Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

+6
articole tattoo
geta
deep feeling tattoo
tattooman
dragon
Ova-Tattoo Art
10 participanți

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Puteti gasi undeva in Romania preturi mai mici?

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Vote_lcap10%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 20
 
 
Sondaj inchis

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Mier Ian 07, 2009 11:06 am

deep feeling tattoo a scris:
smiresmire a scris:normal ca nu-l cunosc daca facea tattoo in ploiesti auzeam de el dar cum a zis el ca activitatea sio desfasoara in alta parte nam cum

tu ce esti ecou!!!!, care parte n-ai inteles ca nu fac tauaje in ploiesti , citeste mai atent pe viit daca vrei sa faci un comentariu .



fratele meu acuma ai vb chiar aiurea sincer sa inteleg ca nu pot sai raspund omului la intrebare numai pt consideri u ca sunt eu ecou Smile)=))) hai sa fim seriosi
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mier Ian 07, 2009 11:08 am

MorddorTattoo a scris:
smiresmire a scris:frumoase lucrari
Multumesc foarte mult,,,si ma bucur ca cu voi pot fi prieten numai Deep nu vrea acest lucru........poate ne spune si de ce .......

prietenia nu inseamna sa pupi in *** pe cineva, este discutabila acest aspect.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Mier Ian 07, 2009 11:10 am

nu sunt tatuator singurele tatuaje facute de mine sunt 2 si care sunt facute pe mine ca sa vad daca pot sau nu si as fi stiut de tine pt ca ii stiu pe majoritatea care fac tatuaje in ploiesti pe uni din ei chiar personal ...peace
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Mier Ian 07, 2009 11:10 am

Nu mai fratilor,eu opresc subiectul....ala tot o suge cu umbra lui ,nu ne arata nimic nu stim nimic.......fati activitatea unde vrei ,,,dute cu al de sus inainte,,,,,,,noi tot incercam sa fim buni si tu tot o dai cu inversurile.....Multa bafta la toti si ..........................

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mier Ian 07, 2009 11:10 am

smiresmire a scris:
deep feeling tattoo a scris:
smiresmire a scris:normal ca nu-l cunosc daca facea tattoo in ploiesti auzeam de el dar cum a zis el ca activitatea sio desfasoara in alta parte nam cum

tu ce esti ecou!!!!, care parte n-ai inteles ca nu fac tauaje in ploiesti , citeste mai atent pe viit daca vrei sa faci un comentariu .



fratele meu acuma ai vb chiar aiurea sincer sa inteleg ca nu pot sai raspund omului la intrebare numai pt consideri u ca sunt eu ecou Smile)=))) hai sa fim seriosi

pai vad ca repeti anumite intrebari puse de altcineva , ce inseamna asta dupa tine, nu suna a ecou ?

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Mier Ian 07, 2009 11:12 am

si nam pupat pe nimeni in *** am zis doar ca are lucrari frumoase asta nu inseamna ca sunt prieten cu el aprecieaza faptu cai admir lucrarile si considera ca putem sa fim amici prieteni in sensu sa nu certam si sa discutam omeneste
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Mier Ian 07, 2009 11:13 am

pfff esti dus rau cu capu nam ce sa zic
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mier Ian 07, 2009 11:18 am

MorddorTattoo a scris:Nu mai fratilor,eu opresc subiectul....ala tot o suge cu umbra lui ,nu ne arata nimic nu stim nimic.......fati activitatea unde vrei ,,,dute cu al de sus inainte,,,,,,,noi tot incercam sa fim buni si tu tot o dai cu inversurile.....Multa bafta la toti si ..........................


o rugaminte de a mea alegeti cuvintele te rog , sa sugi sa nu spun altceva.....ce te-a deranjat ca ti-am zis unde tii desfasori activitatea ta, cu diploma care nu este recunoscuta de nimeni. ca idee si intentie tot respectul ,lucrarile pe care le-am vazut dupa 14 ani sant slabe, f slabe nu stiu cum ai luat diploma, sant in tara tauatori care dupa 5 6 ani lucreaza beton ,comp cu experienta de 14 ani pe care o ai, deci cosulta cateva site-uri din tara, si fa o comp intre ce faci tu , si ce fac alti , eu zic ca mai treb sa progresezi , nu te lauda singur ca esti sus , inca esti jos, chiar la nivel, si mai accepta un sfat sau o critica din partea cuiva face bine , sau ar treb sa te puna pe ganduri sa corectezi pe viit ceva care poate sa-ti fie util. bafta multa

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mier Ian 07, 2009 11:20 am

smiresmire a scris:si nam pupat pe nimeni in *** am zis doar ca are lucrari frumoase asta nu inseamna ca sunt prieten cu el aprecieaza faptu cai admir lucrarile si considera ca putem sa fim amici prieteni in sensu sa nu certam si sa discutam omeneste

consideri ca m-am referit la tine , eu nu ma cert cu nimeni, mi-am spus o parere ie ceva rau in asta? eu zic ca nu omeneste discut imi aleg cuvintele si incerc sa jignesc pe cineva, dar vad ca nu intelegi acest aspect, bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mier Ian 07, 2009 11:21 am

smiresmire a scris:pfff esti dus rau cu capu nam ce sa zic

nici macar n-ai inteles idea discutiei , dar te bagi sa fii bagat , si mai bine nu zii nimic, ca ie mai bine,

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Mier Ian 07, 2009 12:45 pm

bey frate daca nu teai referit la mine nu tea referit la el nu te referi la nimeni tu atunci dc pana mea mai qoutezi mai frate ai ?
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mier Ian 07, 2009 3:56 pm

[quote="smiresmire"]bey frate daca nu teai referit la mine nu tea referit la el nu te referi la nimeni tu atunci dc pana mea mai qoutezi mai frate ai ?[/quel

el esti tu cumva , ti-am mai zis , citeste mai bine inainte sa raspunzi cu un reply, fara sens ce ai comentat tu acum , mai bine nu mai comenta, daca nu intelegi ceva mai bine evita sa intri in discutie, bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mier Ian 07, 2009 10:08 pm

Deep. Toti am fost la inceput amatori. Hai sa fim seriosi. Nu te lua dupa toti rahatii care ii critica pe cei home made. Sunt amatori care tatueaza mult mai bine si decat mine. Daca nu au posibilitatile altora, nu inseamna ca nu sunt buni. Sunt sigur ca ei intentioneaza si isi doresc sa lucreze in salon. Haideti sa fim mai maleabili, nu prosti ca pe alte site-uri de profil, pe care eu nu mai postez nimic...
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Joi Ian 08, 2009 12:30 am

Pentru MEMBRUL de gold Deep feeling am zis ca inchid acest subiect ,,,dar ca moderator al forumului Tattoo nu am sa o fac decat am sa tin in frau aceasta discutie si voi promova mai departe aceasta reclama a ARTICOLE-TATTOO fie ca vrei fie ca nu...daca tot nu vrei sa ne spui cine esti ...acceseaza te rog putin adresa asta si te rog nu ne zi ca nu esti tu.
http://whatismyipaddress.com/staticpages/index.php/lookup-results si introdu acest IP
89.40.98.27 la insert IP adresadres here
multumesc foarte mult si totusi sper sa devenim prieteni cat mai curand.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Joi Ian 08, 2009 11:28 am

MorddorTattoo a scris:Pentru MEMBRUL de gold Deep feeling am zis ca inchid acest subiect ,,,dar ca moderator al forumului Tattoo nu am sa o fac decat am sa tin in frau aceasta discutie si voi promova mai departe aceasta reclama a ARTICOLE-TATTOO fie ca vrei fie ca nu...daca tot nu vrei sa ne spui cine esti ...acceseaza te rog putin adresa asta si te rog nu ne zi ca nu esti tu.
http://whatismyipaddress.com/staticpages/index.php/lookup-results si introdu acest IP
89.40.98.27 la insert IP adresadres here
multumesc foarte mult si totusi sper sa devenim prieteni cat mai curand.

hai zii cine sant, ca mai facut curios,

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Joi Ian 08, 2009 11:37 am

pai daca nici tu nu stii cine esti ce raspuns mai astepti de la noi.....destul ca tiam gasit locatia .........si totusi hai sa incheiem discutia asta si sa ne povestim despre ce facem . Am deviat destul de la subiectul topicului numa din cauza nelamuririlor tale. Adminul ti-a cerut sa incetezi, Eu moderator te rog frumos sa incetezi,,,nimeni nu a facut scandal pe tot forumul in afara de tine.....hai sa fim oameni.......

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Joi Ian 08, 2009 12:12 pm

MorddorTattoo a scris:pai daca nici tu nu stii cine esti ce raspuns mai astepti de la noi.....destul ca tiam gasit locatia .........si totusi hai sa incheiem discutia asta si sa ne povestim despre ce facem . Am deviat destul de la subiectul topicului numa din cauza nelamuririlor tale. Adminul ti-a cerut sa incetezi, Eu moderator te rog frumos sa incetezi,,,nimeni nu a facut scandal pe tot forumul in afara de tine.....hai sa fim oameni.......

ce locatie , ca m-am uitat si nimic interesant , ai zis stii cine sant ,zimi , poate am avut o pierdere tempoarara de memorie, si nu mai stiu , si dupa aceea incheiam subiectul, daca ie cazul.eu nu fac scandal ti-am mai zis, deci nastept un raspuns, bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Joi Ian 08, 2009 9:58 pm

pai nu ca DACA E CAZULl man ca te inchid eu cu subiect cu tot si cred-ma ca e cazul................

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Joi Ian 08, 2009 9:59 pm

incercam sa fim oameni aici si tu strici tot ce e relatie intre fiecare. Tu esti samanta de scandal.............incheiel pur si simplu ca nu sunt dator tie cu nici o explicatie dupa cate stiu...............dar totusi intra putin si pe linkul asta ...poate-iti revine memoria
http://private.dnsstuff.com/tools/whois.ch?domain=89.40.98.27 cifrele alea 89.40.98.27 este IP ul tau adica linia de unde ne scrii

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Vin Ian 09, 2009 4:45 am

si care ar fii ala,subiectul repectiv, de-mi inchizi gura cu un subiect, , ti-am mai zis eu nu stric o relatie intre nimeni , ca n-am de ce , daca tu nu intelegi ca mi-am exprimat o parere, inseamna ca suferi de narcisism , daca citesti mai bine ce ti-0am scris , adica ce iti era scris pt tine , si daca esti atent, iti da-i seama singur , ca mi-am exprimat o parere, mi-e imi place sa fiu criticat daca ceva n-am facut bine , nu ma consider sus, asa cum ai mentionat tu , si nu i-au in nume de rau daca cineva isi exprima o parere referitor la mine daca este cazul ,ca st-ti da-i seama , wesatel este firma la care am cointractul de internet, concret nimic deosebit, eu m-as preocupa mai mult sa-mi dezvolt arta asta (tattoo), decat sa ma laud ca sant sus, sus sant cei care stiu intradevar arta , cum ar fii joshua carlton, paul booth, aron cain , hernandez, astia poti sa spui ca sant sus , noi inca santem sub linia de mijloc , fiindca asta ie realiatea, si navem ce face decat sa progresam, da putem fii prietenii nu vad nimic rau in asta, dar nu are rost sa ma ameninti cu niste chestii marunte , te vad baiat destept, nu terb sa te agiti, iar in legatura ca santem oameni da , dar unii stiu sa sa accepte sa fie criticati , si cum ti-am mai zis , daca m-am exprimat gresit sau am fost inteles gresit scuze, dar nu cazul sa adresezi injurii la adresa mea, inainte sa sa raspunzi la replica gandeste, su dupa aia scrie ce ai de spus, ca te hazardezi degeaba desi nu este cazul . repesct in continuare, bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Vin Ian 09, 2009 10:12 am

Man ma bucur ca ai inteles anumite aspecte.Inca nu am inteles de ce ai pus oameni de afara in fata, joshua carlton, paul booth, aron cain , hernandez, Noi suntem la nivelul acesta pentru ca arta la noi in tara nu este la fel de dezvoltata ca dincolo. La modelele care le am eu pe site.daca tu crezi ca e ceva de reparat acolo fao.M-as indoi insa. Mai ales ca nu am cu ce sa compar modelul meu cu cel facut de tine,daca esti tatuator.In schimb la modelele ale nu am fost criticat nici de Ova care este un tatuator foarte bun,nu vad de ce ai face-o tu care nu ne spui cine esti.Accept cu DRAG critici ,dar sa stiu de la cine ,accept de la unu mai bun ca mine si poate si un schimb de experienta.Toti facem schimb de experienta. Iar de subiect ce sa zic.....ARTICOLE TATTOO preturi fara concurenta......si uite unde am ajuns. Eu sunt pus aici ca sa nu devieze nimeni de la subiect,,,sa am grija sa nu fie scandal pe forum ,,,sa aduc membrii. Recunoaste si tu ca aceleasi produse care le are el le gasesti la altii cu dublu pret. Acuma piata e variata intradevar si poti sa-ti alegi vanzatoru,,,eu insa raman la el pentru ca sunt 100% sigur ca niciodata nu va da tepe la nimeni pentru ca are un caracter prea mare ca sa faca asa ceva.Poate iti vei da si tu masca jos sau vei iesi din umbra ca sa pot acepta critici.Altfel de acuma inainte am sa sterg orice scanteie care ajunge la contradictoriu.Sa nu ma intelegi gresit ca am ceva cu tine ,,,dar asta trebuie sa fac eu ca MODERATOR al acestui forum TATTOO.Imi fac doar meseria.Toti acceptam critici ,care defapt nu le luam ca critici ,cel putin eu le iau ceva de invatat daca e ceva ce nu am facut bine dar................nu stiu cine ma critica . Daca ma critica unu care e mai slab ca mine ?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Vin Ian 09, 2009 11:44 am

de ce am pus oamenii de fara , ca exp simplu , ei sant cei care sant sus in acest domeniu , noi inca nu , si fac tatuaje de de cativa ani , daica de 6-7 ani, si eu inceput ca si noi , dar ei sant modesti,, nu spun si la noi in tara sant multi care sant fff buni, dar inca nu santem nci la nivelul ungariei sau germaniei, iar noi nu treb sa cautam motive , si eui au inceput ca si noi , nu sau nascut cu masina in mana , au invatat, dar dar nu sau hazardat,iti repspect idee ca esti bun , ma bucur ca cel putin este un attu pozitiv,iar la tepe nu are rost sa-mi spui mi-e ca oricum eu mi-am format o parere deja privitor la articole, ce ai fost tepuit ca asa se intelege?, si din partea ta acest lucru, iar daca stergi ceva un coment in limita bunului simt bineinteles , atunci nu este un forum transparent, uitate pe forumuri internationale , sa vezi acolo ce fel de comenturi sant , nu se sterge nimic de acolo ,am impresia ca foumul asta dupa reply-urile care au fost facute in prop de 70% sunt linguseli, nimic concret , sau un subiect de discutie referitor la tema repsectiva, deci fiecare poate sa-si spuna parerea nu treb sa fie limit de moderator ce are voie sa spuna si ce nu, atunci ce rost mai are forumul pt linguseli, daca stai si te uiti bine o sa-mi da-i dreptate in privinta asta , te vad un om cu coloana, iar la partea de criticat nu are importanta cine ce critici iti aduce, ideea sa culegi ceva din ele, bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Vin Ian 09, 2009 3:08 pm

ia mai bine voi tatuatorilor ajutati-ma pe mine sa gasesc ce caut ca mor aici ca nu gasesc Sad(( si lasati restu Smile)
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Vin Ian 09, 2009 10:14 pm

smiresmire a scris:ia mai bine voi tatuatorilor ajutati-ma pe mine sa gasesc ce caut ca mor aici ca nu gasesc Sad(( si lasati restu
Pai man dane ideea ca nu stim ce vrei. Te ajutam cu placere dar.........nu stim cu ce Smile)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Vin Ian 09, 2009 10:37 pm

deep feeling tattoo a scris:de ce am pus oamenii de fara , ca exp simplu , ei sant cei care sant sus in acest domeniu , noi inca nu , si fac tatuaje de de cativa ani , daica de 6-7 ani, si eu inceput ca si noi , dar ei sant modesti,, nu spun si la noi in tara sant multi care sant fff buni, dar inca nu santem nci la nivelul ungariei sau germaniei, iar noi nu treb sa cautam motive , si eui au inceput ca si noi , nu sau nascut cu masina in mana , au invatat, dar dar nu sau hazardat,iti repspect idee ca esti bun , ma bucur ca cel putin este un attu pozitiv,iar la tepe nu are rost sa-mi spui mi-e ca oricum eu mi-am format o parere deja privitor la articole, ce ai fost tepuit ca asa se intelege?, si din partea ta acest lucru, iar daca stergi ceva un coment in limita bunului simt bineinteles , atunci nu este un forum transparent, uitate pe forumuri internationale , sa vezi acolo ce fel de comenturi sant , nu se sterge nimic de acolo ,am impresia ca foumul asta dupa reply-urile care au fost facute in prop de 70% sunt linguseli, nimic concret , sau un subiect de discutie referitor la tema repsectiva, deci fiecare poate sa-si spuna parerea nu treb sa fie limit de moderator ce are voie sa spuna si ce nu, atunci ce rost mai are forumul pt linguseli, daca stai si te uiti bine o sa-mi da-i dreptate in privinta asta , te vad un om cu coloana, iar la partea de criticat nu are importanta cine ce critici iti aduce, ideea sa culegi ceva din ele, bafta
Nu man ,,,nu am luat teapa pentru ca mam dus direct la ATTILA ,din pura intamplare ca nimeni nu mia zis de el cum e sau cat de corect e. Asa a fost si asa am ramas la el pentru ca si Ova a zis ca e de treaba dar asta dupa ce devenisem un client de a lui ATTI si..........ma rog ,eu sunt foarte multumit de el,adica ce rost are sa schimb Providerul daca am tot ce trebe de la el la pret super.....eu am zis doar sa nu-i strici imaginea din cauza ca stiu ca esti si tu din TG Mures si acolo e si concurenta lui. Sunt doua si ambele din Mures.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 7 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum