Tattoo Art Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

+6
articole tattoo
geta
deep feeling tattoo
tattooman
dragon
Ova-Tattoo Art
10 participanți

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Puteti gasi undeva in Romania preturi mai mici?

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Vote_lcap45%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Vote_lcap10%Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 20
 
 
Sondaj inchis

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de daemon Mar Dec 16, 2008 10:57 am

inainte sa cumpar ceva am studiat mai multe furnizori din tara! fiecare vinde multe chinezarie, cu toate ca am primit mesaje ca sunt de provenienta usa... dar am gasit la fiecare si alte tipuri de masini de tatuat, deci sa fim realisti nu numai chinezarie se vinde, si in primul rand fiecare alege dupa buzunarul lui.. daca nu ai bani cumperi una ieftina chinezeasca , daca te respecti cumperi o masina mai performanta. printre furnizorii cu care am discutat si am studiat preturile, cele mai convenabile erau la articole tattoo. dupa o lunga convorbire am decis sa cumpar o anumita masina la xxx lei provenienta usa. nu a incercat sa ma convinga sa cumpar, un produs sau altul, am stat de vorba cu el a explicat despre fiecare produs in parte toate detaliile, deci este un om de nota 10. toata stima. am si cumparat o masina si cele necesare la vreo 2 saptamani, pana atunci tot ma informam.. si sincer nu imi pare deloc rau. e masina super buna, nu am avut nici o problema cu el.. am primit factura, si garantie, ambele stampilate ca la un magazin adevart. am vazut unii dintre clienti sustin acest lucru, ca e adevarat , eu nu inteleg de ce va luati de el. cum a spus si articole tattoo, este tara mare este loc pentru toti. am citit toate postarile si o singura concluzie am tras: intr-adevar intentionat v-ati luat de el, si incercati sa trageti la fund. am povestit cu el zilele trecuta ca am dat o comanda pentru niste piercinguri, au sosit cu factura totul in regula si calitativ erau mult superioare fata de ce se vand in magazine si preturi exceptionale. sunt foarte multumit. e un om cu suflet bun, amabil, vorbeste cu respect, aici am observat ca ati inebunit de tot pe saracul om . dupa parerea mea si ce am citit sunteti niste jegosi de oameni , si nu aveti nici un fel de bun simti in voi.. asta era adresat doar pentru deep feeeling tattoo si partenerul lui sebi, eu sincer de nici unul nu am auzit.. si cunosc cateva mari personalitati! sa revin la sebi, daca ai cumparat masina de tatuat de la el de ce nu ai luat unu performant? cu toata stima, dar daca ai un salon sau cum pretinzi sau ce ai, cumperi masini de calitate! si daca se strica la cat de foame de bani e la tine sigur sunai pe om si trimiteai inapoi! iar din cat am inteles deep feeling tattoo, tu nici macar nu esti clientul lui imi dai de banuit ca esti cine pretinde articole tattoo. si eu sunt curios de actele tale si cat de legal esti ca artist. inteleg ca iti e frica si nu vrei sa postezi actele aici, dar daca vrei sa dovedesti ceva lasa adresa ta de mail intrun mesaj privat si iti voi raspunde si imi trimit mie copii dupa acte, si voi scrie doar atat pe forum ca ai dreptate si merita sa fi ascultat. am cerut ieri de la articole tattoo si a trimis copie dupa certificatul de inregistrare .... mie mi s-a parut ca te ascunzi sub o masca, o alta identitate si nu spui adevarul! cu toata stima ..daemon

daemon

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 43
Location : arad
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de articole tattoo Mar Dec 16, 2008 1:17 pm

oameni bun, lasati ca nu are rost sa imi luati apararea ca daca scrieti 100 de persoane ca ati primit factura si ca sunt firma , pe omul asta nu veti convinge.. oricum azi am vorbit cu contabila, care are un post important si la finante si am spus care este situatia, si am intrebat daca ma poate ajuta cu ceva, si am zis si de concurenta fantoma, care m-a transformat sau vrea sa ma transforme in firma fantoma, si raspunsul era simplu. pot sa dau in judecata pentru imaginea pe care imi face, doar ca trebuie sa dovedesc ca este intradevar acel bimbi.. eu cand ma intorc de la concediu primul pas care voi face sa ma duc la politie de acolo se va autoriza pe un ofiter sau pe cineva cu un mandat care isi va da dreptul sa verifice pe forumul asta ip ul utilizatorului, dupa care o sa aflam cine este acest user o sa decid daca voi actiona in instanta sau nu! daca esti tu bimbi, nu te voi ierta pentru cele scrise aici. daca intradevar esti o alta persoana cum pretinzi ca esti , tot respectul si imi pare rau ca tot ne-am certat... dar prieteni nu vom fi niciodata ... daca nu fac asta prostia omeneasca se va intinde pana la nesfarsit... si imi pare rau ca sa ajuns pana aici.. nu imi pot permite ca cineva sa bata joc de imaginea firmei.. daca cineva avea reclamatie sau orice referitor la produsele cumparate de la mine avea adresa mea si numar de tel si chiar datele firmei... cat voi fi in concediu ma voi gandii la toate spuse aici si poate pana atunci si voi o sa va incetati cu prostiile.. pana joi sper sa nu mai fiu nevoit sa intru si sa ma trezesc cu tot felul de prostii si tampenii care ma scot din sarite.. vreau sa plec in pace...
articole tattoo
articole tattoo
Membru Silver
Membru Silver

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 46
Location : tg mures
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.articole-tattoo.ro

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 1:49 pm

articole tattoo a scris:si in al doilea rand, poate nici asta nu ai vazut, sau te intereseaza doar sa te iei de mine, dar oricum cine a citit sunt de acord ca te ai luat de mine intentionat, deci in al doilea rand daca cineva are probleme cu produsele ce le trimit eu, mi le trimite inapoi si il schimb sau repar... asa ca plangeri nu cred ca exista.. doar in mintea ta tampita.. cu care incerci sa ma faci de .... esti singurul asa interesat de mine.. doar asa de curiozitate! si nu vei inceta niciodata ca ai facut o fixatie pentru mine!! si am zis stiu cine esti.. asa ca nu are rost sa spui ca esti altu.. maine fa un cont cu numele adevarat si intra si cu ala si hai sa continuam.. ca eu mai am multe de povestit!

pai uite ai deja o reclamatie de la unu sebi , iar minti cu prostiile tale, si ti-am mai zis esti complexat de bimbi asta , poate esti pe invers , si na..., ce sa dovedesti ,na-i ce esti la negru , nu mai mintii, un lucru concret n-ai specificat nimic. de ce m-am luat de tine, iti spun eu,cand am intrat pe forum prima oara am vazut anuntul postat cu articole tattoo, cel mai tare, la ce?
la istorie?
, la vorbe da fapte ioc , da-mi numele firmei tale, daca te consideri cel mai tare .si n-ai nimic de ascuns dupa aceia iti spun unde te poti uita pe site(internet) daca cineva este legal sau nu ,sa te convingi, si daca n-am dreptate imi cer scuze public , si am schimbat subiectul , ie asa greu?

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 1:59 pm

daemon a scris:inainte sa cumpar ceva am studiat mai multe furnizori din tara! fiecare vinde multe chinezarie, cu toate ca am primit mesaje ca sunt de provenienta usa... dar am gasit la fiecare si alte tipuri de masini de tatuat, deci sa fim realisti nu numai chinezarie se vinde, si in primul rand fiecare alege dupa buzunarul lui.. daca nu ai bani cumperi una ieftina chinezeasca , daca te respecti cumperi o masina mai performanta. printre furnizorii cu care am discutat si am studiat preturile, cele mai convenabile erau la articole tattoo. dupa o lunga convorbire am decis sa cumpar o anumita masina la xxx lei provenienta usa. nu a incercat sa ma convinga sa cumpar, un produs sau altul, am stat de vorba cu el a explicat despre fiecare produs in parte toate detaliile, deci este un om de nota 10. toata stima. am si cumparat o masina si cele necesare la vreo 2 saptamani, pana atunci tot ma informam.. si sincer nu imi pare deloc rau. e masina super buna, nu am avut nici o problema cu el.. am primit factura, si garantie, ambele stampilate ca la un magazin adevart. am vazut unii dintre clienti sustin acest lucru, ca e adevarat , eu nu inteleg de ce va luati de el. cum a spus si articole tattoo, este tara mare este loc pentru toti. am citit toate postarile si o singura concluzie am tras: intr-adevar intentionat v-ati luat de el, si incercati sa trageti la fund. am povestit cu el zilele trecuta ca am dat o comanda pentru niste piercinguri, au sosit cu factura totul in regula si calitativ erau mult superioare fata de ce se vand in magazine si preturi exceptionale. sunt foarte multumit. e un om cu suflet bun, amabil, vorbeste cu respect, aici am observat ca ati inebunit de tot pe saracul om . dupa parerea mea si ce am citit sunteti niste jegosi de oameni , si nu aveti nici un fel de bun simti in voi.. asta era adresat doar pentru deep feeeling tattoo si partenerul lui sebi, eu sincer de nici unul nu am auzit.. si cunosc cateva mari personalitati! sa revin la sebi, daca ai cumparat masina de tatuat de la el de ce nu ai luat unu performant? cu toata stima, dar daca ai un salon sau cum pretinzi sau ce ai, cumperi masini de calitate! si daca se strica la cat de foame de bani e la tine sigur sunai pe om si trimiteai inapoi! iar din cat am inteles deep feeling tattoo, tu nici macar nu esti clientul lui imi dai de banuit ca esti cine pretinde articole tattoo. si eu sunt curios de actele tale si cat de legal esti ca artist. inteleg ca iti e frica si nu vrei sa postezi actele aici, dar daca vrei sa dovedesti ceva lasa adresa ta de mail intrun mesaj privat si iti voi raspunde si imi trimit mie copii dupa acte, si voi scrie doar atat pe forum ca ai dreptate si merita sa fi ascultat. am cerut ieri de la articole tattoo si a trimis copie dupa certificatul de inregistrare .... mie mi s-a parut ca te ascunzi sub o masca, o alta identitate si nu spui adevarul! cu toata stima ..daemon

vad ca nu intelegeti ce am mai spus eu inainte , eu nu sant bimbi , n-am treaba cu el, vad ca ie greu de inteles asta , cititi mai bine ce anume am intrebat eu , niste informatii ca orice om , daca le primeam era ok , vroima sa ma conving, dar din moment ce cineva o da la intors , am insistat ca poate ma insel , dar se pare ca nu,dami si mi-e nr de inregistrare poate este de la alta firma , sau pf , srl nu stiu , dar convingeti-ma daca aveti cu ce.aici totul se merge pe privat, ma uimiti!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 2:06 pm

articole tattoo a scris:si in al doilea rand, poate nici asta nu ai vazut, sau te intereseaza doar sa te iei de mine, dar oricum cine a citit sunt de acord ca te ai luat de mine intentionat, deci in al doilea rand daca cineva are probleme cu produsele ce le trimit eu, mi le trimite inapoi si il schimb sau repar... asa ca plangeri nu cred ca exista.. doar in mintea ta tampita.. cu care incerci sa ma faci de .... esti singurul asa interesat de mine.. doar asa de curiozitate! si nu vei inceta niciodata ca ai facut o fixatie pentru mine!! si am zis stiu cine esti.. asa ca nu are rost sa spui ca esti altu.. maine fa un cont cu numele adevarat si intra si cu ala si hai sa continuam.. ca eu mai am multe de povestit!

nu m-am luat de tine , eu te-am intrebat cateva lucruri .la care ai raspuns cu istoria vanzarilor tale, fapt care nu ma intereseaza, ma interesa ceva, eviti raspunsul care ar terb sa-l d-ai, te simti amenintat, ca asa se pare ,tampita sa o faci pe mata, ti-am mai zis alegeti cuvintele sau reformuleazale intr-un ceva mai diplomatic, nu sant singurul interesat de tine , urmeaza acum si mai multi ca sa dus vestea printre tatuatori cace se vorbeste acum pe forum, , si anumiti clienti de ai tai , si au cateva argumente sa-ti adreseze tie , vad ca suferi de sindromul bimbi , vad ca ie boala deja, rau f rau , daca ai ceva cu el suna-l si povestiti voi intre voi, in schimb eu te-am intrebat ceva , poti sa-mi raspunzi ?daca esti un om corect cum pretinzi?

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 2:09 pm

articole tattoo a scris:
deep feeling tattoo a scris:nu stiu ce tot ai cu persoana asta bimbi,ce am citit eu esti tare complexat de el , iti place asa mult de el , ie iar o alta tampenie scrisa de tine,daca zici ca ai facut schimb cu el ,nu vad nimic rau in asta si el tia zis ca are 30 ml treb sa fii tare idiot,daca tot esti in bransa asta sa crezi ca are 30 ml , minti ca de obicei si , ca altceva nu stii sa spui decat atacand pe cineva,vopsele sant tot de la chinezi (intense ), ca au postat pe site asta ,nu din sua, ai mentionat un lucru care intradevar respct pe ideea ta, dar aici este vorba total de sper tine si nu despre altcineva , eviti sa da-i un raspuns la intrebarile adresate ti-e, eu cand am cump de la o masina provenienta china , cel putin mi-a zis ca-i chinezesc , nu cum ai facut tu alti clientii care vad ca deja ai primit anumite reclamatii, si nu ie singurul , imi sant si prietenii cativa din ei , ca sant oamenii care ti-au ndat banii , nu altceva si fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu banii , si daca are un of , are tot dreptul,iar masinii din state nu ai credema ti-am studiat site -ul indelung , nimic , ai un model (i max) atat, restul stii de unde provin, .
iar in legatura cu bimbi . iar minti ca de obicei, efectiv nu ai ce spune cred ca te depasesc anumite intrebari,fii barbat si dovedeste ca esti legal in primul rand , ca nu esti! , si iar minti,si ti-am mai zis nu-ti face reclama defaimand pe altcineva , ca nu esti nici tu mai deosebit fata de nimeni , pe tine toata lumea te-a intepat , cel putin am vazut ca bimbi nu te-a atacat, si nici n-am auzit sa fii facut asta, poate suferi de sindromul bimbi, ie grav atunci , iti recomand sa faci un tratament ceva poate ti-e util pe viit.deci nu mai mintii, ca tine poate pt cei care fac home made da ,ii poti traduce, dar sa fim seriosi.istorie am citit destul la viata mea , vad ca si la asta imi scrii,te pricepi, la istorie.nu gluma
se vede ca nu ai avut tus de calitate in viata ta! intenze e la 30 ml si tusul lui bimbi care spunea el ca e la 30 ml e de fapt la 20 ml si se vede si diferenta de marime.. am spus arata certificatul tau sa te cred.. ca am mai zis ba intrii cu id asta ba cu celalat si povestesti tampenii
eu nu iti sunt dator cu nimic , nu tre sa iyti dovedesc nimic. daca cineva care a cumparat cu adevarat de la mine si am tzepuit astept sa posteze aici.. ai auzit abureli.. ce am cu bimbi?? nimic. doar ca mi-am dat seama oricat sa minti ..tu esti bimbi si de la bun inceput ai vrut sa ma incurci! atat pana nu te lamuresti si tu sa te cunosca lumea esti un nimeni ! cum au zis si altii si eu!
sincer nu stiu de unde provin restul masinilor.. imi spui tu probabil.. sau sa ghiesc?? china o fi?? lasa ma vrajeala ca am factura din sua. tu stii ce inseamna?? esti ca o manea veche inb plm tot te repeti!
hai logheaza te si cu celalt id si ma spune cate ceva sa ma distrez si eu!
iar minti cu sua,fa altceva !
iar o da-i la intors , iar eviti raspunsul la intrebare mea, ie asa grea intrebarea?

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 2:14 pm

na-i inteles b tu bine 2,75 erau acele , masinile sant acum 25 $ sa nu mai stii ce ai comandat de afara, sa te conving ca te inseli intra aici ministerul finantei si baga numele asta ,, cum apare la mkine pe acte pf radulescu alin , sau tattoo-supplies, asa scrie pe stampile, si o sa vezi ca te inseli, m-am interesat si eu ca sa ma cinving nu de alta sa nu am neplaceri din cauza cuiva . si apoi deschide subiectul.

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 2:15 pm

este un site cu ministerul finatelor.uitate!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 2:16 pm

ca se poate verifica orice firma daca este inregula sau nu, deci nu stii ce vorbesti

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Ova-Tattoo Art Mar Dec 16, 2008 8:22 pm

Deep feeling, nu stiu cine esti, dar te rog sa incetezi acest scandal. Eu vreau sa ramanem prieteni, dar deja acest topic a luat-o razna, ca pe forumul fitzuicii aleia...Pentru cei care au specificat cuvantul "chinezarii" - mai baieti, dar voi vreti sa cumparati Micky Sharpz cu 2 milioane? Pai faceti o comparatie de preturi: eu mi-am luat Micky cu 12 mil. - dial tel, original,m cu certificat de omologare si Hibrid cu 8 mil., tot de la Micky. Deci ce va asteptati sa luati cu 2 mil.? Daca aveti bani Atti va vinde si Micky si Spaulding, numai sa dati comanda. Referitor la tusuri...nu cred ca Jet France este o chinezarie, ceea ce denota ca nu vinde numai chinezarii, ci vinde marfa pentru toate buzunarele. Tu cumperi de 75 de milioane? Nu cred. Eu cumpar, numai ca iau si de-afara si de la Atti...Asa ca nu mai vorbiti nimic. Haideti sa lasam lucrurile asa cum sunt si spuneti mersi ca aveti piata pentru produsele de tatuaj, ca acum 18 ani, stim cu totii cu ce tatuam. In legatura cu firma lui Atti e ok. Nu vad de ce nu puteti tatua, daca nu ii stiti voi firma lui Atti; e ca si cand Costi nu are loc de mine din cauza ca montez bile in penis. Comandati de la Atti si cereti factura - e simplu. Veti afla cum se numeste. Cateodata mai trebuie sa mergeti si pe incredere.
Ova-Tattoo Art
Ova-Tattoo Art
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 2675
Varsta : 47
Location : Verona / ITALY
Data de inscriere : 18/11/2007

http://www.ova-tattooarte.com/

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Dec 16, 2008 9:21 pm

ok!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Lun Ian 05, 2009 8:59 pm

MorddorTattoo a scris:ba tu sa taci si sa iti vezide tattoourile de tale.....lasane pe noi in pace si gata .....cer adminului sa-ti dea ban pe IP si credema ca o face .........sunt prieten respectat de OVA si incheiem aici ...dute pe alte forumuri

morddor tattoo ai diploma si mai pui pe pe net ca faci in patul in care dormi tatuaje, si-mi spui mie sa tac , cand discutiile nu erau adresate ti-e, dar muste sant destule, iar la capitolul tattoo , nu mai zic nimic, mai fa un curs ceva ca te-ar ajuta pe viit , eu imi vad de tatuajele mele dar tu ....................!deci nu mai intra in discutii aiurea pe viit , respect si succes in continuare in domeniu

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Lun Ian 05, 2009 9:24 pm

:Smile) offfffffff
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Lun Ian 05, 2009 9:27 pm

deep feeling u ai salon de tattoo in ploiesti ??? daca da unde?
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Mar Ian 06, 2009 10:29 am

deep feeling ,,,ne-am saturat de tine toti de aici,,,,,,,,ce nu intelegi din ce a zis OVA ?l-ai lasat pe ATTI si acuma nu mai ai partener de cearta ?la-sa ne sa ne facem treburile ...tu t-i le faci pe ale tale...si cu asta bastapot sa fac tatuaje si in baie daca vreau si in pivnita ,conteaza ce iasa din mana mea, ca din mana ta inca nu am vazut nimic.Eu deocamdata ocup un loc de cinste pe site-ul lui OVA.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Mar Ian 06, 2009 10:31 am

Iar pentru tine SMIRESMIRE ,tot respectul si nu te chinui sa-l mai intrebi de salon ca nu este in ploiesti salon de Tattoo.Bafta multa.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Mar Ian 06, 2009 11:09 am

intrebai si eu ca vroiam sa-mi fac si eu un nou tattoo cand plecam iar spre ploiesti Sad
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Mar Ian 06, 2009 11:14 am

Laughing daca il gasesti cumva sa nu te ia la intrebari si sa te certe ca de ce vrei modelul ala si nu vrei cel care il alege el......sau sa iti ceara numele firmei de unde provine modelul....................... Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Mar Ian 06, 2009 11:17 am

lool Smile))=))) Suspect sa numi dea nana Smile)=)))
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Mar Ian 06, 2009 11:30 am

Laughing stai sa vezi ce ne-o luam dupa ce vede ce am scris pe aici............

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Mar Ian 06, 2009 11:31 am

ma duc sa ma ascund sub pat acuma Smile))=)))
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Vizitato Mar Ian 06, 2009 11:34 am

Very Happy Very Happy Very Happy ,,,,,,,,,,,,vin si eu ......sub patul ala i..si inca ceva n care fac eu tattoo Very Happy si inca ceva.....multumesc mult ca ai raspuns la noul meu Topic ...sper ca va prinde la multi de aici..e tare aia cu usile Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de smiresmire Mar Ian 06, 2009 11:36 am

mersi npc placerea e de partea mea Smile)
smiresmire
smiresmire
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 36
Location : ploiesti-focsani
Data de inscriere : 17/11/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Ian 06, 2009 9:35 pm

MorddorTattoo a scris:deep feeling ,,,ne-am saturat de tine toti de aici,,,,,,,,ce nu intelegi din ce a zis OVA ?l-ai lasat pe ATTI si acuma nu mai ai partener de cearta ?la-sa ne sa ne facem treburile ...tu t-i le faci pe ale tale...si cu asta bastapot sa fac tatuaje si in baie daca vreau si in pivnita ,conteaza ce iasa din mana mea, ca din mana ta inca nu am vazut nimic.Eu deocamdata ocup un loc de cinste pe site-ul lui OVA.

nu m-am luat de nimeni a fost o sugestie, cu locul de cinste pt site-ul lui ova ie bine si asta , dar la restul mai este inca, eu in locul tau macar nu as posta pe net asa ceva , ca pe viit vei progresa in tatuaje, sant constient ,si-ti doresc tot binele , fiindca prin munca se castiga experienta, deci bafta multa in domeniu, si repsect , si nu lua in nume de rau ce ti-am zis , sau poate m-am exprimat gresit , si scuze daca ai inteles altceva , bafta

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de deep feeling tattoo Mar Ian 06, 2009 9:35 pm

smiresmire a scris:ma duc sa ma ascund sub pat acuma Smile))=)))

bine faci!

deep feeling tattoo
Membru Gold
Membru Gold

masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 47
Location : ploiesti
Data de inscriere : 04/12/2008

Sus In jos

Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania - Pagina 5 Empty Re: Articole Tattoo Supplies- Preturi fara concurenta in Romania

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum