-am gasit printre clientii mei.. si nici pe viitor nu vei fii.. sau poate te ai zgarcit la bani si ai luat ce e mai ieftin si mai slab Smile))

eu vad ca tu nu stii sa raspunzi la anumite intrebari , si nare rost sa faci atata fanfan dupa chestiile care leai facut , te consideri cel tare , nu esti decat un distribuitor la negru sa zic asa sa intelegi mai bine , cautati in agenda ta daca ai asa ceva si o sa vezi ce am comandat de la tine, nu mai fa pe nestiutorul pe nevinoavatul ca altceva nu stii spui decat sa te scoti laso balta , tu pe toata lumea amneinti il faci in fel si fel, tu esti cel mai bun , stii le stii pe toate, si nimeni nui ca tine, ai vrea ca toti sa ti se inchine , mai schimba orgoliul si hai dovedestemi si mie ca esti legal, ca se discute despre tine , deep feling are dreptate la anumite chestii si raspunzi aiurea ca te simti cu musca pe caciula, nu mai fa pe prostul ca nu tine, mai ales cu mine .iar eu nu sant zgarcit am cump de f multi banii de la tattoo supplies, si masini, si vopsele, nu chinezarii de la yilong china , si numi pare rau ce am cump de la tg mures. ce am luat de la altii nu se comparar ce ai tu mai viziteaza si tu anumite siteuri din romania, sa fii la curent,cele mai mici preturi, din tara cump o masina la 10$si il dai la 100$ ace care cump cu 2,50 $ sil dai la 50 ron
ce preturi mici , ce cel mai bun din tara , te umfli in pene prea tare .si daca stua cu mai multi de vorba sa vad cati au mai avut probleme cu tine, nu mai da vina pe altcineva ca de tine este vorba nu de altcineva.

sebitattoo
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 48
Location : constanta
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de sebitattoo Lun Dec 15, 2008 5:11 pm

articole tattoo a scris:
sebitattoo a scris:
articole tattoo a scris:prietene tu esti om cu acte in regula.. in afar de tine nimeni nu e legal in tara.. nu mi frica nici de tine si nici de opc.. ai luat si tu un micky sharpz si te spargi de laude.. ca taranii.. ce sa mai spun.. cine a cumparat de la mine stie ce fel de om sunt.. ai cumparat ceva de la mine?? si atunci ce tot spui tampenii.. daca cumparai primei si factura stampilata semnata de firma mea... eu nu vreau sa te conving.. cumperi de unde vrei tu! sunt curieo daca si pe celalate marci ai certificate.. tare curios sunt cat de legal functionezi tu ca tatuator, sau suplier... cine doreste tot de la mine cumpara si poti scrie tot ce iti vine in minte.. sa nu mai spun ca si eu am cumparat de la tattoo suplies si am si factura acasa si acum 2 luni ca am avut urgent nevoie de ceva si nu am primit nici un certificat de conformitate.. i mai tacati gura ca nici tu nu stii ce vorbesti!!!! vezi ca la atatea postari ajungi membru gold... sa nu ratezi ocazia!!!!!! ai tu la toate sculele tale factura.. auzi la el ma... ia sa posteze aici cineva care mai are certificate de originalitate.. doar cei care au micjy sharpz.. atat... si cu alceva ce te mai poti lauda?? ia ataseaza tu certificatul tau de inreguistrare si functionare ca tatuator!!! esti un tampit magar! ca unii vand prostii si sa aflat, si am aflat si eu si incerci sa imi strici imaginea din toata puterea.. ei nu vei reusii prietene ca sunt mult mai serios decat crezi tu.. cand vei cumpara de la mine si nu va fi in regula atunci sa postezi prostiile tale pe forum.. pana atunci ciocu mic ca eu cel putin m-am saturat de tampeniile tale...tot dai din cioc ca papagalul si nu ai ai aratat nici un interese de nici un produs tattoo!!! o sa aflu cine esti si te voi posta pe forum sa te cunoasca lumea mai bine.. si sa stii in cine sa aiba incredere si in cine nu!

salutare tuturor,sant sebi - atti eu sant dezamagit de tine in mai multe prinvinte am cump de la tine 2 masinii in vara , si dezamgit total de masinile cuump de la tine ,iar factura nu miai dat deloc la ele garantie verbal,cand team sunat si tiam zis ca masina are o ceva prob lema miai zis ca treb sa platesc fiindac sant scumpe piesele, iar vopsele erau nu in flakonul lor original ci erau in alte flakoane care se pot cump si din farmacii si nu stiu vopsele ca era problema cu ele mai tot timpul, pana a trebuit sa schimb furnizorul de produse ca nu eram multumit de ele

mai sebi , sppune numele tau complet ca nu imi aduc aminte de tine.. de unde spui ca esti?? 2 aparate in vara???? man dar tu te pricepi la minciuni ca la nimeni nu am vandut 2 aparate.. poate ma confunzi cu altcineva.. am lista la toti clientii dar pe tine nu te gasesc acolo:)).. ma dar uite ce aduna omu cunostintele sa se revolte impotriva mea! =)) vine sa rad de voi atat de tampiti sunteti!


la tine toata lumea minte, toata lumea este rea , nu stiu ce vorbeste, tamapit sa nu zic pe cine sa faci, , alegeti cuvintele, nu fii marlan,eviti sa dai un rapsuns clar , numai baliverne stii sa spui , si sant convins ca si altii au avut probleme cu produsele de la tine , am mai auzit eu asta, sar tarziu comandasem deja si platisem deja la curier,era tarziu dar nu crdeam sa fie adevarat , mai ales cu prob care era am sa am de aface , tu razi in continuare ca altceva nu prea stii sa faci , tatuaje catastrofo limiteazate la vanzari , uite pe ova stie , si isi da interesul , am auzit multe lucruri bune despre el , are tot respectul meu , dar in schimb despre tine zero.

sebitattoo
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 48
Location : constanta
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Lun Dec 15, 2008 6:30 pm

ai uitat sa-mi zici numele tau.. nu de alta dar am comenzile vechi si sa ma uit.. si sa-ti dau dreptate daca e cazul.. si trimite si mie lista aia de preturi la 2 usd sau cat ca sunt nerebdator sa achizitionez la acel pret aparatura.. si nici nu am fost sunta de tine sa-ti repar vreun aparat. te a rugat bimbi sa ii ajuti cu postarile ca el numai poate? cine altcineva putea sa puna pe cineva sa scrie pe forum daca nu el?? se vede clar ca te ai inregistrat la rugamintea lui deep feeling... Smile) si rad ma de tine si de el ca imi permit..
Smile) nu esti un om bine cotat la constanta.. asa din auzite iti spun.. asa ca mai bine ai tine gura si uitate la ale tale... invidiosii si tarani ca tine cat rau pot sa faca la cineva.. adica nahh,, mie sigur nu Smile) si daca cumparai cu adevarat cum sustii tu trimiteai inapoi sa ti le schimb... am reparat la multi aparate de tatuat si nici macar nu au cumparat de la mine.. nu si-au facut pe ei cand era vorba sa trimita aparatul mie sa fac cateva reglari... asa ca habar nu ai ce vorbesti! m-am limitat la vanzari! dar tu si celalalt nu aveti ce sa faceti si va luati de mine. ma iau si eu de voi.. au postat cativa dintre clientii mei si te au lamurit ca au primit si factura, ce mama dracului mai vrei?? esti batut in cap?? vino la mine.. si sa vina si deep feeling.. ce tot te stresezi degeaba... nici macar nu ati incercat sa comunicati cu mine.. doar vati luat de mine... e un gest taranesc ce faceti.. iti spun eu... si numai in romania e asa ceva posibil ca asa sa mostenit din neam in neam!!!!
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de sebitattoo Lun Dec 15, 2008 8:00 pm

ma complexatule , ce tot ai cu bimbi . cine ie ala ,sa pot sami dau seama si eu , ca te tot legi de el ,taran fa-o pe mata,ce-ti permiti mincinosule ca ai firma ?, ce firma ?
inca faci tauaje acasa la tine in camera,ce vreau hai dovedestemi ca intradevar esti legal , ce nu pricepi , sau esti tare de cap te aici se poate intra sa vada lumea de unde cumperi tu www.YILONG TATTOO SUPPLY.com sa vada lumea de unde cump si cum intepi lumea , si zici ca altii sant mincinosi,si tu esti cel serios, faci pe grandomanul eu observ ca suferi de narcisism daca stii cei aia, ca scri auirea aceleasi chestii tot timpul

sebitattoo
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 48
Location : constanta
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Dec 15, 2008 8:29 pm

deep feeling tattoo a scris:
articole tattoo a scris:uite cateva raspunsuri simple
- in primul rand prietenul meu deep feeling tattoo in romania nu se omologheaza aparate tattoo si sa nu imi spui tu mie ca ai aparat de tatuat omologat la opc sau unde pretinzi tu.. tu incerci sa incurci lucrurile
- daca vroiai sa cumperi de la mine pana acum ma gaseai ca am sute de anunturi postate, dar probabil tu esti clientul lui XXX si ti partea... asta este.. pe mine nu ma intereseaza deloc.. atat timp cat nu se mai baga in treburile mele cu mesajele si mailurile lui!! stie el despre ce vorbesc si stie si ce abureli baga la clienti care imi sunt clienti.. eu am firma si pot sa dau factura, prietenul meu.. sunt printre putinele firma autorizate in acest domeniu..
de ce nu afisez numar de telefon?? iti spun eu.. pentru ca unii sunt atat de magari si betii ca isi uita ca e ora 2 ceasul noaptea si suna in continuu si daca ma trezesc si ridic telefonul sunt atat de betii incat nu inteleg nici eu ce doresc..
de ce nu afisez datele firmei?? asta te macina sa imi poti face rau din invidie?? atati invidiosi sunt la noi in acest domeniu incat chiar de ciuda trimit opc ul pe tine si tot felul de controale.. de asta nu afisez... cand cumperi primesti factura si garantie la produse si daca se strica se rapara sau se inlocuieste.. daca a trecut de termenul de garantie tot o sa repar pe costul clientului si nu solicit taxe de manopera doar pt piese schimbate, adica piesele se platesc.. acum poti cauta pe tot internet sa vezi cineva iti va face astea pt produsele achizitionate de la el??? ei nu prea cred.. unii nici maca nu se straduiesc sa-ti de factura!!! dar daca esti chiar asa de priceput in domeniu atunci stii despre ce vorbesc.. daca nu atunci sa te lamuresti prima data si dupa aia intra in discutii.. si sa-ti mai spun o veste, sunt cel mai bun supplier din tara si am cei mai multi clienti, chiar si cei care cumparau de la alte firme au venit la mine.. si daca te uiti bine nu sunt toat produsele chinezarie cum sustii tu.. multe produse am adus si din sua... asa ca mai cauta pe net si vei da de furnizori din sua... ahh si mai am o banuiala.. poate esti unu dintre clientii neseriosi care au vrus sa cumpere ceva si sau razgandit si duoa aia nu te am mai servit.. eu permit acest lux daca odata ai facut figura cu mine data viitoare nu te mai servesc cu nimic.. dar poate nu esti.. poate esti unu dintre concurentii mei si te doare.. era doar un gand.. sunt multi in aceasta situatie si .. se bucura ceilalti supliers... prietene tara e mare si toti avem loc in el.. cand te uiti la fiecare colti de strada este o farmacie sau o carciuma si nu se omoara intre ei... sau ma gandesc ca te intrebi de ce nu am aparate micky sharpz.. iti raspun si la asta .. pana vinzi un micky sharpz , dai faliment! unii ar negocia si din 200 ron..... pai cam asta e piata romaneasca de tatoo .. asa ca nu ai de ce sa ai pretentii mai mari.. seriozitatea lasa de dorit din partea clientilor prietene, pana asta nu se remediaza, mai mult de atat nu pot oferii... am si clienti foarte seriosi dar nu toti sunt ca ei.. din pacate... eu nu m-am luat de nimeni si nici nu voi face ca sunt un om cu suflet si de treaba, si intodeauna m-am gandit ca toti care suntem artisti sau suplier ar trebuii sa facem o comunitate nu se ne dam in cap... in alte tari exista aceasta prietenie dar la noi nu... din cauza invidiei... mai mult de atatea explicatii nu iti pot da... sa ai mult noroc si sarbatori fericite.. la fel pt toti artistii din romania.. ps si eu mai fac cate un tatuaj:P
am uitat sa iti ovestesc despre credibilitate! cand cineva achizitioneaza marfa de aprox 2500 ron si iti plateste in avans, atunci inseamna ca esti de incredere.. deci cred ca sunt...asa ca pana acum cei care au luat de la mine inca nu s-au plans! cu stima
sant 2 firme care sant inregistrate, la camera de comert , ca inaite sa fac o comanda m-am interesat daca firmele respective sant in regula, de tine nu stiu


Da, Deep ..., dar numai una ofera certificate de omologare a marfii. Prieteni, nu mai incercati sa ii stricati imaginea si lui Atti, pentru ca el este un tip foarte corect. Eu cumpar de la el des si de mult timp si sunt foarte multumit de ceea ce primesc: totul este original si nu copii, factura fiscala...si nu in ultimul rand, promptitudine si preturi acceptabile. Ia uitati-va la rubrica PIERCING de pe site-ul lui si comparati preturile cu ale altora. Eu va recomand sa nu tulburati linistea acestui forum cu...oameni adevarati. Dupa cum ati putut observa, cei care au incercat sa o tulbure, au fost exclusi. EX: Costi tattoo, eu_toteu (adica tot costi tattoo), Kata... Numai bine tuturor si...nu uitati, aici sunteti intre oameni adevarati, prieteni, colaboratori! Bafta tuturor si va multumesc pentru intelegere!
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de sebitattoo Lun Dec 15, 2008 9:23 pm

ova nu inceraca nimeni sa strice imaginea omului sau inspecial cu nimic forumul , era adresat anumite intrebari, la care nu sa raspuns ci avioane,
eu sant patit deja cu persoana in cauza iar cand era sa am probleme din opc din cauza lui ma deranjat mai ales ca am vazut ca este cel mai tare din tara nu este , intra si tu pe site-ul repsectiv si fa diferenta , el vorbeste de tepari cand ma intepat pe mine in vara, si stiee el bine despre ce este vorba , nu sa faca ca nu stie , iar cuvinte urate nu iam adresat sama faca taran , in fond si la urma urmei iam dat ceva banii la omul ala si mai9 dat niste chicuri , ca nu le pot numi altfel si ealm si arunact ca mai mult mam enervat cu ele decat sa pot face ceva.iar cum am vazut cateva intrebari puse la adresa lui atti , nimic concret, am un respect fata de tine prin ce a ce faci desi o sa ne cunoatem mai bine in viit f apropiat,dar sant multi care sant suparati pe el, iar tu ova te vad un citit cu cultura in domeniul asta , puneti si tu intrebarea asta , ce fel de site este ala care are adresa de contact mess , tampenii dinaste a credema nam vazut decand sant eu .sant suparat pe el ca mai dat niste produse care el a zis ca sant din state cu acte in regula tot tacamul si cand am vazut ce mai8 trim dupa o perioada mam cam suparat, iar la vopsele sa nu mai zic, o prostie atat de mare , ca vops era pt pt a face cu pensula pe hartie. si sant convins cati plac si tie anumite lucuri sa fei transparente. nu se strica imaginea nimanui.
am vazut ca respectivul deep feling a pus pus cateva intrebari normale , care intradevar a atins punctul sensibil;si drept raspuns porcarii, deci este cale lunga pana la a fiik cel mai bun din tara , nici pe departe ,tu daca ai fii in locul meu ce ai face ?
bucuros nai fii, iti spun eu

sebitattoo
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 48
Location : constanta
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de sebitattoo Lun Dec 15, 2008 9:33 pm

daca tu ova crezi ca tulbur imaginea forumului , imi pare rau ca crezi asta poate ca cump nu demult timp de la el ,dar maim spus o parere la care am tot dreptul sa fiu suparat, dar am perimit o serie de mess ca sant cel mai tare, mai este pana la asta cale lunga iar cu chinezarii nai cum sa ajungi cel mai tare ,si sa nu mai spuna ca snat din state sa fin seriosi, ca snt cump din state , hai sa fim seriosi state nu inseamna china macar sa nu vorbveasca de altii, si cand si el ie cu musca pe caciula eu in locul lui mais face treaba linistit si sa nu se bage in seama, ca ar treb sa taca,
poate tu nu stii multe , si sant convins de asta, stie el despre ce vrobesc si la cati dintre cunoscutii mei ia dat chinezarii si ia spus ca sant state deci , mai multe nare rost sa mai spun repesct pt tine ova

sebitattoo
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 48
Location : constanta
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de sebitattoo Lun Dec 15, 2008 9:39 pm

articole tattoo a scris:ahhh.. mi am adus aminte de tine sebi din constatnta! 10 aparate ai luat nu una:)) cu garantie verbala:)) .... posteaza numele real sa da un pm sa mai caut dar iti spun ca nu te-am gasit printre clientii mei.. si nici pe viitor nu vei fii.. sau poate te ai zgarcit la bani si ai luat ce e mai ieftin si mai slab Smile))

mai slab vinzii tu , fii corect daca te tii si spune provenienta produselor , si numai fraieri si altii cu masinii din state cum ai prostit deja o gramada, ieftin, cu cat ie masina de tattoo acumj 25 $ sil dai cu 100$, acele sant 2,75 $ tul dai 50 ron , unde corectitudinea la care te tii tare si mandru , hai sa fim seriosi yilong tattoo supplies intrati aici oti care au cump de la atii si vedeti ca gasiti tot ce ati cum de le el , si vedeti daca va cade bine , eu sant patit deja , si mia fost invatatura de minte ,mai bine va faceti voi comanda de afara, ca iesit mai bine si mai ieftin,si macar stiti ce cump, nu povesti

sebitattoo
Pionier
Pionier

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 48
Location : constanta
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 9:46 pm

Ova-Tattoo Art a scris:
deep feeling tattoo a scris:
articole tattoo a scris:uite cateva raspunsuri simple
- in primul rand prietenul meu deep feeling tattoo in romania nu se omologheaza aparate tattoo si sa nu imi spui tu mie ca ai aparat de tatuat omologat la opc sau unde pretinzi tu.. tu incerci sa incurci lucrurile
- daca vroiai sa cumperi de la mine pana acum ma gaseai ca am sute de anunturi postate, dar probabil tu esti clientul lui XXX si ti partea... asta este.. pe mine nu ma intereseaza deloc.. atat timp cat nu se mai baga in treburile mele cu mesajele si mailurile lui!! stie el despre ce vorbesc si stie si ce abureli baga la clienti care imi sunt clienti.. eu am firma si pot sa dau factura, prietenul meu.. sunt printre putinele firma autorizate in acest domeniu..
de ce nu afisez numar de telefon?? iti spun eu.. pentru ca unii sunt atat de magari si betii ca isi uita ca e ora 2 ceasul noaptea si suna in continuu si daca ma trezesc si ridic telefonul sunt atat de betii incat nu inteleg nici eu ce doresc..
de ce nu afisez datele firmei?? asta te macina sa imi poti face rau din invidie?? atati invidiosi sunt la noi in acest domeniu incat chiar de ciuda trimit opc ul pe tine si tot felul de controale.. de asta nu afisez... cand cumperi primesti factura si garantie la produse si daca se strica se rapara sau se inlocuieste.. daca a trecut de termenul de garantie tot o sa repar pe costul clientului si nu solicit taxe de manopera doar pt piese schimbate, adica piesele se platesc.. acum poti cauta pe tot internet sa vezi cineva iti va face astea pt produsele achizitionate de la el??? ei nu prea cred.. unii nici maca nu se straduiesc sa-ti de factura!!! dar daca esti chiar asa de priceput in domeniu atunci stii despre ce vorbesc.. daca nu atunci sa te lamuresti prima data si dupa aia intra in discutii.. si sa-ti mai spun o veste, sunt cel mai bun supplier din tara si am cei mai multi clienti, chiar si cei care cumparau de la alte firme au venit la mine.. si daca te uiti bine nu sunt toat produsele chinezarie cum sustii tu.. multe produse am adus si din sua... asa ca mai cauta pe net si vei da de furnizori din sua... ahh si mai am o banuiala.. poate esti unu dintre clientii neseriosi care au vrus sa cumpere ceva si sau razgandit si duoa aia nu te am mai servit.. eu permit acest lux daca odata ai facut figura cu mine data viitoare nu te mai servesc cu nimic.. dar poate nu esti.. poate esti unu dintre concurentii mei si te doare.. era doar un gand.. sunt multi in aceasta situatie si .. se bucura ceilalti supliers... prietene tara e mare si toti avem loc in el.. cand te uiti la fiecare colti de strada este o farmacie sau o carciuma si nu se omoara intre ei... sau ma gandesc ca te intrebi de ce nu am aparate micky sharpz.. iti raspun si la asta .. pana vinzi un micky sharpz , dai faliment! unii ar negocia si din 200 ron..... pai cam asta e piata romaneasca de tatoo .. asa ca nu ai de ce sa ai pretentii mai mari.. seriozitatea lasa de dorit din partea clientilor prietene, pana asta nu se remediaza, mai mult de atat nu pot oferii... am si clienti foarte seriosi dar nu toti sunt ca ei.. din pacate... eu nu m-am luat de nimeni si nici nu voi face ca sunt un om cu suflet si de treaba, si intodeauna m-am gandit ca toti care suntem artisti sau suplier ar trebuii sa facem o comunitate nu se ne dam in cap... in alte tari exista aceasta prietenie dar la noi nu... din cauza invidiei... mai mult de atatea explicatii nu iti pot da... sa ai mult noroc si sarbatori fericite.. la fel pt toti artistii din romania.. ps si eu mai fac cate un tatuaj:P
am uitat sa iti ovestesc despre credibilitate! cand cineva achizitioneaza marfa de aprox 2500 ron si iti plateste in avans, atunci inseamna ca esti de incredere.. deci cred ca sunt...asa ca pana acum cei care au luat de la mine inca nu s-au plans! cu stima
sant 2 firme care sant inregistrate, la camera de comert , ca inaite sa fac o comanda m-am interesat daca firmele respective sant in regula, de tine nu stiu


Da, Deep ..., dar numai una ofera certificate de omologare a marfii. Prieteni, nu mai incercati sa ii stricati imaginea si lui Atti, pentru ca el este un tip foarte corect. Eu cumpar de la el des si de mult timp si sunt foarte multumit de ceea ce primesc: totul este original si nu copii, factura fiscala...si nu in ultimul rand, promptitudine si preturi acceptabile. Ia uitati-va la rubrica PIERCING de pe site-ul lui si comparati preturile cu ale altora. Eu va recomand sa nu tulburati linistea acestui forum cu...oameni adevarati. Dupa cum ati putut observa, cei care au incercat sa o tulbure, au fost exclusi. EX: Costi tattoo, eu_toteu (adica tot costi tattoo), Kata... Numai bine tuturor si...nu uitati, aici sunteti intre oameni adevarati, prieteni, colaboratori! Bafta tuturor si va multumesc pentru intelegere!

da ova , si esti convins ca numai o firma iti ofera certificat de omologare a marfii,eu nu cred, eu nu ii stric deloc imaginea lui attii, el si-o face singur , am intrat pe siteul asta yilong tattoo supplies, si am facut comparatie intre ce este acolo si ce are el , sant aceasi prod cap coada,iar o a2 chestiune care am mentionato, era referitor la site-ul lui , putea sa vina cu un argument clar si atunci totu;l era ok, nu mai dat un raspuns clar ci amintiri din vara sau de cand vinde, si tot el spune ca il atac, dar dupa ceam vaut ca ce vinde si de unde vine marfa , ce sa mai zic , am ramas surprins, si el spune ca altii dau tepe, cum ?
rusinica la cine ar treb sa-i fie , ? va las pe voi sa raspundeti la asta!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 15, 2008 9:53 pm

mai lasati omul asta in pace si incercati sa va concentrati la ce aveti voi de facut ...slab sau bun este al nostru si il respectam asa cum e.......nu va place nu luati si gata ...ce tot atatea discutii pe degeaba........mai bine taci si faci

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Dec 15, 2008 9:56 pm

Deep, eu sunt unul dintre clientii care cumpara de mult de la Atti si nu am primit niciodata teapa. Ti-a explicat foarte detaliat Atti, de ce nu afiseaza nr. de tel si crede-ma pe cuvant, ca nu are niciun motiv sa te minta. Nu are nici de pierdut si nici de castigat. Firma lui exista, poate da factura si certificate pe aparatura. Pe o parte din aparatura, ca nici de-afara nu iti dau toti. De exemplu, eu am adus un sterilizator din Italia, pentru cineva care a deschis salon de tatuaj si nu am primit nici factura si nici certificat de omologare pentru statele membre. Si e Italia...Atti e in Romania si ofera tot ceea ce ai nevoie. Daca nu crezi, convinge-te singur, mergand pana la el...nu ai nimic de pierdut. Si apoi iti va parea rau ca ai vorbit la adresa lui. Crede-ma pe cuvant. Si mai e un aspect: daca nu esti multumit de acesta, cumpara de la Costi, sa vezi la ce preturi cumperi scule folosite ... Smile Nu te supara pe mine, dar asta este adevarul si eu nu mint, nu imi sta in caracter...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Dec 15, 2008 9:57 pm

MorddorTattoo a scris:mai lasati omul asta in pace si incercati sa va concentrati la ce aveti voi de facut ...slab sau bun este al nostru si il respectam asa cum e.......nu va place nu luati si gata ...ce tot atatea discutii pe degeaba........mai bine taci si faci

Ohoooooooo:) Bine domnule! Au sosit ajutoarele... Very Happy cheers
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 15, 2008 9:59 pm

Very Happy da man ........eu sunt cheers

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Dec 15, 2008 10:00 pm

iar eu nu incerc sa tulbur imaginea unui forum , imi plac chestiile trasparente, si presupun ca si tie, daca tu consideri ca am tricat linistea acestiu forum exclude-ma daca asta crezi ca este un forum pt oamenii adevarati, dar este un forum in care se pot pune anumite intrebari , neclaritati, si eu miam spus parerea mea. daca citesti putin mai bine vezi in alte rubrici am specifiacat doar anumite argumente ca oricine.
referitor la atti i-am pus o intrebare numai , si vad ca iese la suprafata anumite chestii, si ie nasol, sa stii ca multi citesc acest forum chiar daca nu sant inregistrati,si ie bine ca omul sa stie anum,te argumente clare.
mie imi plac chestiile serioase , sa fie totul la locul lor , si nu aiurea,ca atunci nu poti face ceva in( viata) si presupun ca esti la fel ova, te vad un om cu coloana vertebrala.bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Lun Dec 15, 2008 10:02 pm

sebitattoo a scris:***

Sebi, citeste regulamentul. Aici trebuie evitate replicile scandaloase. In caz contrar voi fi nevoit sa iau masuri. Nu am nimic cu nimeni, dar regulamentul este pentru toti, deci trebuie respectat cu strictete... Sunt deja multi membri exclusi cu ban pe IP. Haideti sa incercam sa crestem numarul de membri, nu sa il reducem!!! Multumesc pentru intelegere. Si in loc sa ne tinem de gainarii ca pe alte forumuri de profil, mai bine sa facem ceva constructiv. Cu respect. Ova


Ultima editare efectuata de catre Ova-Tattoo Art in Lun Dec 15, 2008 10:06 pm, editata de 1 ori
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 3 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum